Czwartek, 06.05.2021 15:55 , Dziś imieniny: Beniny, Filipa, Judyty Odwiedziło nas 28327704 gości

Środa, 05.05.2021 13:51 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno mają wreszcie na swoim koncie jeden punkt. Wynik remisowy 1 : 1 wywalczyli podczas pojedynku z Flotą Świnoujście.

Wiecej..

Fatalna druga połowa meczu szczypiornistek MKS

Wtorek, 04.05.2021 14:59 • KATEGORIA: Sport

Szczypiornistki MKS PR URBiS Gniezno rozegrały kolejny mecz w ramach rozgrywek ligowych. Tym razem Gnieźnianki podejmowały SMS ZPRP Płock. Niestety, mecz ten okazał się fatalny w wykonaniu naszych zawodniczek , a szczególnie druga połowa, która zdecydowała o wysokiej porażce bo aż 22 :31.

Wiecej..

MKS rozjechał MTS

Wtorek, 27.04.2021 14:15 • KATEGORIA: Sport

Piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno tym razem rozegrały pojedynek wyjazdowy w ramach rozgrywek pierwszej ligi z MTS Kwidzyn. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu Gnieźnianek. Pokonały rywalki wysoko, bo aż 30:18 prowadząc do przerwy 14:10.

Wiecej..

"Sokół" za silny na "Mieszko"

Poniedziałek, 26.04.2021 12:36 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno podejmowali jedenastkę Sokoła Kleczew. Niestety, ponownie mecz przegrali, tym razem 1: 3. Udało się jednak Mieszkowcom strzelić honorowego gola.

Wiecej..

"Start" wrócił do gry

Poniedziałek, 26.04.2021 12:14 • KATEGORIA: Sport

Laskarze Startu 1954 po przerwie wrócili go gry. Rozegrali dwa spotkania. Pierwsze na wyjeździe z LKS Rogowo. Mecz zakończył się zwycięstwem 5 : 2 dla Gnieźnian. W niedzielę Gnieźnianie podejmowali zawsze bardzo wymagającego przeciwnika, jakim jest Grunwald Poznań.

Wiecej..

Koszykarze MKK zakończyli sezon

Piątek, 23.04.2021 13:49 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze MKK nie zagrają w kolejnej rundzie play-offów. W środę gnieźnianie przegrali wysoko , bo aż 90:48 w Katowicach z miejscowym Mickiewiczem Romus. Tym samym zakończyli sezon.

Wiecej..

Koszykarze MKK nadal w grze

Poniedziałek, 12.04.2021 13:58 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze MKK mają za sobą trudny tydzień. Rozegrali dwa pojedynki. Pierwszy z Asseco Arka Gdynia przegrali 74:77, natomiast drugi rewanżowy wygrali 87:98 i tym samym nadal są w grze.

Wiecej..

MKS PR zwycięża, Mieszko bez zmian

Poniedziałek, 12.04.2021 13:55 • KATEGORIA: Sport

W sobotę rozegrali swoje mecze ligowe piłkarze Mieszka Gniezno i piłkarki ręcznie MKS PR Urbis. Mieszkowcy podejmowali Kotwicę Kołobrzeg. Niestety, ponowienie zeszli z boiska pokonani , tym razem 0: 3. Zdecydowanie lepiej powiodło się szczypiornistkom MKS PR Urbis Gniezno. Pokonały i to zdecydowanie rywalki z AZS Poznań 29:14.

Wiecej..

Mieszko nadal bez zwycięstwa

Wtorek, 30.03.2021 14:50 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno w minionym tygodniu rozegrali dwa mecze. Pierwszy z nich w ramach Pucharu Polski z Nielbą Wagrowiec.

Wiecej..

Trefl II pokonany, Mieszko bez zmian

Wtorek, 23.03.2021 13:57 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze drużyny Sklep Polski MKK Gniezno po ciekawym meczu pokonali drugi zespół Trefla Sopot. Ta wygrana przybliża Gnieźnian do awansu do fazy play-off drugiej ligi. Zdecydowanie gorzej zaprezentowali się piłkarze Mieszka Gniezno.

Wiecej..

Sensacyjna porażka szczypiornistek

Wtorek, 16.03.2021 14:16 • KATEGORIA: Sport

Do sporej niespodzianki, żeby nie powiedzieć sensacji, doszło podczas ligowego spotkania szczypiornistek MKS PR URBiS Gniezno z ostatnią drużyną w lidze ? drugim zespołem SMS ZPRP Płock

Wiecej..

Lider za mocny na MKK

Wtorek, 16.03.2021 14:01 • KATEGORIA: Sport

Kolejnym przeciwnikiem koszykarzy MKK w ramach rywalizacji ligowej był liderujący w tabeli Żak Koszalin. Gnieźnianie pomimo że byli na fali trzech ostatnich zwycięstw, tym razem musieli uznać wyższość gości i przegrali mecz 69:90.

Wiecej..

Porażka Mieszka na inaugurację w Gnieźnie

Poniedziałek, 15.03.2021 13:00 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno, zainaugurowali zmagania wiosenne w rozgrywkach III grupy na własnym boisku, niestety nadal bez udziału swoich kibiców. Podejmowali pretendenta do awansu ? jedenastkę Świt Skolwin. Z tej konfrontacji podopieczni trenera Urbaniaka wyszli delikatnie mówiąc blado, przegrywając aż 0:5. Gnieźnianie do tego pojedynku przystąpili w bardzo okrojonym składzie.

Wiecej..

Nieudany weekend TS Basket

Poniedziałek, 08.03.2021 16:01 • KATEGORIA: Sport

Koszykarki TS Basket Gniezno miniony weekend do udanych nie zaliczą. Rozegrały dwa pojedynki i niestety ? oba przegrane. Pierwszy z nich w sobotę zagrali w Gnieźnie z Tęczą Leszno. Już w połowie pojedynku widać było przewagę leszczynianek.

Wiecej..

Zwycięstwo Startu na koniec sezonu

Poniedziałek, 01.03.2021 13:30 • KATEGORIA: Sport

W meczu ostatniej kolejki rozgrywek Superligi hokeja halowego zespół Startu 1954 Gniezno podejmował drużynę Ludowego Klubu Sportowego Rogowo. Spotkanie było emocjonującym widowiskiem. Ostatecznie podopieczni trenera Stranza zwyciężyli 6:9.

Wiecej..

MKK wreszcie wygrywa

Wtorek, 23.02.2021 11:57 • KATEGORIA: Sport

Podopieczni trenera Arkadiusza Konowalskiego, koszykarze drużyny Sklep Polski MKK Gniezno przełamali złą passę pewnie, wygrywając w Gdyni z Sharks AWFiS Portem 98: 66.

Wiecej..

Stella pokonana w meczu "o pietruszkę"

Poniedziałek, 22.02.2021 12:12 • KATEGORIA: Sport

Laskarze Stelli Gniezno w rozgrywkach halowych zapewnili sobie awans do ekstraligi już tydzień temu. Jednak ostatni mecz w rywalizacji pierwszoligowej rozegrali w minioną sobotę. Byli zatem już na przysłowiowym sportowym luzie. Podejmowali zespół Bałagany Łubianka. Mecz zakończył się wygraną gości 3: 2.

Wiecej..

Wysoka porażka laskarzy Startu

Czwartek, 11.02.2021 06:00 • KATEGORIA: Wiadomości

To że mecz laskarzy Startu 1954 z Grunwaldem Poznań nie będzie łatwy dla podopiecznych trenera Stranza było wiadomo. O tym , że będzie trudno wygrać również. Ale, że będzie to tak sromotna porażka ? chyba nikt się nie spodziewał. Czerwono ? czarni byli tylko tłem dla rywala z grodu Przemysława. Przegrali mecz aż 16: 3. Autorami trzech goli dla Startu byli: Maciej Wejerowski, Gracjan Jarzyński i Dominik Małecki. Po meczu swojego rozgoryczenia nie krył trener Startowców.

Wiecej..

MKK ponownie pokonany w końcówce

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno podejmowali w hali imienia Mieczysława Łopatki zespół Noteci Inowrocław. Mecz był rozgrywany w ramach 19 kolejki grupy A drugiej ligi koszykówki. Spotkanie zaczęło się obiecująco dla podopiecznych trenera Konowalskiego. Jego podopieczni wygrali pierwszą kwartę 29:12. Niestety, później gra nie kleiła się Gnieźnianom. I to goście kolejne dwie kwarty wygrali 30:15 i 31: 17. W czwartej co prawda Gnieźnianie doprowadzili do meczowego remisu. Jednak ostatnie sekundy należały znowu do gości, którzy wygrali cały mecz 88: 84

Wiecej..

Sambor lepszy od MKS

Wtorek, 09.02.2021 14:25 • KATEGORIA: Wiadomości

Piłkarki ręcznie MKS PR Urbis Gniezno podejmowały lidera rozgrywek pierwszej ligi- zespół Sambora z Tczewa. Można zatem stwierdzić, że był to pojedynek na szczycie pierwszego frontu. Gnieźnianki w pierwszej połowie walczyły jak równy z równym. Oba zespoły schodziły na przerwę przy rezultacie remisowym 13 :13. Niestety, po zmianie stron zaczęły dominować zawodniczki Sambora. Były one zdecydowanie skuteczniejsze i tym samym celnie trafiały do siatki Gnieźnianek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 33: 22 dla zespołu z Tczewa.

Wiecej..

Stypendia sportowe rozdane

Wtorek, 09.02.2021 14:14 • KATEGORIA: Wiadomości

25 młodych sportowców z terenu Gniezna otrzymało z rąk Prezydenta Gniezna stypendia sportowe. Przyznawane są one dzieciom i młodzieży za szczególne osiągnięcia w sporcie.

Wiecej..

Oskar Fajfer- Orłem gnieźnieńskiego sportu 2020

Poniedziałek, 08.02.2021 15:10 • KATEGORIA: Wiadomości

Tradycyjnie z początkiem roku odbywa się Gala Gnieźnieńskiego Sportu. Tym razem przyznawane były statuetki za rok 2020. Ze względu na pandemię , nie wybrano tym razem imprezy roku. Pozostałe kategorie były bez zmian. Głównym organizatorem Gali był Prezydent Gniezna.

Wiecej..

Porażka Startu z Pomorzaninem

Wtorek, 02.02.2021 14:06 • KATEGORIA: Wiadomości

W spotkaniu 5. kolejki rozgrywek Superligi hokeja halowego zespół Startu 1954 Gniezno podejmował lidera zmagań ? Pomorzanina Toruń.

Wiecej..

Sponsor tytularny Startu znany

Poniedziałek, 25.01.2021 16:39 • KATEGORIA: Sport

Od minionego piątku Start Gniezno ma nowego sponsora tytularnego. Jest nim Aforti Holding S.A. Tym samym pełna nazwa drużyny na sezon 2021 to Aforti Start Gniezno. O wszystkim kibice zostali poinformowani podczas specjalnej konferencji prasowej.

Wiecej..

MKK pokonał AZS z Torunia

Poniedziałek, 25.01.2021 16:37 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze zespołu Sklep Polski MKK Gniezno podejmowali w kolejnym pojedynku ligowym zespół AZS Uniwersytet Mikołaja Kopernika z Torunia. Mecz był ważnym pojedynkiem dla podopiecznych trenera Arkadiusza Konowalskiego. Jego zespołowi brakuje punktów po wcześniejszych sześciu porażkach i jednym zwycięstwie. Tym razem jednak hala imienia Mieczysława Łopatki okazała się, pomimo braku publiczności, szczęśliwa dla gnieźnian. Po ciekawym i bardzo emocjonującym meczu koszyakrze Sklep Polski MKK Gniezno pokonali kolegów z Grodu Kopernika 97:79.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1068 69 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl