Wtorek, 16.04.2024 12:31 , Dziś imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Aktualności

"Przyszłość polskiej szkoły", pod takim tytułem zorganizowano w środę spotkanie, którego gościem na zaproszenie stowarzyszenia Ziemia Gnieźnieńska był Wielkopolski Kurator Oświaty. Robert Gaweł rozmawiał z urzędnikami, a także z dyrektorami placówek edukacyjnych o wyzwaniach, które stawia przed naszym systemem szkolnictwa dzisiejsza rzeczywistość.

Wiecej..

Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie uruchomił Poradnię Prehabilitacji i Opieki Okołooperacyjnej. To pierwsza taka jednostka przy szpitalu powiatowym w skali całej Polski, co najlepiej świadczy, że jest się czym chwalić, bo projekt stwarza możliwość dużo lepszego monitorowania pacjenta operacyjnego.

Wiecej..

Urodziny Jacka Kaczmarskiego w eSTeDe

Czwartek, 24.03.2022 14:08 • KATEGORIA: Wiadomości

Centrum Kultury eSTeDe tradycyjnie obchodziło w drugi dzień wiosny urodziny swojego patrona Jacka Kaczmarskiego. Z tej okazji zaproszono do Gniezna zespół Yanistan, który przypomniał wielkie przeboje słynnych bardów.

Wiecej..

Wiosna na wystawie w Medyku

Środa, 23.03.2022 12:21 • KATEGORIA: Wiadomości

Wiosna w internacie Szkoły Medyk w Gnieźnie, a z nią powraca w nas nadzieja oraz optymizm i wiara w lepszą przyszłość. Z takim przesłaniem zainaugurowano wystawę fotograficzną we wnętrzu placówki, a jej eksponaty będą przeznaczone tym razem na pomoc Ukrainie.

Wiecej..

Dyżur poselski posła Tadeusza Tomaszewskiego

Wtorek, 22.03.2022 14:17 • KATEGORIA: Wiadomości

Wiecej..

Mieszko wysoko pokonało Olimpię

Wtorek, 22.03.2022 14:09 • KATEGORIA: Sport

Piłkarze Mieszka Gniezno, w pierwszym meczu na własnym boisku podejmowali jedenastkę Olimpii Koło. W tym meczu podopieczni trenera Przemysława Urbaniaka wysoko pokonali rywala wygrywając 5 : 0.

Wiecej..

Kolejna wygrana MKK

Wtorek, 22.03.2022 13:52 • KATEGORIA: Sport

Koszykarze zespołu Sklep Polski MKK Gniezno podejmowali w minioną sobotę ekipę AZS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika - Transbruk Toruń. Był to ostatni mecz podopiecznych trenera Arkadiusza Konowalskiego w fazie zasadniczej rozrywek przed własną publicznością. Gnieźnianie po ciekawej grze pokonali gości 90:69.

Wiecej..

III Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie uruchamia od września nowy profil nauczania: bezpieczeństwo publiczne. W piątek podpisano porozumienie z Państwową Szkołą Wyższą, która będzie pomagała w realizacji programu nauczania w tej klasie.

Wiecej..

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie zorganizował topienie Marzanny. W tym celu wszyscy przybyli nad jezioro Jelonek, gdzie dotrzymano tej starej tradycji, o której niektórzy już zapomnieli.

Wiecej..

Od poniedziałku ruszył trening przed rywalizacją o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Patronat nad akcją objął Urząd Miejski w Gnieźnie, który będzie mobilizował lokalne środowisko użytkowników jednośladów do aktywności.

Wiecej..

ZST nawiązuje współpracę z PSW

Poniedziałek, 21.03.2022 15:28 • KATEGORIA: Wiadomości

Zespół Szkół Technicznych przy ulicy Cieszkowskiego z nowym rokiem szkolnym ma uruchomić nową klasę patronacką. W tym celu właśnie nawiązano współpracę z Państwową Szkołą Wyższą w Gnieźnie, którą wzbogaci jej program dydaktyczny o wątki dotyczące bezpieczeństwa międzynarodowego.

Wiecej..

Nowa Lewica wybrała swój Zarząd Powiatowy

Poniedziałek, 21.03.2022 15:23 • KATEGORIA: Wiadomości

W sobotę zorganizowano I Ogólne Zebranie Nowej Lewicy w powiecie gnieźnieńskim. Na zjazd członków ugrupowania przyjechał przewodniczący Włodzimierz Czarzasty.

Wiecej..

Nowy biskup w Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Poniedziałek, 21.03.2022 15:15 • KATEGORIA: Wiadomości

Ksiądz Radosław Orchowicz już oficjalnie nowym biskupem pomocniczym archidiecezji gnieźnieńskiej. W sobotę przyjął święcenia w katedrze gnieźnieńskiej, których głównym konsekratorem był prymas Polski abp Wojciech Polak.

Wiecej..

Targi Twórczych Zawodów we Wrześni

Piątek, 18.03.2022 14:07 • KATEGORIA: Wiadomości

We Wrześni zorganizowano Targi Twórczych Zawodów, dzięki którym młodzieży zaprezentowano różne oferty kształcenia na poziomie ponadpodstawowym. Wydarzenie przygotowało Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wrześni we współpracy ze Starostwem Powiatowym.

Wiecej..

Dary z Gniezna pojechały do Humania

Piątek, 18.03.2022 13:23 • KATEGORIA: Wiadomości

Z Gniezna wyruszył dziś transport samochodowy z darami dla Ukraińców, którzy walczą o swoją niepodległość. Pomoc to efekt wspólnej inicjatywy miejskiego samorządu i lokalnych przedsiębiorców.

Wiecej..

Piece trzeba zgłosić do CEEB

Piątek, 18.03.2022 11:57 • KATEGORIA: Wiadomości

Urząd Miejski w Gnieźnie przypomina mieszkańcom o obowiązku złożenia deklaracji na temat źródła ciepła w naszych domach, do którego zobowiązani są posiadacze pieców węglowych. Oświadczenie trzeba zgłosić do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, w formie elektronicznej lub papierowej.

Wiecej..

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Gnieźnie prowadzi rekrutację uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023.

Wiecej..

W niedzielę 27.03. od godz. 17.00 Malevo Dance Studio zaprasza do restauracji "Europejska" w Gnieźnie, gdzie odbędą się Warsztaty Latino Solo z udziałem Rafała Maseraka.

Wiecej..

Wywóz szamba na nowych zasadach?

Czwartek, 17.03.2022 14:38 • KATEGORIA: Wiadomości

Urząd Miejski w Gnieźnie informuje, że pracuje nad nowymi zasadami odbierania tzw. odpadów płynnych w przydomowych gospodarstwach, które mają przyłączone do swoich domostw szamba odpływowe. W myśl nowych uregulowań przewidziano, że ich właściciele od teraz będą musieli wykazać, że wszystkie nieczystości odprowadzili do właściwego miejsca zlewnego.

Wiecej..

Miejskie świetlice z nowymi komputerami

Czwartek, 17.03.2022 14:10 • KATEGORIA: Wiadomości

Miejskie Świetlice Socjoterapeutyczne w Gnieźnie otrzymały nowe komputery, które sprezentowała Fundacja Santander Bank Polska. Sprzęt na pewno będzie bardzo intensywnie użytkowany nie tylko do nauki, ale również do zabawy.

Wiecej..

Dwa nowe kluby w bibliotece

Czwartek, 17.03.2022 12:14 • KATEGORIA: Wiadomości

Na trudne czasy najlepsza jest społeczna integracja i dlatego Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna postawiła na aktywizację. Oferta jest adresowana do każdego, kto chciałby usprawnić swój język angielski, albo oddać się pracom ręcznym. W tym celu zostaną uruchomione dwa nowe kluby, które pomogą znaleźć odskocznię od życia codziennego.

Wiecej..

Repertuar kina "Helios" w Gnieźnie

Środa, 16.03.2022 15:18 • KATEGORIA: Wiadomości

REPERTUAR KINA HELIOS GNIEZNO WAŻNY W DNIACH 18.03.2022?24.03.2022

Wiecej..

Wracają warsztaty ekologiczne w MOK-u

Środa, 16.03.2022 15:01 • KATEGORIA: Wiadomości

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie z nową edycję warsztatów ekologicznych. Tym razem zaproszenie skierowano do młodzieży, ale także do osób dorosłych. Pierwsze z zajęć zaplanowano na środę, 16 marca od godz. 17.00 w Starym Ratuszu.

Wiecej..

Nowy punkt z obiadami dla uchodźców

Środa, 16.03.2022 14:56 • KATEGORIA: Wiadomości

Na halach targowych rozpoczęto od poniedziałku wydawanie obiadów przygotowanych z pomocą gnieźnieńskich restauratorów i lokalnych przedsiębiorców. Posiłki w słoikach są wydawane wszystkim potrzebującym, a każdy chętny może pomóc w ich organizowaniu. Chodzi oczywiście o gotowe produkty, które można zakupić w sklepach.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10348 349 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych