Środa, 16.10.2019 21:40 , Dziś imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła Odwiedziło nas 20689043 gości

Poniedziałek, 14.10.2019 15:07 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno udali się na kolejny pojedynek ligowy ponownie na wybrzeże. Tym razem do Koszalina, by tam zmierzyć się z miejscowym Bałtykiem. Gnieźnianie z tej potyczki wyszli zwycięsko, pokonując Pomorzan 4:1.

Wiecej..

Lider pokonany

Poniedziałek, 14.10.2019 14:53 • KATEGORIA: Sport

Rezerwy gnieźnieńskiego Mieszka w niedzielne przedpołudnie w ramach ósmej kolejki ligowej wielkopolskiej klasy B grupy V podejmowały na swoim boisku Lidera Szczytniki Czerniejewskie. Gnieźnianie do meczu przystępowali z pozycji faworyta.

Wiecej..

Przegrana i wygrana koszykarzy MKK

Poniedziałek, 14.10.2019 14:41 • KATEGORIA: Sport

Dwa mecze ligowe, oba na wyjeździe, rozegrali koszykarze drużyny Sklep Polski MKK Gniezno. W piątek po dobrym, zaciętym spotkaniu przegrali z zespołem rezerw Trefla Sopot. Losy spotkania toczyły się do ostatnich minut. Ostatecznie Trefl wygrał 97:87. Dzień później było lepiej. Gnieźnianie zmierzyli się z zespołem SMS PZKosz Władysławowo. Już po pierwszej, wyrównanej kwarcie inicjatywę przejęli gracze MKK, osiągając przewagę. W dalszej części meczu podopieczni trenera Konowalskiego kontrolowali grę. Ostatecznie pokonali rywala 85:69.

Wiecej..

42. Bieg Lechitów - podziękowania

Piątek, 11.10.2019 13:55 • KATEGORIA: Sport

Organizatorzy 42. Biegu Lechitów zaprosili sponsorów oraz wolontariuszy, by im podziękować za pomoc w organizacji tegorocznej edycji tego najstarszego w Polsce biegu.

Wiecej..

Górnik pokonany

Poniedziałek, 07.10.2019 16:02 • KATEGORIA: Sport

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Mieszka Gniezno. Na swoim obiekcie pokonali w pojedynku derbowym Górnika Konin 3:0.

Wiecej..

Wygrana MKK na inaugurację ligi

Poniedziałek, 07.10.2019 15:51 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze drużyny Sklep Polski MKK Gniezno po emocjonującym meczu minimalnie pokonali beniaminka drugiej ligi - zespół Żaka Koszalin. Dużo nie brakowało, by zaliczka, jaką mieli gnieźnianie po trzech kwartach, została roztrwoniona w czwartej. Ostatecznie jednak podopieczni trenera Arkadiusza Konowalskiego pokonali koszalinian różnicą zaledwie trzech punktów, czyli jednego celnego rzutu zza koła.

Wiecej..

Młodzi zapaśnicy w akcji

Poniedziałek, 07.10.2019 15:37 • KATEGORIA: Sport

Halę sportową imienia Mieczysława Łopatki w minioną sobotę opanowali młodzi zapaśnicy. Walki odbywały się na dwóch matach i były oceniane przez profesjonalnych sędziów.

Wiecej..

Triathlon na Lubochni

Wtorek, 01.10.2019 14:48 • KATEGORIA: Sport

W podgnieźnieńskiej Lubochni ponownie zagościł triathlon. Do rywalizacji stanęło 75 zawodników.

Wiecej..

Domy dziecka rywalizowały o mistrzostwo Polski w unihokeju

Poniedziałek, 30.09.2019 15:05 • KATEGORIA: Sport

W sobotę odbywały się Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w unihokeju. Zawody zorganizowano w Kołaczkowie pod Wrześnią. Były reaktywowane po trzech latach przerwy. Honorowy patronat nad imprezą objął starosta wrzesiński.

Wiecej..

Jesienny Bieg Osiedla Winiary

Poniedziałek, 30.09.2019 14:54 • KATEGORIA: Sport

Jesienny Bieg Osiedla Winiary od lat wpisany jest w kalendarz imprez sportowych Gniezna. Tegoroczna rywalizacja odbywała się na dystansach dopasowanych do wieku.

Wiecej..

Wygrana z Bałtykiem

Poniedziałek, 30.09.2019 14:45 • KATEGORIA: Sport

Tym razem w pojedynku wyjazdowym drużyna Mieszka Gniezno zmierzyła się w Gdyni z miejscowym Bałtykiem. Był to mecz w ramach dziesiątej kolejki III ligi grupy 2. Mecz ten zakończył się wygraną podopiecznych trenera Bekasa 1:0 i zgarnięciem punktów meczowych.

Wiecej..

Pożegnanie Krzysztofa Jabłońskiego

Poniedziałek, 30.09.2019 14:24 • KATEGORIA: Sport

Na Stadionie Miejskim przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie odbył się turniej będący pożegnaniem Krzysztofa Jabłońskiego, który podjął decyzję o zakończeniu sportowej kariery po 25 latach przygody z żużlem. Ze względu na deszcz turniej został przerwany po jedenastu wyścigach. Zaliczone zostały tylko trzy rundy startów i klasyfikacja sporządzona została w oparciu o wyniki dziewięciu gonitw. Ostatecznie rywalizację wygrał Norbert Krakowiak, wyprzedzając Przemysława Pawlickiego i Emila Sajfutdinowa.

Wiecej..

Relacja z 42. Biegu Lechitów

Czwartek, 26.09.2019 15:09 • KATEGORIA: Sport

W połowie września miała miejsce 42. już edycja Biegu Lechitów. Zachęcamy do obejrzenia obszernej relacji z tego wydarzenia.

Wiecej..

Ljung z Pucharem Nice 1. Ligi Żużlowej

Poniedziałek, 23.09.2019 15:00 • KATEGORIA: Sport

W Gnieźnie rozegrany został Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanęło osiemnastu zawodników, którzy przez cały sezon ścigali się w rywalizacji pierwszoligowej.

Wiecej..

Gwardia pokonana

Poniedziałek, 23.09.2019 14:42 • KATEGORIA: Sport

Podopieczni trenera Mariusza Bekasa o kolejne punkty ligowe walczyli w Koszalinie z miejscową Gwardią. Zespół z Koszalina okupuje doły tabeli ligowej, jednak gra z takimi przeciwnikami mimo wszystko do łatwych nie należy.

Wiecej..

MKK przed sezonem

Poniedziałek, 23.09.2019 14:31 • KATEGORIA: Sport

Przygotowujący się do nowego sezonu koszykarze drużyny Sklep Polski MKK Gniezno w minionym tygodniu rozegrali dwie potyczki sparingowe - z Obrą Kościan i koszykarzami z Żar.

Wiecej..
Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej - będą zmiany w organizacji ruchu

Gnieźnieńska policja informuje, iż w związku z zawodami żużlowymi na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej (Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej), które odbędą się w sobotę, 21 września, nastąpią tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Planowane są one od godz. 12.30 do czasu rozejścia się kibiców po zakończeniu imprezy.

Wiecej..

Najmłodsi na torze przeszkód

Poniedziałek, 16.09.2019 16:44 • KATEGORIA: Sport

Gry i zabawy sportowe dla najmłodszych towarzyszyły tegorocznej edycji Biegu Lechitów. Minitor przeszkód został zbudowany na placu przy katedrze.

Wiecej..

Tomasz Szymkowiak wygrał 42. Bieg Lechitów

Poniedziałek, 16.09.2019 16:32 • KATEGORIA: Sport

Blisko 3000 uczestników zgłosiło chęć udziału w 42. Biegu Lechitów. Tradycyjnie start biegu miał miejsce na Ostrowie Lednickim punktualnie o godzinie 11.

Wiecej..

Sukces MKS PR 05' Gniezno

Poniedziałek, 16.09.2019 14:59 • KATEGORIA: Sport

Przez trzy dni w Gnieźnie odbywał się turniej Gniezno Santander Cup w piłkę ręczną.

Wiecej..

Wysoka wygrana Mieszka

Poniedziałek, 16.09.2019 14:51 • KATEGORIA: Sport

Festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka. Pokonali na swoim terenie jedenastkę KP Starogard Gdański 5:1.

Wiecej..

Start pokonał Wartę 3:2

Poniedziałek, 16.09.2019 14:42 • KATEGORIA: Sport

Po przegranym meczu wyjazdowym "Startowców" tydzień temu w Toruniu czerwono-czarni przed własną publicznością pokonali Wartę Poznań 3:2. Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej kwarcie pojedynku.

Wiecej..

Będą utrudnienia w ruchu podczas 42. Biegu Lechitów

Środa, 11.09.2019 14:07 • KATEGORIA: Sport

W najbliższą niedzielę (15 września) odbędzie się 42. Bieg Lechitów. W związku z tym będą utrudnienia w ruchu; organizatorzy uprzejmie proszą o nieporuszanie się w godzinach od 11.00 do 14.00 samochodami i innymi pojazdami po trasie wskazanej na poniższej mapce.

Wiecej..

Już w niedzielę 42. edycja Biegu Lechitów

Wtorek, 10.09.2019 15:08 • KATEGORIA: Sport

W najbliższą niedzielę, 15 września, z Ostrowa Lednickiego wystartują uczestnicy 42. już Biegu Lechitów. Oprócz biegu głównego przygotowano też tradycyjnie biegi młodzieżowe oraz Staropolskie Igrce Małych Lechitów. W tym roku odbędzie się także Minibieg Lechitów.

Wiecej..

Mistrzostwa Europy U17 zakończone

Poniedziałek, 09.09.2019 14:48 • KATEGORIA: Sport

Badminton w międzynarodowym wydaniu gościł w ostatnich dniach w Gnieźnie. Aż 369 zawodników z 39 krajów Europy walczyło w Gnieźnie w dniach od 30 sierpnia do 7 września o miano najlepszej reprezentacji, jak i najlepszego zawodnika Starego Kontynentu.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1068 69 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl