Wtorek, 30.11.2021 00:37 , Dziś imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka Odwiedziło nas 31312520 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

44-latek usiłował zabić swoją konkubinę

Czwartek, 23.01.2020 14:11 • grupa: Wiadomości

44-latek usiłował zabić swoją konkubinę

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę znęcania się i kilkukrotnego ugodzenia nożem konkubiny. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie gminy Łubowo. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec 44-letniego podejrzanego tymczasowy, trzymiesięczny areszt. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

W minioną niedzielę kilkanaście minut po 21.00 policjanci z Komisariatu Policji w Czerniejewie odebrali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Już na miejscu okazało się, że w mieszkaniu znajduje się ranna kobieta. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pokrzywdzonej pierwszej pomocy. Jej 44-letni konkubent, jak się później okazało, zadał jej kilka ciosów nożem w różne części ciała. Na szczęście stan zdrowia nie zagrażał jej życiu.

Jak ustalili funkcjonariusze zajmujący się sprawą, całe zdarzenie w mieszkaniu trwało dwa dni. Między parą doszło do awantury. Konkubent nie tylko ją poranił, ale też znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, groził partnerce pozbawieniem życia. Pokrzywdzona nosiła również ślady pobicia. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że w jego organizmie było prawie 1,5 promila alkoholu.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych