Wtorek, 20.10.2020 21:42 , Dziś imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa Odwiedziło nas 25149203 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

O Telewizji Gniezno

O Telewizji Gniezno

Telewizja Gniezno wystartowała jako jedna z pierwszych komercyjnych stacji w Wielkopolsce. Od 1991 roku nadajemy magazyn informacyjny Obiektyw. Początkowo program ukazywał się raz w tygodniu, później dwukrotnie. W związku z rosnącym zainteresowaniem zwiększyliśmy ilość programów informacyjnych. Obecnie Obiektyw ukazuje się pięć razy w tygodniu, w niedzielę podsumowanie tygodnia - Tydzień w Obiektywie.

Do realizacji, którymi możemy się pochwalić, należą produkcje wielokamerowe. Mamy w swoim dorobku transmisje rozgrywek żużlowych dla TV PULS, liczne konferencje, koncerty oraz imprezy masowe. Nasi reporterzy współpracują również ze stacjami TVN, TVN 24, Nowa TV oraz Telewizją Polską /m.in. TVP Poznań i TVP Info/.

Nasze ekipy docierają z kamerami wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Przygotowujemy relacje z wydarzeń ważnych dla Gniezna oraz z tych, o których często się zapomina. Od początku istnienia naszej stacji bierzemy udział w różnego rodzaju akcjach społecznych. Corocznie organizujemy lokalne studio telewizyjne na potrzeby relacji na żywo finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nigdy nie pozostawiamy docierających do nas sygnałów bez odpowiedzi. Nasi reporterzy zawsze je weryfikują aby następnie zaprezentować najciekawsze mieszkańcom Gniezna. Zachęcamy do kontaktowania się z nami w każdej istotnej sprawie. Chcemy znać Państwa oczekiwania, zainteresowania i problemy.

Pracujemy dla Was!

Telewizja Gniezno dostępna jest w sieciach kablowych:
UPC Polska, SatPol oraz TVK Piekary. Przegląd Tygodnia TeleGniezno, przygotowywany przez naszych reporterów można oglądać na antenie Telewizji WTK.

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych