Sobota, 06.06.2020 11:53 , Dziś imieniny: Laury, Laurentego, Nory Odwiedziło nas 22969277 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

"Bez ceregieli": Szymon Hołownia w Gnieźnie

Poniedziałek, 28.10.2019 14:33 • grupa: Wiadomości

 Bez ceregieli : Szymon Hołownia w Gnieźnie

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu "Bez ceregieli". Tym razem Pierwszą Stolicę Polski odwiedzi Szymon Hołownia - dziennikarz, pisarz, publicysta i działacz społeczny.

W organizację wydarzenia włączyły się firmy Armonbis i ELFIH, których właściciele zainicjowali powołanie stowarzyszenia Królewskie Serce, niosącego pomoc charytatywną na terenie Gniezna.

Data: 6 listopada 2019 (środa), godz. 18.30
Miejsce: hala im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie, ul. Sportowa 3
Wstęp: bezpłatne bilety do odbioru: https://evenea.pl/event/bezceregieliholownia

Dzięki wspomnianym firmom oraz stowarzyszeniu Królewskie Serce wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak przed spotkaniem będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Ksawiera - pięcioletniego gnieźnianina, u którego zdiagnozowano chorobę Perthesa.

Szymon Hołownia – publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej, Newsweek Polska, Wprost, Tygodniku Powszechnym. W latach 2007–2012 był dyrektorem programowym stacji telewizyjnej Religia.tv. Współprowadzi program Mam talent! w TVN. Autor wielu książek, m.in. Ludzie na walizkach, Bóg. Życie i twórczość czy Instrukcja obsługi solniczki. Dwukrotnie został laureatem nagrody Grand Press: w 2006 w kategorii Wywiad - za rozmowę z teologiem ks. prof. Jerzym Szymikiem, pt. Niebo dla gołębi, i w 2007 w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne - za wywiad z etykiem i filozofem, dr. Kazimierzem Szałatą, pt. Pamięta Pan Hioba?. W 2004 został nagrodzony Ostrym Piórem, przyznawanym przez Business Centre Club. W 2007 został laureatem Nagrody Ślad im. bp. Jana Chrapka, W 2011 otrzymał nagrodę Wiktora w kategorii Wiktor publiczności za rok 2010, W 2016 został odznaczony przez Rzecznika Praw Dziecka Odznaką Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka. Założył fundacje: Dobra Fabryka oraz Kasisi, które produkują dobro w tych zakątkach świata, gdzie zło odbiera ludziom nadzieję, zdrowie, radość i życie.

W trakcie spotkania będzie można zakupić książkę autora i uzyskać od niego autograf.

źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych