Piątek, 22.09.2023 10:20 , Dziś imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 na terenie powiatu, mając na celu bezpieczeństwo klientów i pracowników Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz zapewnienie ciągłości pracy urzędu, wprowadzone zostają dodatkowe ograniczenia i zmiany w funkcjonowaniu starostwa oraz obsługi interesantów.

Od 2 listopada (poniedziałek) pracownicy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie pracować będą w dwóch grupach: w godzinach 7.00-13.00 oraz 14.00-20.00.

Wnioski i dokumentację obejmującą poszczególne sprawy należy:

- wysyłać pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, ul. Papieża Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno;
- wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki podawczej, która znajduje się przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego w Gnieźnie przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10. Pisma kierowane do urzędu powinny być opatrzone numerem telefonu kontaktowego w celu konieczności poczynienia stosownych uzgodnień;
- kierować za pośrednictwem skrzynki ePUAP;
- przekazywać wyznaczonemu pracownikowi w wejściu do budynku od strony wewnętrznego dziedzińca (tylko dokumenty do Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego).

Bezpośrednia obsługa pozostałych klientów ograniczona jest do wydawania na stanowisku przy głównych drzwiach budynku, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty, dokumentów po załatwieniu sprawy. W uzasadnionych przypadkach i po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty we właściwej komórce organizacyjnej, za zgodą kierownika tej komórki, możliwa jest obsługa klienta wewnątrz budynku. W przypadku wejścia do budynku klienci mają obowiązek dezynfekcji rąk niezwłocznie po wejściu oraz przestrzegania powszechnie obowiązujących przepisów, w szczególności regulujących konieczność zachowania dystansu od innych osób oraz zakrywania ust i nosa.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie (tel.: 61 424 07 41). Informacje publikowane będą ponadto na stronie internetowej: powiat-gniezno.pl. Zarządzenie obowiązuje nie dłużej niż do odwołania stanu epidemii ogłoszonego z powodu COVID-19.

źródło: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych