Wtorek, 07.12.2021 16:06 , Dziś imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława Odwiedziło nas 31404369 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Kategoria: Wiadomości

ZSPU po praktykach w Hiszpanii

Wtorek, 07.12.2021 14:49 • KATEGORIA: Wiadomości

Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie podsumował wycieczkę zagraniczną swoich uczniów, którą odbyto w ramach programu Erasmus+, w którym wzięli udział uczniowie z dwóch kierunków: technik organizacji turystyki i technik geodeta.

Wiecej..

MOK zaprasza na jarmark

Wtorek, 07.12.2021 14:11 • KATEGORIA: Wiadomości

Inauguracji 7. Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gnieźnie tradycyjnie towarzyszyły ?miejskie MOKołaje?, czyli pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w strojach Mikołajów. Do zabawy zaproszono tym razem również najmłodszych, dla których przygotowano mini konkurs tematyczny.

Wiecej..

Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie

Wtorek, 07.12.2021 13:36 • KATEGORIA: Wiadomości

W Gnieźnie już mamy Jarmark Bożonarodzeniowy, pełen atrakcji i nowych elementów. W poniedziałkowe, późne popołudnie na Rynku zapalono iluminację na dużej choince, a wokół czekać będzie przez tydzień wesołe miasteczko dla dzieci i dorosłych.

Wiecej..

Września w dobrym nastroju przed świętami

Wtorek, 07.12.2021 12:25 • KATEGORIA: Wiadomości

Września zajaśniała w świątecznych iluminacjach. W sobotę wieczorem na Rynku czekał na mieszkańców jarmark bożonarodzeniowy, na którym niektórzy z nich ruszyli dzielnie z przygotowaniami do świąt, do których zostało raptem już tylko niecałe trzy tygodnie.

Wiecej..

Otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrześni

Poniedziałek, 06.12.2021 12:52 • KATEGORIA: Wiadomości

Września po raz pierwszy po długiej przerwie zorganizowała jarmark bożonarodzeniowy. Rynek w związku z tym wydarzeniem został zapełniony po brzegi przez najróżniejsze stoiska handlowe, a z głośników popłynęły piosenki świąteczne i kolędy.

Wiecej..

Wystawa na 40. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

Piątek, 03.12.2021 11:39 • KATEGORIA: Wiadomości

Miejski Ośrodek Kultury z okazji 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce zaprasza gnieźnian na dwa wydarzenia, które przygotowano z tej okazji.

Wiecej..

Urząd Miejski w Gnieźnie podał wyniki konkursu plastycznego na rysunek świąteczny. Zwycięski ma teraz trafić na kartkę, którą magistrat z załączonymi na niej życzeniami będzie wysyłał do osób i instytucji, z którymi współpracuje.

Wiecej..

Miejskie lodowisko w nowym miejscu

Czwartek, 02.12.2021 13:39 • KATEGORIA: Wiadomości

6 grudnia rusza miejskie lodowisko w Gnieźnie. Miasto powraca z popularną zimową atrakcją, z której musieliśmy zrezygnować przed rokiem z powodu pandemii. Po wielu sugestiach zmianie ulegnie jego lokalizacja; nie trzeba już jechać na drugi koniec miasta, bo obiekt będzie usytuowany kilkaset kroków od centrum.

Wiecej..

W poniedziałek rusza Jarmark Bożonarodzeniowy

Czwartek, 02.12.2021 12:17 • KATEGORIA: Wiadomości

W poniedziałek w samo południe rusza jarmark bożonarodzeniowy w Gnieźnie. Wydarzenie ma bardzo bogaty program i będzie się odbywało w kilku miejscach, co doda jemu z całą pewnością atrakcyjności.

Wiecej..

Rower Miejski sukcesem

Czwartek, 02.12.2021 11:26 • KATEGORIA: Wiadomości

Gnieźnianie chętnie korzystali z rowerów miejskich, co pokazują liczby wypożyczeń, z których wynika, że jeździło na nich regularnie ok. pięć tysięcy naszych mieszkańców.

Wiecej..

Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie wszedł właśnie w posiadanie nowoczesnego robota służącego do dezynfekcji pomieszczeń. Urządzenie będzie ogromnym wsparciem w czasach epidemii, gdzie szybkość jest ważnym elementem, żeby zagwarantować każdemu pacjentowi wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wiecej..

Pełne obłożenie na oddziale covidowym

Środa, 01.12.2021 13:22 • KATEGORIA: Wiadomości

Utworzony przed dwoma tygodniami oddział covidowy w szpitalu przy ulicy 3 Maja już wypełniony po brzegi, a sytuacja epidemiczna jest znów niezwykle wymagająca dla jego personelu medycznego.

Wiecej..

Koniec budowy drogi rowerowej na ul. Gdańskiej

Wtorek, 30.11.2021 13:55 • KATEGORIA: Wiadomości

Prezydent Gniezna Tomasz Budasz jest zadowolony z ukończenia pierwszego etapu budowy drogi rowerowej przy ulicy Gdańskiej. Inwestycja była dofinansowana ze środków unijnych kwotą ponad miliona złotych.

Wiecej..

Trio z Akademii Muzycznej w Starym Ratuszu

Wtorek, 30.11.2021 12:31 • KATEGORIA: Wiadomości

W Starym Ratuszu znów zabrzmiała muzyka klasyczna. W ramach ostatniej w tym roku odsłony Królewskiego Salonu Sztuki do Gniezna z koncertem zaproszono trio artystów z Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Wiecej..

Andrzejkowe zwiedzanie w Starym Ratuszu

Czwartek, 25.11.2021 16:12 • KATEGORIA: Wiadomości

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie ma specjalną propozycję na wieczór andrzejkowy. Przygotowano z tej okazji zwiedzanie Starego Ratusza w wydaniu unikatowym z różnymi elementami okolicznościowymi.

Wiecej..

Jak duże jest zadłużenie szpitala powiatowego ?

Czwartek, 25.11.2021 15:36 • KATEGORIA: Wiadomości

Rada Powiatu Gnieźnieńskiego po raz kolejny obraduje w trybie zdalnym. Dziś przedstawiono sprawozdania z działalności szpitala powiatowego oraz omówiono wszystkie działania w zakresie współpracy zagranicznej.

Wiecej..

Koła Gospodyń Wiejskich znów modne

Czwartek, 25.11.2021 12:53 • KATEGORIA: Wiadomości

W Grzymysławicach zorganizowano spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla kół gospodyń wiejskich z powiatu wrzesińskiego i dwóch ościennych. Moda na takie organizacje znów wraca w lokalnych społecznościach, czego najlepszym przykładem jest częsta ich obecność w wydarzeniach, które inicjuje samorząd wrzesiński.

Wiecej..

Zdalne nauczanie w szkołach ponadpodstawowych

Środa, 24.11.2021 13:38 • KATEGORIA: Wiadomości

Koronawirus jest wciąż groźny w dużych skupiskach, do których należą szkoły, a tam coraz częściej dyrektorzy muszą ostatnio wysyłać całe klasy na zdalne nauczanie. Sytuacja jest szczegółowo monitorowana i można zauważyć, że powoli osiąga tendencję spadkową tak jest przynajmniej w naszych szkołach powiatowych.

Wiecej..

Co czytali wielkopolscy żołnierze 100 lat temu ?

Środa, 24.11.2021 11:49 • KATEGORIA: Wiadomości

Dom Powstańca Wielkopolskiego w Gnieźnie zaprasza w czwartek wieczorem na kolejny wykład na temat jego patronów w formie mini przeglądu prasy lokalnej z okresu odzyskiwania przez Polskę niepodległości.

Wiecej..

Sztuka dla najmłodszych w MOK-u

Wtorek, 23.11.2021 14:19 • KATEGORIA: Wiadomości

Sztuka ma różne oblicza i o tym mogli się przekonać kolejni uczestnicy warsztatów jej poświęconych w Miejskim Ośrodku Kultury. W ramach cyklicznych zajęć edukacyjnych dla dzieci, tym razem sztuka była prezentowana jako mogąca wzbudzać w nas strach.

Wiecej..

Pojechali do Portugalii poznać zasady ekologii

Wtorek, 23.11.2021 13:38 • KATEGORIA: Wiadomości

Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie obchodzi Tydzień Redukcji Odpadów. Placówka stworzyła w tym celu projekt o charakterze integracyjno-edukacyjnym, który realizowała z udziałem unijnych środków. Jego głównym punktem była wycieczka do Portugalii.

Wiecej..

Czeskie Bohaterki w Starym Ratuszu

Poniedziałek, 22.11.2021 14:40 • KATEGORIA: Wiadomości

W Starym Ratuszu otwarto wystawę pt. Czeskie Bohaterki, która została stworzona przy okazji bardzo ważnych dwóch rocznic, które obchodzono rok temu w Czechach, czyli 100-lecia nadania kobietom praw wyborczych i 100-lecia urodzin pisarki Bożeny Nemcovej.

Wiecej..

Nowy drenaż odwadniający ul. Pod Trzema Mostami

Piątek, 19.11.2021 13:42 • KATEGORIA: Wiadomości

Problem z instalacją odprowadzającą wody opadowe w ulicy Pod Trzema Mostami został rozwiązany. W drodze wykonano nowe drenażowe odwodnienie, które skierowano do sieci kanalizacji deszczowej. W przypadku intensywnych opadów deszczu nie powinno już być w tym miejscu dużych wycieków wodnych, które bardzo utrudniały korzystanie z tej przeprawy.

Wiecej..

Konkurs na miejską kartkę świąteczną do wtorku

Piątek, 19.11.2021 12:50 • KATEGORIA: Wiadomości

Urząd Miejski w Gnieźnie ogłosił konkurs na kartkę świąteczną, którą tradycyjnie mają stworzyć uczniowie z klas początkowych szkół podstawowych. Organizatorzy liczą na pomysłowość ich autorów, a prace można oddawać do wtorku.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10188 189 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych