Sobota, 15.12.2018 20:20 , Dziś imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny Odwiedziło nas 17993698 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Aktualności

Mieszko pokonał Bałtyk

Poniedziałek, 29.10.2018 14:58 • KATEGORIA: Sport

Mieszko pokonał Bałtyk

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka rozprawili się z Bałtykiem Gdynia. Biało-niebiescy w trzynastej kolejce rozgrywek trzeciej ligi pokonali u siebie rywala 4:1.

Wiecej..

MKK Sklep Polski wreszcie wygrał w nowej hali

Poniedziałek, 29.10.2018 14:54 • KATEGORIA: Sport

MKK Sklep Polski wreszcie wygrał w nowej hali

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno przerwali złą passę i pokonali rywala z Gdyni, występując przed własną publicznością. Mecz miał dwa oblicza. Ostatecznie gnieźnianie wygrali 75:61.

Wiecej..

"Wilki" wysoko pokonały gości z Kętrzyna

Poniedziałek, 29.10.2018 14:50 • KATEGORIA: Sport

 Wilki  wysoko pokonały gości z Kętrzyna

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno pokonali w starej hali przy ulicy Sportowej zespół MKS-u MOSiR Kętrzyn 35:21. Niespodzianki zatem nie było.

Wiecej..

Ruszyła rywalizacja w Gnieźnieńskiej Lidze Futsalu

Poniedziałek, 29.10.2018 14:45 • KATEGORIA: Sport

Ruszyła rywalizacja w Gnieźnieńskiej Lidze Futsalu

Po pięciu latach przerwy wznowiono rozgrywki w halowej piłce nożnej pięcioosobowej pod nazwą Gnieźnieńska Liga Futsalu. Głównym koordynatorem rozgrywek jest Gracjan Andrzejewski.

Wiecej..

Tragiczny finał kradzieży

Piątek, 26.10.2018 15:45 • KATEGORIA: Wiadomości

Tragiczny finał kradzieży

Tragicznie zakończyła się kradzież indyków, do której doszło w czwartkowy wieczór (25 października 2018 roku) w gminie Czerniejewo. Kiedy złodzieje pakowali skradzione ptactwo do samochodu, zauważył ich pracownik ochrony. Ucieczka skończyła się dla jednego z mężczyzn śmiercią.

Wiecej..

Wybory samorządowe w powiecie wrzesińskim

Piątek, 26.10.2018 15:39 • KATEGORIA: Wiadomości

Wybory samorządowe w powiecie wrzesińskim

Wybory samorządowe z 21 października 2018 roku wprowadziły zmiany w Radzie Powiatu Wrzesińskiego. Na kolejną, pięcioletnią kadencję Stowarzyszenie "Samorządny Powiat" wywalczyło sześć mandatów, Koalicja Obywatelska - cztery mandaty, Prawo i Sprawiedliwość - pięć, natomiast Polskie Stronnictwo Ludowe i Kukiz'15 - po dwa.

Wiecej..

XLIX sesja Rady Powiatu Wrzesińskiego

Piątek, 26.10.2018 15:35 • KATEGORIA: Wiadomości

XLIX sesja Rady Powiatu Wrzesińskiego

W czwartek (25 października 2018 roku) w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrześni odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu Wrzesińskiego mijającej kadencji. Z dziewiętnastu radnych mandat na kolejną kadencję otrzymało dziesięciu radnych. Dziewięciu uczestniczyło w sesji Rady Powiatu po raz ostatni.

Wiecej..

W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu

Piątek, 26.10.2018 15:31 • KATEGORIA: Wiadomości

W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy czas z letniego na zimowy. W niedzielę (28 października 2018 roku) cofniemy wskazówki zegarów z godziny 3:00 na godz. 2:00, dzięki czemu będziemy spać o godzinę dłużej. Podział na czas zimowy i letni stosuje się w blisko 70 krajach na całym świecie.

Wiecej..
Zmiany w organizacji ruchu i funkcjonariusze w okolicach cmentarzy

Zbliżający się dzień Wszystkich Świętych wymusza szczególną ostrożność i zmiany w organizacji ruchu w okolicach cmentarzy. Gnieźnieńscy funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem ruchu tamże w dniach wzmożonych odwiedzin na grobach bliskich.

Wiecej..

Roman Nowak bohaterem Święta Przyjaciół

Piątek, 26.10.2018 15:22 • KATEGORIA: Wiadomości

Roman Nowak bohaterem Święta Przyjaciół

Po raz kolejny Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie wspominać będzie podczas Święta Przyjaciół osoby związane z kulturą naszego miasta, które odeszły. Tym razem nie w swojej siedzibie organizatorzy z eSTeDe wspominać będą Romana Nowaka.

Wiecej..

Nasz okręg w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

Czwartek, 25.10.2018 16:03 • KATEGORIA: Wiadomości

Nasz okręg w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

Do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z okręgu gnieźnieńsko-konińskiego z Koalicji Obywatelskiej weszła jedynie Małgorzata Waszak. Gniezno reprezentować będzie Tadeusz Tomaszewski - lider struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej w powiecie gnieźnieńskim oraz były poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Wiecej..

Powstańcze murale na trasie S5

Czwartek, 25.10.2018 15:54 • KATEGORIA: Wiadomości

Powstańcze murale na trasie S5

Cztery murale przypominające o wkładzie mieszkańców ziemi gnieźnieńskiej w Powstanie Wielkopolskie zostały wymalowane na drodze ekspresowej S5 - przy wyjeździe z Gniezna w kierunku Bydgoszczy. To pomysł Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, które chce w taki właśnie sposób promować to zwycięskie powstanie na 100-lecie jego wybuchu. Według szacunków, w ciągu trzech lat może je zobaczyć nawet milion kierowców, którzy przejadą tą trasą. To jednak nie jedyne działania nakierowane na czas obchodów.

Wiecej..

Noc Świętych z patronem harcerzy

Czwartek, 25.10.2018 15:47 • KATEGORIA: Wiadomości

Noc Świętych z patronem harcerzy

Po raz kolejny odbędzie się w Gnieźnie Noc Świętych. Ponownie organizatorem tego wydarzenia jest parafia farna. Tym razem szczególne miejsce w obchodach przypadnie harcerzom z racji na wspomnienie ich patrona.

Wiecej..

"Zostań herosem niepodległości"

Czwartek, 25.10.2018 15:42 • KATEGORIA: Wiadomości

 Zostań herosem niepodległości

Zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości stało się dla Urzędu Miejskiego w Gnieźnie pretekstem do ogłoszenia szczególnego konkursu. Hasło przewodnie tej inicjatywy to: "Zostań herosem niepodległości".

Wiecej..
Wszystkich Świętych - będą zmiany w organizacji ruchu!

Informujemy, że w związku z dniem Wszystkich Świętych ulegnie zmianie dotychczasowa organizacja ruchu przy cmentarzu Świętego Krzyża w Gnieźnie.

Wiecej..

Nowe wiaty na przystankach

Środa, 24.10.2018 14:45 • KATEGORIA: Wiadomości

Nowe wiaty na przystankach

W ostatnich dniach, poprzedzających jesienną aurę, Gniezno wzbogaciło się o nowe wiaty przystankowe. Dla mieszkańców okolic, w których stanęły, to spore udogodnienie. Miasto konsekwentnie zmienia nie tylko wygląd, ale też rozwija infrastrukturę komunikacyjną.

Wiecej..
Organizacja Turystyczna  Szlak Piastowski  podsumowuje sezon

W 2018 roku sezon turystyczny dzięki sprzyjającej pogodzie trwał dużo dłużej. Jeszcze w październiku wiele wycieczek szkolnych odwiedziło Pierwszą Stolicę Polski.

Wiecej..

Kwesta na gnieźnieńskich cmentarzach

Środa, 24.10.2018 14:35 • KATEGORIA: Wiadomości

Kwesta na gnieźnieńskich cmentarzach

Po raz kolejny na gnieźnieńskich cmentarzach odbędzie się kwesta na rzecz renowacji nagrobków zasłużonych gnieźnian. W 2018 roku organizatorzy zbierać będą na nagrobek profesora Bogdana Szałkowskiego i jego żony Marii.

Wiecej..
Piętnaście lat Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie

Miejskie Świetlice Socjoterapeutyczne w Gnieźnie to łącznie cztery placówki, które już od piętnastu lat pomagają dzieciom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji uporać się z różnymi problemami. Z okazji kolejnego jubileuszu ich powstania pracownicy i kierownictwo przygotowało niezwykłe urodziny, na których nie zabrakło prezentów, niespodzianek oraz wielu szacownych gości.

Wiecej..

"Fyrtel" - nasz festiwal

Wtorek, 23.10.2018 15:00 • KATEGORIA: Wiadomości

 Fyrtel  - nasz festiwal

Swojsko brzmiąca nazwa festiwalu, promocja ludzi związanych z Gnieznem, a przede wszystkim - troska o dziedzictwo kulturowe Pierwszej Stolicy Polski. To właśnie "Fyrtel".

Wiecej..

Pokazy offeliadowe trwają

Wtorek, 23.10.2018 14:52 • KATEGORIA: Wiadomości

Pokazy offeliadowe trwają

12. Festiwal Filmowy "Offeliada" coraz bliżej. Już teraz jednak możemy przypomnieć sobie najciekawsze filmy w całej historii imprezy.

Wiecej..

Podmiejska zabawa andrzejkowa!

Wtorek, 23.10.2018 10:01 • KATEGORIA: Wiadomości

Podmiejska zabawa andrzejkowa!

Wiecej..

Wybory do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego [AKTUALIZACJA]

Poniedziałek, 22.10.2018 20:14 • KATEGORIA: Wiadomości

Wybory do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego [AKTUALIZACJA]

Jak już informowaliśmy, Platforma Obywatelska jest zwycięzcą głosowania do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Okazuje się, iż dotychczasowej opozycji udało się wywalczyć 12 mandatów. Prawo i Sprawiedliwość będzie mieć natomiast 7 radnych. Pozostałe miejsca w nowej radzie przypadły Sojuszowi Lewicy Demokratycznej, Polskiemu Stronnictwu Ludowemu i Gnieźnieńskiemu Porozumieniu Samorządowemu.

Wiecej..

Wybory samorządowe we Wrześni

Poniedziałek, 22.10.2018 16:50 • KATEGORIA: Wiadomości

Wybory samorządowe we Wrześni

W wyborach do Rady Powiatu Wrzesińskiego PSL poniosło klęskę. Do rady nie wszedł między innymi dotychczasowy jej przewodniczący. Nie zabraknie jednak obecnego starosty - Dionizego Jaśniewicza. Układ sił prawdopodobnie nie ulegnie większym zmianom.

Wiecej..

Wybory do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

Poniedziałek, 22.10.2018 15:53 • KATEGORIA: Wiadomości

Wybory do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

Platforma Obywatelska jest zwycięzcą głosowania do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Dotychczasowej opozycji udało się wywalczyć 11 mandatów. Prawo i Sprawiedliwość będzie mieć tylko 8 radnych. Pozostałe miejsca w nowej radzie przypadły Sojuszowi Lewicy Demokratycznej, Polskiemu Stronnictwu Ludowemu i Gnieźnieńskiemu Porozumieniu Samorządowemu.

Wiecej..

« poprzednia 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14379 380 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych