Wtorek, 21.05.2019 13:12 , Dziś imieniny: Jana, Moniki, Wiktora Odwiedziło nas 19271748 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  
Świąteczny Targ Wiejski zagości przed Starostwem Powiatowym!

Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, tradycyjne potrawy, wędliny, a także muzyka na żywo i gwiazdkowe niespodzianki zagoszczą już w poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku, na Świątecznym Targu Wiejskim.

Przed gnieźnieńskim Starostwem Powiatowym w godzinach od 10:00 do 16:00 pojawią się bożonarodzeniowe dekoracje oraz kilkanaście stoisk pełnych regionalnych przetworów, wypieków czy niepowtarzalnych wyrobów idealnych na świąteczny prezent. Nie zabraknie, oczywiście, wyjątkowej atmosfery i atrakcji dla osób w każdym wieku.

Wydarzenie organizowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolską Izbę Rolniczą oraz Centrum Kultury "Scena to dziwna" ma na celu wsparcie sprzedaży bezpośredniej produktów lokalnych, tym bardziej więc warto 17 grudnia pojawić się choć na chwilę przed gnieźnieńskim starostwem.

Świąteczny Targ Wiejski na stałe zagościł w kalendarzu powiatowych imprez, których celem jest między innymi promocja lokalnej przedsiębiorczości oraz wsparcie sprzedaży bezpośredniej rodzimych produktów. W efekcie wspólnych działań cyklicznie odbywają się takie akcje jak: Truskawkowe pole przed starostwem, Targ Wielkanocny czy właśnie Świąteczny Targ Wiejski.

źródło: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych