Poniedziałek, 10.05.2021 00:41 , Dziś imieniny: Antoniny, Izydory, Jana Odwiedziło nas 28394796 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Aktualności

Podatek od nieruchomości z małym opóźnieniem

Piątek, 19.03.2021 13:40 • KATEGORIA: Wiadomości

Urząd Miejski w Gnieźnie informuje mieszkańców, że kończy rozsyłanie decyzji określających wymiar podatku od nieruchomości. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa, dostarczanie korespondencji jest prowadzone w inny sposób niż dotychczas.

Wiecej..

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, jak i wystawców, tegoroczny Jarmark św. Wojciecha zostaje odwołany. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia wstępne i zainteresowanie wydarzeniem. Mamy ogromną nadzieję spotkać się z Państwem przy kolejnej edycji Jarmarku.

Wiecej..

Kurier Pakersi - przesyłki krajowe i zagraniczne

Czwartek, 18.03.2021 14:30 • KATEGORIA: Wiadomości

Interesują Cię szybkie, tanie i bezpieczne nadania paczki kurierem? A może prowadzisz firmę wysyłkową i szukasz rzetelnego, sprawdzonego Partnera, który usprawni logistykę Twojego przedsiębiorstwa? W takim razie Punkt Kurierski Pakersi w Gnieźnie to miejsce dla Ciebie! Zapewniamy profesjonalną obsługę przesyłek krajowych i międzynarodowych (do ponad 220 państw na całym świecie!) za pośrednictwem największych przewoźników w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy wysyłasz paczki lub palety okazjonalnie, czy regularnie - z Pakersami zrobisz to najszybciej i najwygodniej!

Wiecej..

Biblioteka prezentuje ekslibrysy z lat 80-tych

Czwartek, 18.03.2021 14:05 • KATEGORIA: Wiadomości

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza do oglądania nowej wystawy z ekslibrysami i drzeworytami. Prace zostały niedawno odnalezione przy okazji wiosennych porządków. Powstały na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Wiecej..

Rusza przebudowa ul. Wolności

Czwartek, 18.03.2021 13:06 • KATEGORIA: Wiadomości

Od poniedziałku zostanie zamknięta część ulicy Wolności i rusza jej przebudowa. Na początek wyłączony z ruchu będzie odcinek od ulicy Grunwaldzkiej do Armii Poznań. Z powodu remontu, kierowców czekają objazdy.

Wiecej..

Odbudowa Pojezierza Gnieźnieńskiego z KPO ?

Czwartek, 18.03.2021 13:03 • KATEGORIA: Wiadomości

Poseł Paulina Hennig-Kloska będzie zabiegać o zakwalifikowanie planów ratowania zasobów wodnych na Pojezierzu Gnieźnieńskim do Krajowego Planu Odbudowy. W ten sposób można szybko załatwić sprawę sfinansowania tej niezwykle potrzebnej inwestycji.

Wiecej..

Dodatkowe miliony na inwestycje w Gnieźnie

Środa, 17.03.2021 16:03 • KATEGORIA: Wiadomości

Prezydent Tomasz Budasz zapowiada inwestycje, które zostaną zrealizowane w 2021 roku z nadwyżki budżetowej. W sumie będzie realizowanych 14 zadań, od mniejszych po duże, jak nowe zagospodarowanie Doliny Pojednania, rewitalizacja Miejskiego Ośrodka Kultury i rozbudowa kompleksu sportowego przy ulicy Parkowej.

Wiecej..

"Tydzień dla seniora" w Urzędzie Skarbowym

Wtorek, 16.03.2021 17:01 • KATEGORIA: Wiadomości

W Urzędzie Skarbowym trwa Tydzień dla Seniora. Do piątku emeryci i renciści mogą uzyskać informację na tematy związane z tegorocznym rozliczeniem. Pytania od seniorów dotyczą najczęściej ulgi rehabilitacyjnej, ale warto zwrócić także uwagę na kilka innych zagadnień podatkowych, które uległy zmianie.

Wiecej..

Sensacyjna porażka szczypiornistek

Wtorek, 16.03.2021 14:16 • KATEGORIA: Sport

Do sporej niespodzianki, żeby nie powiedzieć sensacji, doszło podczas ligowego spotkania szczypiornistek MKS PR URBiS Gniezno z ostatnią drużyną w lidze ? drugim zespołem SMS ZPRP Płock

Wiecej..

Lider za mocny na MKK

Wtorek, 16.03.2021 14:01 • KATEGORIA: Sport

Kolejnym przeciwnikiem koszykarzy MKK w ramach rywalizacji ligowej był liderujący w tabeli Żak Koszalin. Gnieźnianie pomimo że byli na fali trzech ostatnich zwycięstw, tym razem musieli uznać wyższość gości i przegrali mecz 69:90.

Wiecej..

Zespół Szkół Technicznych przy ulicy Cieszkowskiego ma nową pracownię automatyki. Sala, w której będzie się teraz kształciło przyszłych fachowców w tej dziedzinie została gruntownie wyremontowana i na nowo wyposażona.

Wiecej..

Apel radnych klubu "Koalicja dla Pierwszej Stolicy"

Wtorek, 16.03.2021 13:44 • KATEGORIA: Wiadomości

Radni klubu "Koalicja dla Pierwszej Stolicy" zwrócili się z apelem w sprawie likwidacji oddziałów neurologii i leczenia udarów.

Wiecej..

Gniezno znów podkreśla swoją stołeczność

Wtorek, 16.03.2021 13:16 • KATEGORIA: Wiadomości

W ubiegłym tygodniu przy dwóch wjazdach do Gniezna zamieszczono nowe tablice, które witają przybyłych i pod którymi dopisano tytularnie: Pierwsza Stolica Polski. Tym nowym ruchem marketingowym władze miejskie chcą podkreślić na nowo naszą historyczną stołeczność

Wiecej..

Sanepid: wzrost zakażeń coraz wyraźniejszy

Wtorek, 16.03.2021 12:37 • KATEGORIA: Wiadomości

Sanepid potwierdza, że liczba zakażeń koronawirusem rośnie również w powiecie gnieźnieńskim. W odniesieniu do raportu, który podawaliśmy przed dwoma tygodniami, nowych przypadków jest więcej o jedną trzecią. Na koniec lutego mieliśmy 321 zakażonych, a ubiegły tydzień przyniósł wzrost sięgający 427 osób.

Wiecej..

Posłanka postuluje Młodzieżowy Sejmik Wojewódzki

Poniedziałek, 15.03.2021 13:21 • KATEGORIA: Wiadomości

Poseł Paulina Hennig-Kloska chce powołania przy Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Jej zdaniem, to duża szansa , żeby nasz region został pionierem w rozszerzaniu udziału młodych we współdecydowaniu o sprawach wspólnych dla naszej przestrzeni.

Wiecej..

Prezydent Tomasz Budasz oraz trzech innych członków Rady Społecznej Szpitala ?Dziekanka? złożyli rezygnację ze swoich funkcji w tym gremium. To reakcja na oddanie oddziałów neurologii i ?udarówki? przez dyrektora szpitala psychiatrycznego do konkursu bez żadnych konsultacji i jak wiemy, z tego powodu postępowanie zostało rozpisane w trybie niemal ekspresowym.

Wiecej..

Szpital walczy nie tylko z koronawirusem

Poniedziałek, 15.03.2021 13:03 • KATEGORIA: Wiadomości

Szpital ?Pomnik Chrztu Polski? w Gnieźnie jest gotowy przystąpić do konkursu na oddziały neurologii oraz ?udarówki?. Aby wygrać kontrakty medyczne, na prowadzenie tych oddziałów, dyrekcja lecznicy ma swoją strategię, o której nie chce na razie mówić publicznie. Kierownictwo cały czas również monitoruje sytuację oddziału zakaźnego, na którym przebywają osoby zakażone koronawirusem.

Wiecej..

Porażka Mieszka na inaugurację w Gnieźnie

Poniedziałek, 15.03.2021 13:00 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno, zainaugurowali zmagania wiosenne w rozgrywkach III grupy na własnym boisku, niestety nadal bez udziału swoich kibiców. Podejmowali pretendenta do awansu ? jedenastkę Świt Skolwin. Z tej konfrontacji podopieczni trenera Urbaniaka wyszli delikatnie mówiąc blado, przegrywając aż 0:5. Gnieźnianie do tego pojedynku przystąpili w bardzo okrojonym składzie.

Wiecej..

Poseł Paulina Hennig-Kloska popiera protest mieszkańców ulicy Spokojnej i Cichej wobec planów budowy w tym miejscu bloków mieszkalnych i zabudowy usługowej. Parlamentarzystka zauważa, że tereny, które obecnie stanowią nieużytki mogą zostać inaczej zagospodarowane.

Wiecej..

Królewski Salon Sztuki on-line

Piątek, 12.03.2021 11:16 • KATEGORIA: Wiadomości

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie zaprasza na pierwszą w tym roku odsłonę Królewskiego Salonu Sztuki. Wydarzenie z powodu pandemii zostanie udostępnione w sieci, a będzie to koncert pt. ?4 pory roku Vivaldiego? na skrzypce i fortepian.

Wiecej..

Prawo i Sprawiedliwość zarzuca władzom powiatowym, że etatowy urzędnik starostwa prowadzi działalność indywidualną i że jako podmiot indywidualny obsługuje powiatowe placówki edukacyjne jako zewnętrzny inspektor ochrony danych. To jest konflikt interesów ? tak mówią w PiS, a do sprawy odniósł się także starosta Piotr Gruszczyński.

Wiecej..

40 lat Klubu Plastyka

Czwartek, 11.03.2021 13:21 • KATEGORIA: Wiadomości

Klub Plastyka, który działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie będzie obchodził w tym roku 40-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zostanie zorganizowany cykl imprez, które podsumują ten jubileusz.

Wiecej..

Dwa konkursy plastyczne dla uczniów podstawówek

Środa, 10.03.2021 14:23 • KATEGORIA: Wiadomości

Zrównoważony Transport Publiczny, na ile jest ważny i w jaki sposób go możemy lepiej wypromować? Do tych zagadnień należy nawiązać w dwóch konkursach, które rozpisał właśnie Urząd Miejski w Gnieźnie. W zabawie mogą wziąć udział uczniowie miejskich szkół podstawowych.

Wiecej..

Teatr Fredry tym razem o gazie łupkowym

Środa, 10.03.2021 13:05 • KATEGORIA: Wiadomości

Teatr Fredry w Gnieźnie zaprasza w ten weekend na premierowe przedstawienie pt. ?Gaz?. Spektakl będzie opowiadał o skutkach, jakie niosą dla ludzi i środowiska zakusy wydobywania gazu łupkowego.

Wiecej..

2 tysiące książek dla seniorów

Środa, 10.03.2021 13:05 • KATEGORIA: Wiadomości

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zakończyła już akcję pt. ?Podaruj Książkę Seniorowi?. Zbiórka była przeprowadzana przez cały luty, a w jej efekcie pozyskano od ofiarodawców aż dwa tysiące pozycji książkowych.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10403 404 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych