Wtorek, 05.12.2023 09:56 , Dziś imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna będzie nieczynna dla użytkowników od 7 do 29 listopada br. Realizowane są tym samym rekomendacje Biblioteki Narodowej o całkowitym zamknięciu biblioteki dla użytkowników.

Nie będą naliczane kary z tytułu niezwrócenia wypożyczonych egzemplarzy, których termin zwrotu przypada w okresie od 7 do 29 listopada. Pozycje te zostaną automatycznie przedłużone o kolejne 35 dni. W tym czasie czytelnicy nie będą mogli zamawiać i rezerwować książek.

Odwołane zostają wszystkie wydarzenia stacjonarne organizowane w obiektach i przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna. Część wydarzeń zostanie zrealizowana w formie działań on-line - za pośrednictwem profilu na Facebooku oraz kanału YouTube. Wstrzymana zostaje usługa "Książka na telefon". Bieżące informacje o zmianach w pracy instytucji będą publikowane na profilu FB oraz stronie internetowej biblioteka.gniezno.pl.

źródło: Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych