Czwartek, 28.10.2021 01:52 , Dziś imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty Odwiedziło nas 30875413 gości

Środa, 27.10.2021 15:21 • KATEGORIA: Sport

Swój drugi mecz eliminacyjny PGNiG Pucharu Polski rozegrały szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno. Tym razem podopieczne duetu trenerskiego Popek ? Solarek podejmowały AZS Poznań.

Wiecej..

Akademia Sportu wyróżniona czekiem

Wtorek, 26.10.2021 14:04 • KATEGORIA: Wiadomości

Akademia Sportu Jakuba Czaprowicza wyróżniona została przez prezydenta Gniezna. Otrzymała za swoją działalność czek na kwotę 5000 złotych.

Wiecej..

Kolejna wygrana Mieszka

Poniedziałek, 25.10.2021 13:33 • KATEGORIA: Sport

W miniony weekend piłkarze Mieszka Gniezno, udali się do Gołuchowa, gdzie w podejmowani przez zespół Ludowego Klubu Sportowego. O tym jak przebiegało spotkanie w relacji trenera zespoły gnieźnieńskiego Przemysława Urbaniaka.

Wiecej..

Pyra Szkoły Gortata pokonana

Piątek, 22.10.2021 15:50 • KATEGORIA: Sport

Dobra passa koszykarzy drużyny Sklep Polski MKK Gniezno. Odnieśli oni czwarte zwycięstwo w tym sezonie, pokonując w minioną środę zespół Pyry Szkoły Gortata Poznań 95: 75.

Wiecej..

Akademia Futsalu pokonała Grinbud

Wtorek, 19.10.2021 12:21 • KATEGORIA: Sport

Stara hala przy ulicy Sportowej okazała się pechowa dla piłkarzy Grinbud KS . Gnieźnianie przegrali w niej mecz z Toruńską Akademią Futsalu, rozgrywany w ramach czwartej kolejki grupy północnej pierwszej ligi futsalu. Kibice KS-u po ubiegłotygodniowym sporym sukcesie gnieżnian spodziewali się, że będzie kolejna wygrana. Niestety, zawiedli się. Sam mecz był wyrównany i emocjonujący.

Wiecej..

Start przegrywa, ale po dobrej grze

Wtorek, 19.10.2021 12:05 • KATEGORIA: Sport

Laskarze Startu 1954 Gniezno pod wodzą Jakuba Stranza, w ramach rozgrywek super ligi podejmowali Grunwald Poznań. Poznaniacy z Grunwaldu od lat są zespołem bardzo trudnym do pokonania. Bardzo często wygrywają ze swoimi rywalami zdobywając po kilkanaście goli. Tym razem było inaczej. Gnieżnianie bardzo dzielnie odpierali ataki rywali. Ostatecznie po dobrej grze mecz zakończył się zwycięstwem Poznaniaków 3 : 0.

Wiecej..

MKK pokonał TS Basket Poznań

Poniedziałek, 18.10.2021 14:47 • KATEGORIA: Sport

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali koszykarze zespołu Sklep Polski MKK Gniezno. W meczu ligowym pokonali przed własną publicznością zespół TS Basket Poznań 78: 66

Wiecej..

Remis Mieszka z Obrą

Poniedziałek, 18.10.2021 14:05 • KATEGORIA: Sport

Kolejny mecz ligowy mają za sobą piłkarze Mieszka Gniezno. Tym razem podejmowali na swoim obiekcie jedenastkę Obry 1912 Kościan. Mecz zapowiadał się interesująco. Patrząc na miejsce w tabeli, faworytem byli Gnieźnianie. Jednak goście to zespół ambitny i to oni już w pierwszych minutach wyszli na prowadzenie, po golu Macieja Przewłockiego w 7 minucie gry. Taki wynik, pomimo starań Mieszka by wyrównać utrzymywał się aż do 78 minuty meczu. Wtedy to gnieźnianie zdobyli gola doprowadzając do stanu 1:1.

Wiecej..

Szczypiornistki zdeklasowały rywalki

Poniedziałek, 18.10.2021 13:19 • KATEGORIA: Sport

Różnica co najmniej klasy, tak można podsumować pojedynek ligowy szczypiornistek MKS PR URBiS Gniezno z rywalkami MTS Kwidzyń. Gnieźnianki od pierwszych minut zdominowały grę i do przerwy prowadziły 22-10. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Gospodynie bez większego wysiłku powiększały przewagę nad rywalkami. Ostatecznie pokonały zawodniczki MTS-u aż 47:20

Wiecej..

Nareszcie wygrana KS Gniezno

Wtorek, 12.10.2021 12:34 • KATEGORIA: Sport

Na to kibice futsalu w Gnieźnie czekali. Nareszcie jest zwycięstwo gnieźnieńskich graczy , tym razem nad zespołem Futsal Szczecin. Po wcześniejszych porażkach podopieczni trenera Heliasza zmobilizowali się i pokazali naprawdę dobrą i skuteczną grę, pokonując efektownie Szczecinian 7:2.

Wiecej..

Wysoka wygrana Mieszka

Poniedziałek, 11.10.2021 14:27 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem udali się do Tarnowa Podgórnego. Tam wysoko pokonali miejscową Tarnovię.

Wiecej..

Udany weekend gnieźnieńskich laskarzy

Poniedziałek, 11.10.2021 14:04 • KATEGORIA: Sport

Laskarze Stelli i startu Gniezno mają za sobą udany weekend. Stelliści podejmowali na boisku przy ulicy Sportowej graczy LKS Gąsawa.

Wiecej..

Trefl wysoko pokonany

Czwartek, 07.10.2021 15:48 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno w środowy wieczór podejmowali w ramach rozgrywek ligowych drugi zespół Trefla Sopot.

Wiecej..

Warta pokonana

Wtorek, 05.10.2021 11:26 • KATEGORIA: Sport

Podopieczni trenera Przemysława Urbaniaka podejmowali w sobotę jedenastkę Warty Międzychód. Gnieźnianie ostatecznie pokonali gości 3 : 2, jednak emocji i nerwów nie brakowało, zwłaszcza w drugiej połowie.

Wiecej..

Stracona szansa Startu

Wtorek, 05.10.2021 10:55 • KATEGORIA: Sport

Laskarze Startu Gniezno podejmowali w miniony weekend ekipę LKS Gąsawa. Gnieźnianie niestety nie wykorzystali atutu swojego boiska i po dobrym początku i słabej drugiej połowie przegrali mecz 3 : 4.

Wiecej..

Miasto Zakochanych uległo koszykarzom MKK

Poniedziałek, 04.10.2021 15:26 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno rozpoczęli rywalizacje ligową przed własną publicznością w sezonie 2021 ? 2022.

Wiecej..

Remis w Kórniku

Wtorek, 28.09.2021 11:55 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno tym razem zagrali mecz ligowy w Kórniku. Zaczęło się spotkanie bardzo obiecująco. Jednak ostatecznie udało się wywieźć tylko punkt remisowy.

Wiecej..

Fatalna inauguracja KS Grinbud Gniezno

Wtorek, 28.09.2021 11:53 • KATEGORIA: Sport

Popularny w Gnieźnie KS rozegrał inauguracyjne spotkanie w tegorocznych rozgrywkach pierwszej ligi. W hali sportowej imienia Mieczysława Łopatki Gnieźnianie podejmowali zespół z Kamienicy Królewskiej. Niestety, tej inauguracji podopieczni trenera Heliasza nie mogą zaliczyć do udanej. Pomimo emocji i gry z wycofanym bramkarzem już w połowie drugiej części meczu goście okazali się lepsi i wygrali 5 :2. A czego zabrakło gospodarzom ? - o tym trener KS-u.

Wiecej..

Inauguracja na medal

Poniedziałek, 27.09.2021 15:36 • KATEGORIA: Sport

Piłkarki ręczne MKS PR Urbis Gniezno rozpoczęły tegoroczną batalię ligową.

Wiecej..

Mieszko "rozjechał" Koronę

Poniedziałek, 20.09.2021 14:33 • KATEGORIA: Sport

Tyle bramek podczas meczu ligowego na stadionie Mieszka dawno nie padło. A było ich aż dziewięć. Dwie dla zespołu gości i siedem dla Mieszka. Zwycięstwo zatem imponujące . Jednak początek pojedynku tego nie zapowiadał.

Wiecej..

Derby dla Startu

Poniedziałek, 20.09.2021 14:03 • KATEGORIA: Sport

W drugiej kolejce super ligi hokeja na trawie doszło do derbowego pojedynku. Jako gospodarze wystąpili laskarze Stelli, a gośćmi byli gracze Startu. Wynik meczu nie był łatwy do przewidzenia. Stella wzmocniła swoje szeregi mając w składzie Artura Mikułę i Marcela Koniecznego. Natomiast Start opuścił Gracjan Jarzyński, który gra w Niemczech oraz Szymon Cyprych , który przeniósł się do Warty. Jednak to Startowcy od początku meczu byli bardziej efektywnym zespołem. I ostatecznie pokonali Stellistów 4 :1.

Wiecej..

Santander Gniezno Cup 2021

Poniedziałek, 20.09.2021 13:56 • KATEGORIA: Sport

Piętnasty już turniej "Santander Gniezno Cup 2021" przeszedł do historii. Przez trzy dni młode piłkarki ręczne rywalizowały o miano najlepszego zespołu w swojej kategorii. Dobrze zaprezentowały się gnieźnieńskie zespoły. Tuzinek MKS Gniezno okazał się zwycięzcą w kategorii dzieci, a młodziczki zajęły miejsce trzecie.

Wiecej..

Mieszko pokonany w Ostrowie

Poniedziałek, 13.09.2021 14:34 • KATEGORIA: Sport

Drużyna seniorów Mieszka Gniezno w ramach rozgrywek wielkopolskiej IV ligi rozegrała swoje siódme spotkanie mistrzowskie. Tym razem Gnieźnianie udali się do Ostrowa i tam podejmowani byli przez miejscową Centre. Niestety, nie był to udany pojedynek podopiecznych trenera Przemysława Urbaniaka

Wiecej..

19 września odbędzie się 44. Bieg Lechitów, czyli najstarszy półmaraton w Polsce. Organizatorzy tego sportowego wydarzenia już dziś zapraszają wszystkich gnieźnian do kibicowania jego uczestnikom na trasie i na mecie imprezy.

Wiecej..

Kolejne zwycięstwo Mieszka

Poniedziałek, 06.09.2021 14:47 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno pokonali przed własną publicznością jedenastkę Victorii Ostrzeszów . Wynik meczu ustalony został już w pierwszej połowie. Autorami celnych trafień dla podopiecznych Przemysława Urbaniaka byli Tomasz Bzdęga i Adam Konieczny. Gola dla gości z rzutu karnego zdobył Michał Mazurek.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1068 69 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl