Środa, 08.07.2020 10:12 , Dziś imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety Odwiedziło nas 23508317 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Żydowo: nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję

Poniedziałek, 10.02.2014 11:40 • grupa: Wiadomości

Żydowo: nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję

W niedzielę, 9 lutego 2014 roku, w Żydowie doszło do kolizji drogowej, którą spowodował 72-letni mężczyzna. Jak się okazało, był on nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie jeden promil alkoholu.

Do wspomnianego zdarzenia doszło wczesnym popołudniem na parkingu przy markecie. Kierowca suzuki uderzył w citroena, czym spowodował uszkodzenie w tym aucie tylnego zderzaka. Kiedy wycofał swój samochód, uderzył z kolei w znak drogowy. Mężczyzna, wysiadając z suzuki, zataczał się. Oddalił się z miejsca wypadku, a pojazd pozostawił na parkingu.

Kobieta, która podczas kolizji przebywała w citroenie, rozpoznała sprawcę. Okazał się nim 72-letni mężczyzna. Człowiek ten podczas rozmowy z policjantami na terenie jego posesji przyznał się do tego, co zrobił. Winny, po wykonaniu czynności przez stróżów prawa (w tym zatrzymaniu prawa jazdy), został zwolniony do domu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.


źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

zdjęcie: Tv Gniezno

Tagi

policjawypadkikontakt
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych