Piątek, 29.03.2024 06:00 , Dziś imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Września Szukaj

Obraz reklamowy

Mega emocje w meczu MKK

Poniedziałek, 25.02.2019 12:02 • grupa: Wiadomości

Koszykarze zespołu Sklep Polski MKK Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Konowalskiego podejmowali koszykarzy z Tarnowa Podgórnego. Mecz był bardzo emocjonującym pojedynkiem. Przez cztery kwarty oba zespoły starały się przechylić szale prowadzenia a potem zwycięstwa na swoją stronę. Niestety, żadnemu z nich ostatecznie się nie udało. Po regulaminowych czterech kwartach był wynik remisowy 79:79. Trzeba było zatem rozegrać pięciominutową dogrywkę. Jak się jednak okazało i ona nie wyłoniła zwycięzcy. Była zatem kolejna dogrywka. Ale i ta nie była skuteczna. Dopiero po trzeciej dogrywce górą okazali się goście, którzy ostatecznie wygrali pojedynek 109:103. Teraz przed zespołem MKK już tylko pojedynki z zespołami z czubka tabeli. Dlatego play-offy stają się mało realne. Pierwszy z pojedynków już w najbliższą sobotę o godzinie 14.

Wstaw film na stronę
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl