Środa, 08.07.2020 09:47 , Dziś imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety Odwiedziło nas 23508128 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy
Gniezno: ochroniarz spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu

Policjanci z Gniezna zatrzymali pracownika ochrony jednego z tutejszych lokali. Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu młodego chłopaka. Ochroniarzowi za ten czyn grozi nawet do dziesięciu lat więzienia.

W nocy z 5 na 6 kwietnia 2014 roku pracownicy ochrony jednego z gnieźnieńskich lokali zainterweniowali, ponieważ kilku uczestników imprezy było nietrzeźwych. Zostali oni wyprowadzeni na zewnątrz. W pewnym momencie jeden z imprezowiczów zaczął kłócić się z ochroniarzem. Ten uderzył młodego mężczyznę pięścią w twarz, wskutek czego upadł on, uderzając głową o twarde podłoże. Pogotowie ratunkowe, które zostało wezwane, przewiozło nieprzytomnego poszkodowanego do szpitala. W chwili obecnej jego stan określa się jako ciężki.

Na miejsce przybyła również policja. Funkcjonariusze wykonali wszelkie niezbędne czynności. W miniony czwartek ochroniarza zatrzymano, a dzień później usłyszał on zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie. Zamiast tego wydana została decyzja o dozorze policyjnym.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

zdjęcie: Tv Gniezno

Tagi

policjazdrowiekontakt
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych