Środa, 19.06.2024 05:36 , Dziś imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Gnieźnieńska hala z nagrodą TopBuilder 2019

Piątek, 22.03.2019 16:17 • grupa: Wiadomości

W czwartek w Warszawie w siedzibie Stowarzyszenia Architektów RP odbyła się Gala TopBuilder, na której rozdano statuetki TopBuilder 2019. Jedną z nagród otrzymała Hala Widowiskowo-Sportowa im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie, którą w imieniu prezydenta Gniezna - Tomasza Budasza, i dyrektora Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Jacka Mańkowskiego, odebrał zastępca dyrektora - Marek Lisiecki.

TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym - przez niektórych nazywana "Oskarami polskiego budownictwa". Kapituła nagradza statuetką TopBuilder najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie. Tytułem i statuetką TopBuilder nagradzane są również usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dotyczące branży budowlanej.

Tegoroczna edycja była jedenastą edycją plebiscytu. PKOB Wegner otrzymał wyróżnienie w kategorii "Generalny wykonawca inwestycji" - za realizację Hali Widowiskowo-Sportowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie. W tym roku po raz pierwszy rozdane zostały także wyróżnienia dla inwestorów publicznych - w tym wypadku nagrodzony również został Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest nie tylko głównym użytkownikiem wspomnianej hali, ale był też inwestorem tego obiektu.

źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie

Tagi

gosir
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych