Czwartek, 28.03.2024 20:44 , Dziś imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Września Szukaj

Obraz reklamowy

Wilki wygrały kolejny mecz

Poniedziałek, 25.02.2019 12:46 • grupa: Wiadomości

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno podejmowali w ramach rozgrywek II ligi grupy pomorskiej zespół AZS UKW Bydgoszcz. Mecz był emocjonującym widowiskiem, a co najważniejsze zwycięskim dla gnieźnieńskich "Wilków". Na prowadzenie w meczu wyprowadził Gnieźnian Artur Dymkowski. Kolejne akcje to jednak gra bramka za bramkę. Ostatecznie do przerwy Szczypiorniak prowadził Z AZS UKW Bydgoszcz 15:11. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Dominowali Gnieźnianie. Goście pierwszą bramkę zdobyli po czterech minutach gry. Cały mecz zakończył się wynikiem 22:16 dla Szczypiorniaka Gniezno. Najwięcej bramek dla Wilków strzelił Artur Dymkowski - 6, a dla gości Franciszek Kasiorek - 5. Kolejny mecz już za tydzień. Oby ten mecz był też zwycięski dla popularnych, trochę niedocenianych Wilków.

Wstaw film na stronę
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl