Czwartek, 23.09.2021 04:53 , Dziś imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli Odwiedziło nas 30409741 gości

Poniedziałek, 20.09.2021 14:33 • KATEGORIA: Sport

Tyle bramek podczas meczu ligowego na stadionie Mieszka dawno nie padło. A było ich aż dziewięć. Dwie dla zespołu gości i siedem dla Mieszka. Zwycięstwo zatem imponujące . Jednak początek pojedynku tego nie zapowiadał.

Wiecej..

Derby dla Startu

Poniedziałek, 20.09.2021 14:03 • KATEGORIA: Sport

W drugiej kolejce super ligi hokeja na trawie doszło do derbowego pojedynku. Jako gospodarze wystąpili laskarze Stelli, a gośćmi byli gracze Startu. Wynik meczu nie był łatwy do przewidzenia. Stella wzmocniła swoje szeregi mając w składzie Artura Mikułę i Marcela Koniecznego. Natomiast Start opuścił Gracjan Jarzyński, który gra w Niemczech oraz Szymon Cyprych , który przeniósł się do Warty. Jednak to Startowcy od początku meczu byli bardziej efektywnym zespołem. I ostatecznie pokonali Stellistów 4 :1.

Wiecej..

Santander Gniezno Cup 2021

Poniedziałek, 20.09.2021 13:56 • KATEGORIA: Sport

Piętnasty już turniej "Santander Gniezno Cup 2021" przeszedł do historii. Przez trzy dni młode piłkarki ręczne rywalizowały o miano najlepszego zespołu w swojej kategorii. Dobrze zaprezentowały się gnieźnieńskie zespoły. Tuzinek MKS Gniezno okazał się zwycięzcą w kategorii dzieci, a młodziczki zajęły miejsce trzecie.

Wiecej..

Mieszko pokonany w Ostrowie

Poniedziałek, 13.09.2021 14:34 • KATEGORIA: Sport

Drużyna seniorów Mieszka Gniezno w ramach rozgrywek wielkopolskiej IV ligi rozegrała swoje siódme spotkanie mistrzowskie. Tym razem Gnieźnianie udali się do Ostrowa i tam podejmowani byli przez miejscową Centre. Niestety, nie był to udany pojedynek podopiecznych trenera Przemysława Urbaniaka

Wiecej..

19 września odbędzie się 44. Bieg Lechitów, czyli najstarszy półmaraton w Polsce. Organizatorzy tego sportowego wydarzenia już dziś zapraszają wszystkich gnieźnian do kibicowania jego uczestnikom na trasie i na mecie imprezy.

Wiecej..

Kolejne zwycięstwo Mieszka

Poniedziałek, 06.09.2021 14:47 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno pokonali przed własną publicznością jedenastkę Victorii Ostrzeszów . Wynik meczu ustalony został już w pierwszej połowie. Autorami celnych trafień dla podopiecznych Przemysława Urbaniaka byli Tomasz Bzdęga i Adam Konieczny. Gola dla gości z rzutu karnego zdobył Michał Mazurek.

Wiecej..

Szczypiornistki MKS PR Urbis Gniezno z pucharem Prezydenta

Poniedziałek, 06.09.2021 14:45 • KATEGORIA: Sport

Szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno po zwycięstwach z drużynami z Warszawy i Wrocławia wygrały jednodniowy turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza. Turniej miał dla zespołu duetu trenerskiego Popek-Solarek charakter szkoleniowy.

Wiecej..

Potknięcie Mieszka w Słupcy

Wtorek, 31.08.2021 12:59 • KATEGORIA: Sport

W miniony weekend piłkarze Mieszka udali się do Słupcy. Tam podejmowani byli przez miejscowy SKP. O wyniku pojedynku zadecydowała druga minuta, pomimo tego, że podopieczni trenera w całym meczu mieli optyczną przewagę.

Wiecej..

Tytan Gniezno zaprasza na trening

Czwartek, 26.08.2021 12:38 • KATEGORIA: Wiadomości

W niedzielę 05.09. od godz. 10.00 Tytan Gniezno zaprasza na trening naborowy rugbystów.

Wiecej..

Huragan pokonany

Poniedziałek, 23.08.2021 14:05 • KATEGORIA: Sport

Dwa karne i jeden gol z gry ? to dorobek bramkowy z meczu ligowego pomiędzy gospodarzami ? Mieszkiem Gniezno a Huraganem Pobiedziska. Dwa z tych trzech goli to dorobek Gnieźnian, a jeden jedenastki z Pobiedzisk.

Wiecej..

Polscy hokeiści czwartą drużyną na ME

Poniedziałek, 23.08.2021 14:00 • KATEGORIA: Sport

Gniezno przez ostatni tydzień było gospodarzem Mistrzostw Europy w hokeju na trawie. Polacy po porażce na inaugurację z Irlandią 1-2, wygrali kolejne potyczki grupowe, najpierw pokonując Chorwatów 4-2, a potem Włochów 2-0. W taki sposób wywalczyliśmy sobie awans do półfinału, gdzie niestety przegraliśmy z Austrią, ale dopiero po rzutach karnych i to nieznacznie, bo 2-3.

Wiecej..

Wyjazdowe zwycięstwo Mieszka

Wtorek, 17.08.2021 12:56 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno w pierwszym w tym sezonie wyjazdowym pojedynku ligowym zanotowali spory sukces. W Kole pokonali miejscową Olimpie 2 : 0

Wiecej..

Polscy hokeiści przegrali z Irlandią

Poniedziałek, 16.08.2021 13:40 • KATEGORIA: Wiadomości

Inauguracja Mistrzostw Europy w hokeju na trawie w Gnieźnie nie dała zwycięstwa polskiej reprezentacji, która przegrała w meczu otwarcia z Irlandią 1-2. I chyba możemy się tylko pocieszać, że wygrał z nami główny faworyt do zwycięstwa w tym turnieju. Polacy niesieni dopingiem z trybun dobrze rozpoczęli, grali bardzo ambitnie, atakując kilkukrotnie połowę przeciwnika, niestety nieskutecznie, choć Irlandczykom też nie grało się łatwo. Bramkę straciliśmy pod koniec I kwarty z krótkiego rogu. Gol wyrównujący padł dopiero w III kwarcie - w 41 minucie do bramki irlandzkiej piłkę celnie skierował z półkola strzałowego Krystian Sudoł. Decydujący strzał pada na nasze nieszczęście na 20 sekund przed końcem tego spotkania, po indywidualnej akcji gwiazdy przyjezdnych Shane O?Donogeu.

Wiecej..

W niedzielę rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w hokeju na trawie. Gospodarzem tego turnieju jest Gniezno, a mecze będą rozgrywane na stadionie im. Alfonsa Flinika przy ulicy Sportowej. O polskich aspiracjach w tej rywalizacji mówił dzisiaj trener naszej reprezentacji Dariusz Rachwalski.

Wiecej..

Basketki u progu sezonu

Czwartek, 12.08.2021 10:59 • KATEGORIA: Wiadomości

Koszykarki TS Basket Gniezno rozpoczęły przygotowania do sezonu ligowego.

Wiecej..

Szczypiornistki przed sezonem

Środa, 11.08.2021 11:59 • KATEGORIA: Wiadomości

Piłkarki ręczne MKS PR Urbis Gniezno rozpoczęły przygotowania do sezonu ligowego.

Wiecej..

Koszykarze MKK przed sezonem

Wtorek, 10.08.2021 10:38 • KATEGORIA: Wiadomości

Koszykarze zespołu Sklep Polski MKK Gniezno z początkiem sierpnia rozpoczęli przygotowania do sezonu ligowego.

Wiecej..

Wygrana Mieszka stała się faktem

Poniedziałek, 09.08.2021 13:41 • KATEGORIA: Wiadomości

Na wygraną piłkarzy Mieszka kibice czekali już bardzo długo. Podczas ubiegłorocznej rywalizacji na trzecim froncie wygranej nie było. Teraz nareszcie jest . I to już w drugim meczu rozgrywek czwartoligowych. Warto przypomnieć, ze tydzień temu był remis. Teraz wygrana 2 :0 z Iskrą Szydłowo, po celnych trafieniach z rzutu karnego Damiana Garstki w pierwszej połowie i drugim golu zdobytym z akcji w drugiej części gry przez Nikodema Matuszaka

Wiecej..

Remis Mieszka na inaugurację rozgrywek ligowych.

Poniedziałek, 02.08.2021 14:20 • KATEGORIA: Wiadomości

Piłkarze Mieszka Gniezno, pod wodzą trenera Przemysława Urbaniaka zainaugurowali rozrywki ligowe. W tym sezonie walczą na czwartym froncie. Pierwszym przeciwnikiem gnieźnieńskiego zespołu była jedenastka Unii Swarzędz. Mecz po regulaminowych 90 minutach gry i 5 doliczonych przez sędziego, zakończył się wynikiem remisowym 0 : 0. Po zakończeniu pojedynku rozmawiałem z trenerem i zawodnikiem Mieszka.

Wiecej..

Mieszko inauguruje rozgrywki ligowe

Czwartek, 29.07.2021 15:09 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno już w sobotę rozpoczynają rywalizację ligową w sezonie 2021 ? 2022. Zespół nadal będzie trenował Przemysław Urbaniak.

Wiecej..

Nowy skład zespołu Mieszka Gniezno

Środa, 21.07.2021 13:23 • KATEGORIA: Sport

We wtorkowy wieczór w siedzibie klubu Mieszko Gniezno podczas krótkiej konferencji prasowej zostali przedstawieni nowo pozyskani piłkarze na sezon 2021 ? 2022

Wiecej..

Przygotowania Mieszka do sezonu

Poniedziałek, 19.07.2021 14:39 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno , pod wodzą trenera Przemysława Urbaniaka rozpoczęli przygotowania do sezonu rozgrywek w czwartej lidze.

Wiecej..

Mistrzostwa Europy w hokeju na trawie w Gnieźnie

Piątek, 16.07.2021 13:39 • KATEGORIA: Wiadomości

W Gnieźnie za miesiąc rozpoczną się mistrzostwa Europy w hokeju na trawie. Wczoraj włączono zegar odliczający czas pozostający do startu tego wydarzenia. Impreza będzie rozgrywana na stadionie im. Alfonsa Flinika przy ulicy Sportowej.

Wiecej..

4. miejsce Gniezna w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski

Poniedziałek, 12.07.2021 14:31 • KATEGORIA: Wiadomości

Gniezno wykręciło niespełna 366 tysięcy kilometrów i zakończyło rywalizację o Rowerową Stolicę Polski na miejscu czwartym. Na taki wynik pracowało w czerwcu ponad tysiąc naszych mieszkańców, a najlepszym wśród gnieźnian był Witosław Szczepankiewicz, który złamał granicę 6 tysięcy kilometrów.

Wiecej..

18. Międzynarodowy Turniej Koszykówki przeszedł do historii

Poniedziałek, 05.07.2021 13:27 • KATEGORIA: Sport

Po roku przerwy, spowodowanej pandemią, osiemnasty już Międzynarodowy Turniej Koszykówki doszedł do skutku.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1067 68 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl