Poniedziałek, 17.01.2022 08:52 , Dziś imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana Odwiedziło nas 31970872 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Rusza rozbudowa Centrum Kultury "eSTeDe"

Poniedziałek, 23.03.2020 15:43 • grupa: Wiadomości

Rusza rozbudowa Centrum Kultury  eSTeDe

W poniedziałek, 23 marca, Centrum Kultury "Scena to dziwna" podpisało umowę z Zakładem Budowlanym GRINBUD na wykonanie robót budowlanych w związku z rozbudową Centrum Kultury "Scena to dziwna" przy ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie. Przypomnijmy, że dzięki tym działaniom jesienią tego roku zakończona zostanie inwestycja, a w związku z tym między innymi nowoczesna sala widowiskowa wraz z salami prób dla sekcji i zespołów oraz galeria. Nowe oblicze zyska także teren wokół budynku, gdzie zaplanowano urządzenie strefy seniora i placu zabaw dla dzieci.

Wszystkie prace zrealizowane będą w ramach zamówienia pn. "Przebudowa, rozbudowa i remont budynku Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie, przy ul. Roosevelta 42, wraz z zagospodarowaniem terenu, małą architekturą i infrastrukturą techniczną", realizując projekt pn. "Zwiększenie atrakcyjności instytucji kultury powiatu gnieźnieńskiego Centrum Kultury "Scena to dziwna" przy ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie", współfinansowany ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Dziś w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie podpisy pod stosowną umową złożyli Ewa Przybylska - dyrektor Centrum Kultury "Scena to dziwna", oraz Jarosław Sieszchuła - właściciel firmy GRINBUD. W spotkaniu wziął również udział starosta gnieźnieński - Piotr Gruszczyński. Wszelkie prace związane z rozbudową Centrum Kultury "eSTeDe" rozpoczną się z dniem przekazania placu budowy (30.03.2020 r.) i potrwają, zgodnie z umową, do 30 października bieżącego roku. W tym tygodniu zostanie podpisana również umowa z inspektorem nadzoru inwestorskiego, inż. Stefanem Sosińskim.

Wykonawca: Zakład Budowlany GRINBUD Jarosław Sieszchuła
Wartość umowy: 5 264 410,85 zł brutto
Termin realizacji: 30 października 2020 r.

źródło: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie (materiał nadesłany)

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych