Piątek, 18.08.2017 20:08 , Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony Odwiedziło nas 13926804 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Kategoria: Wiadomości

Wspaniała i dramatyczna inauguracja Akademii Gitary

Piątek, 18.08.2017 13:46 • KATEGORIA: Wiadomości

Wspaniała i dramatyczna inauguracja Akademii Gitary

Inauguracja jubileuszowej, dziesiątej Akademii Gitary już w założeniach miała być niepowtarzalna. Tak naprawdę organizatorzy zdecydowali się na koncert "the best of...", by podziękować publiczności i wszystkim osobom przychylnym festiwalowi.

Wiecej..
Nowoczesna pracownia endoskopii w gnieźnieńskim szpitalu

W czasie gdy gnieźnian i mieszkańców powiatu interesuje odpowiedź na pytania o rozbudowę szpitala, gnieźnieński ZOZ pracuje normalnie. Równolegle do rozbudowy wyposażane są gabinety specjalistyczne. Swoje oblicze zmieniła między innymi pracownia endoskopii.

Wiecej..

"Zaczarowany ogród"

Piątek, 18.08.2017 12:29 • KATEGORIA: Wiadomości

 Zaczarowany ogród

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej - "Zaczarowany ogród" - na którą składają się zdjęcia wykonane przez gnieźniankę, Aleksandrę Przybysławską. Choć wydać się może, że fotografia dziecięca to tak zwany "samograj", autorka stworzyła niepowtarzalny cykl.

Wiecej..

Straty na osiedlach

Czwartek, 17.08.2017 17:29 • KATEGORIA: Wiadomości

Straty na osiedlach

Piątkowa nawałnica poczyniła wiele szkód także w zasobach Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Oprócz powalonych i uszkodzonych drzew dwa bloki mają uszkodzone dachy.

Wiecej..

Minister o zniszczeniach po nawałnicy w Gnieźnie

Czwartek, 17.08.2017 15:35 • KATEGORIA: Wiadomości

Minister o zniszczeniach po nawałnicy w Gnieźnie

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Mariusz Błaszczak - odwiedził Gniezno. Przedstawiciel rządu zapoznał się ze stratami wynikłymi z nawałnicy, jaka przeszła przez Pierwszą Stolicę. Spotkał się z mieszkańcami, oglądał zniszczenia katedry i dziękował strażakom za ich pracę w usuwaniu szkód. Oglądał także zniszczenia nowo wybudowanej hali sportowej przy ulicy Sobieskiego.

Wiecej..

Komunikat Starosty Gnieźnieńskiego

Czwartek, 17.08.2017 15:20 • KATEGORIA: Wiadomości

Komunikat Starosty Gnieźnieńskiego

W związku z nawałnicą, która miała miejsce w dniu 11 sierpnia 2017 r., Starostwo Powiatowe w Gnieźnie informuje mieszkańców, właścicieli lasów prywatnych i gminy powiatu gnieźnieńskiego.

Wiecej..

"Zdobywanie" skweru Speyer przez funkcjonariuszy

Czwartek, 17.08.2017 13:17 • KATEGORIA: Wiadomości

 Zdobywanie  skweru Speyer przez funkcjonariuszy

Gnieźnianie długo będą usuwać zniszczenia po nawałnicy. Liczy się tak naprawdę każdy skwer i każda posesja. Funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz straży miejskiej w ramach swoich urlopów rozpoczęli porządkowanie Skweru im. Miasta Partnerskiego Speyer.

Wiecej..

Zakaz wstępu do parków

Czwartek, 17.08.2017 12:50 • KATEGORIA: Wiadomości

Zakaz wstępu do parków

Po piątkowej nawałnicy w gnieźnieńskich parkach są setki uszkodzonych drzew. Decyzją prezydenta miasta obowiązuje zakaz wstępu do Parku Piastowskiego (przy jeziorze Jelonek) oraz do Parku Miejskiego im. gen. Andersa.

Wiecej..

Zasiłki celowe dla poszkodowanych w wyniku nawałnicy

Czwartek, 17.08.2017 12:15 • KATEGORIA: Wiadomości

Zasiłki celowe dla poszkodowanych w wyniku nawałnicy

Osoby, które w wyniku kataklizmu, jaki nawiedził nasze miasto w miniony piątek, poniosły straty w swoich gospodarstwach domowych i znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, mogą ubiegać się o zasiłek celowy. Wnioski można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Gnieźnie (ul. Dworcowa 7).

Wiecej..

Wizyta szefa MSWiA w Gnieźnie

Środa, 16.08.2017 20:53 • KATEGORIA: Wiadomości

Wizyta szefa MSWiA w Gnieźnie

Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - Mariusz Błaszczak - odwiedził Gniezno. Wizyta miała miejsce w związku z nawałnicą, jaka przeszła nad naszym miastem i powiatem w ubiegły piątek (11 sierpnia 2017 r.).

Wiecej..

Gniezno po nawałnicy

Środa, 16.08.2017 20:21 • KATEGORIA: Wiadomości

Gniezno po nawałnicy

Powalone drzewa oraz uszkodzone budynki, linie energetyczne, obiekty sportowe czy drogi - to tylko część zniszczeń po przejściu nawałnicy przez nasze miasto. Służby miejskie od piątkowego wieczoru pracują bez przerwy. Uruchomiono także Miejski Sztab Kryzysowy.

Wiecej..
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Po piątkowej nawałnicy w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się kolejne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem starosty gnieźnieńskiego, Beaty Tarczyńskiej. W spotkaniu uczestniczyli członkowie PZZK, a także Prezydent Miasta Gniezna, komendant straży miejskiej, przedstawiciele Nadleśnictwa Gniezno oraz spółki Enea.

Wiecej..

Strażacy w akcji

Środa, 16.08.2017 19:15 • KATEGORIA: Wiadomości

Strażacy w akcji

Trwa usuwanie szkód w naszym mieście i całym powiecie gnieźnieńskim po nawałnicy, jaka przeszła nad naszym miastem, siejąc ogromne spustoszenie. Prawie 500 strażaków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej brało udział w akcji usuwania poczynionych przez żywioł szkód.

Wiecej..

Święto Wojska Polskiego

Środa, 16.08.2017 19:08 • KATEGORIA: Wiadomości

Święto Wojska Polskiego

Uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego w Gnieźnie rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele garnizonowym. Potem spotkano się na cmentarzu przy ulicy Witkowskiej przy kwaterach żołnierzy wojny polsko-bolszewickiej.

Wiecej..

Konferencja prasowa Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

Poniedziałek, 14.08.2017 20:44 • KATEGORIA: Wiadomości

Konferencja prasowa Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

Konferencja prasowa w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie, dotycząca nawałnicy, która przeszła nad miastem i powiatem 11 sierpnia 2017 roku.

Wiecej..

Porządkowanie cmentarza

Poniedziałek, 14.08.2017 14:13 • KATEGORIA: Wiadomości

Porządkowanie cmentarza

W całym mieście trwa usuwanie skutków piątkowej nawałnicy. Z inicjatywy senatora Roberta Gawła odbywają się prace porządkowe na cmentarzu przy ulicy Witkowskiej.

Wiecej..

Nawałnica w Gnieźnie

Niedziela, 13.08.2017 20:10 • KATEGORIA: Wiadomości

Nawałnica w Gnieźnie

Prezentujemy materiał dotyczący nawałnicy, jaka w piątkowy wieczór (11 sierpnia 2017 roku) przeszła nad Gnieznem. Powalone drzewa, uszkodzony dach katedry - to tylko niektóre skutki żywiołu.

Wiecej..

Pomóżmy znaleźć wandali

Czwartek, 10.08.2017 12:02 • KATEGORIA: Wiadomości

Pomóżmy znaleźć wandali

Wszystko wskazuje na to, że nowy system monitoringu w Gnieźnie działa bardzo sprawnie. Wandale grasujący w parkach przy dworcu nie mogą czuć się bezkarni. Pierwsi "bohaterowie" już zostali sfilmowani. Teraz tylko wystarczy pomóc funkcjonariuszom straży miejskiej i policji w ich rozpoznaniu.

Wiecej..

Inauguracja Akademii Gitary w katedrze

Czwartek, 10.08.2017 11:57 • KATEGORIA: Wiadomości

Inauguracja Akademii Gitary w katedrze

Jubileuszowa, dziesiąta Akademia Gitary rozpocznie się w Gnieźnie. Niezwykły koncert w katedrze zagrają Marcin Wyrostek i Łukasz Kuropaczewski.

Wiecej..
Elektryczne Gitary zapraszają na dożynki powiatu wrzesińskiego

"Jestem z miasta", "Włosy", "Człowiek z liściem na głowie", "Co ty tutaj robisz?" - któż nie zna tych przebojów Elektrycznych Gitar. Będzie można je usłyszeć w niedzielę, 3 września 2017 roku, na Rynku w Pyzdrach podczas Dożynek Powiatowych. Święto plonów rozpocznie dziękczynna msza święta w tamtejszym kościele farnym.

Wiecej..

Wakacje? Nie dla straży miejskiej

Środa, 09.08.2017 12:32 • KATEGORIA: Wiadomości

Wakacje? Nie dla straży miejskiej

Wakacje to dla większości z nas czas odpoczynku. Straż miejska w tym okresie ma jednak pełne ręce roboty. Wzmożona liczba imprez do zabezpieczenia również przysparza pracy funkcjonariuszom.

Wiecej..

Weekend z Wojskiem Polskim

Wtorek, 08.08.2017 13:19 • KATEGORIA: Wiadomości

Weekend z Wojskiem Polskim

Święto Wojska Polskiego - obchodzone 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej - w Gnieźnie wpisze się w Królewski Festiwal Artystyczny. Wojsko zdominuje Rynek i miasto nie tylko w samym dniu swojego święta.

Wiecej..

Drużyna Szpiku z myślą o najmłodszych

Wtorek, 08.08.2017 12:17 • KATEGORIA: Wiadomości

Drużyna Szpiku z myślą o najmłodszych

Kiedy na stadionie Mieszka Gniezno królowały kabriolety, Drużyna Szpiku nie próżnowała. Cały czas bowiem czynny był punkt informacyjny, nie zabrakło także miśka maskotki. W drugim dniu odbyło się wielkie malowanie masek do cabrio - na rzecz dzieci.

Wiecej..

Używki i upały - podwójne niebezpieczeństwo

Wtorek, 08.08.2017 12:00 • KATEGORIA: Wiadomości

Używki i upały - podwójne niebezpieczeństwo

Jesteśmy już po półmetku wakacji, jednak fala ostatnich upałów stwarza podwójne zagrożenie - zwłaszcza dla tych, którzy lubią zajrzeć do kieliszka. Zapytaliśmy policyjnego specjalistę od profilaktyki uzależnień o to, o czym warto pamiętać.

Wiecej..

Niebo nad głową i wiatr we włosach

Poniedziałek, 07.08.2017 13:10 • KATEGORIA: Wiadomości

Niebo nad głową i wiatr we włosach

Po raz drugi w Gnieźnie królowały samochody bez dachu. Podczas II Międzynarodowego Zlotu Cabrio pobito między innymi rekord pojazdów otwierających jednocześnie dachy. Rzecz jasna, było też wiele innych atrakcji. Najważniejsze były jednak same auta.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10153 154 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych