Sobota, 21.04.2018 19:24 , Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy Odwiedziło nas 16228439 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Aktualności

Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Wtorek, 06.03.2018 15:08 • KATEGORIA: Wiadomości

Pamięci  Żołnierzy Wyklętych

W niedzielne południe (4 marca 2018 roku) odbyła się kolejna gnieźnieńska edycja Biegu Tropem Wilczym. Biegi rozgrywane były na trasach wokół jeziora Winiary.

Wiecej..

Plebiscyt "Człowiek Roku" portalu informacjelokalne.pl

Poniedziałek, 05.03.2018 14:56 • KATEGORIA: Wiadomości

Plebiscyt  Człowiek Roku  portalu informacjelokalne.pl

Portal informacjelokalne.pl to najdłużej działające medium internetowe Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego. Jak co roku, redaktor naczelny wraz z zespołem ogłosił plebiscyt "Człowiek Roku", w którym zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłonili czytelnicy.

Wiecej..

Projekcja filmu "Podwójnie wyklęty" w Gnieźnie

Poniedziałek, 05.03.2018 14:45 • KATEGORIA: Wiadomości

Projekcja filmu  Podwójnie wyklęty  w Gnieźnie

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w biurze senatora Roberta Gawła wyświetlony został film dokumentalny "Podwójnie wyklęty", opowiadający o kapitanie Romualdzie Rajsie, ps. "Bury".

Wiecej..

Kaziuki Wileńskie we Wrześni

Poniedziałek, 05.03.2018 14:40 • KATEGORIA: Wiadomości

Kaziuki Wileńskie we Wrześni

Tradycyjnie już koncerty Kaziuków Wileńskich we Wrześni cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Sala Wrzesińskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi podczas występów Kapeli Wileńskiej.

Wiecej..

"Kalejdoskop Talentów" za nami

Poniedziałek, 05.03.2018 14:32 • KATEGORIA: Wiadomości

 Kalejdoskop Talentów  za nami

Talent show, który po raz siódmy odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury, zgromadził wielu młodych wykonawców. Do finału przeszło dwadzieścioro uczestników. "Kalejdoskop Talentów" to dobra forma poszukiwań uzdolnionych ludzi.

Wiecej..

Ostatni sparing Mieszka

Poniedziałek, 05.03.2018 14:25 • KATEGORIA: Sport

Ostatni sparing Mieszka

Piłkarze Mieszka Gniezno zakończyli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek ligowych. Ostatnim akcentem tych przygotowań był mecz sparingowy z Kotwicą Kórnik. Gnieźnianie wygrali ten pojedynek 6:2.

Wiecej..

Sklep Polski MKK pokonuje Stomil

Poniedziałek, 05.03.2018 14:23 • KATEGORIA: Sport

Sklep Polski MKK pokonuje Stomil

Drugie zwycięstwo w ciągu tygodnia w rozgrywkach II ligi mężczyzn odnieśli koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno. Pokonali ponownie Stomil Olsztyn, tym razem na wyjeździe - 97:68.

Wiecej..

Zagrali, by pomóc koledze

Poniedziałek, 05.03.2018 14:19 • KATEGORIA: Sport

Zagrali, by pomóc koledze

Szczypiorniak Gniezno zorganizował specjalny, całodniowy turniej charytatywny, którego celem była pomoc w rehabilitacji kolegi z zespołu - Huberta Nowaka - który uległ wypadkowi.

Wiecej..

Przegrana futsalistów Mieszka

Poniedziałek, 05.03.2018 14:16 • KATEGORIA: Sport

Przegrana futsalistów Mieszka

W meczu szesnastej kolejki grupy północnej pierwszej ligi futsalu zespół Mieszka Gniezno podejmował drużynę Lęborskiego Stowarzyszenia Sympatyków Sportu. Po wyjazdowym zwycięstwie w Unisławiu apetyty na wygraną wzrosły.

Wiecej..

Forum sołtysów Wielkopolski - odnowa wsi

Piątek, 02.03.2018 15:07 • KATEGORIA: Wiadomości

Forum sołtysów Wielkopolski - odnowa wsi

Odnowa wielkopolskiej wsi to temat dominujący na forum sołtysów, które odbyło się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Wziął w nim udział także wicemarszałek wielkopolski, który mówił o możliwościach rolnictwa i wsi naszego regionu.

Wiecej..
Forum Rolnicze Powiatów Gnieźnieńskiego i Wrzesińskiego

Zgodnie z przewidywaniami, Forum Rolnicze Powiatów Gnieźnieńskiego i Wrzesińskiego w Pakszynie (gmina Czerniejewo) zdominował temat elektronicznej obsługi rolnictwa, a przede wszystkim - wniosków o dofinansowania.

Wiecej..
Nowe busy dla ośrodków specjalnych z powiatu gnieźnieńskiego

Busy pozyskane dzięki dotacji z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zasilą tabor specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych w powiecie gnieźnieńskim. Jak zapewniają dyrektorki placówek, auta będą w pełni wykorzystane.

Wiecej..

Spotkanie dyrektorów szpitali powiatowych

Piątek, 02.03.2018 11:50 • KATEGORIA: Wiadomości

Spotkanie dyrektorów szpitali powiatowych

Dyrektorzy szpitali powiatowych z Wielkopolski spotkali się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. W spotkaniu wzięli udział również samorządowcy. To jednak szefowie placówek leczniczych wyznaczali tematykę spotkania.

Wiecej..

Awaria wody na os. Orła Białego

Piątek, 02.03.2018 11:23 • KATEGORIA: Wiadomości

Awaria wody na os. Orła Białego

Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie usuwają awarię na os. Orła Białego. Na razie nieznana jest przyczyna awarii. Nie wiadomo także, jak długo potrwa naprawa. Mieszkańcy osiedla pozbawieni są wody.

Wiecej..

Ostrzeżenie meteorologiczne: silny mróz

Piątek, 02.03.2018 11:12 • KATEGORIA: Wiadomości

Ostrzeżenie meteorologiczne: silny mróz

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gnieźnie przekazuje treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 7 (zmiana ostrzeżenia meteorologicznego nr 7), wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 2.03.2018 r.

Wiecej..

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Czwartek, 01.03.2018 15:26 • KATEGORIA: Wiadomości

Narodowy Dzień Pamięci  Żołnierzy Wyklętych

Mszą świętą w kościele farnym rozpoczęły się uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Po latach milczenia i zakłamywania prawdy o zbrojnym oporze wobec komunizmu dopiero w 2010 roku ustanowiono to święto.

Wiecej..

Licealiści oddają krew

Czwartek, 01.03.2018 15:19 • KATEGORIA: Wiadomości

Licealiści oddają krew

Po raz kolejny uczniowie popularnej gnieźnieńskiej "Szesnastki" oddali krew. Krwiodawstwo w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego jest tradycją. Uczniowie zasilają też bank dawców szpiku.

Wiecej..

Federacja Konsumentów w kamienicy pod zegarem

Czwartek, 01.03.2018 15:15 • KATEGORIA: Wiadomości

Federacja Konsumentów w kamienicy pod zegarem

Gnieźnieński oddział Federacji Konsumentów zmienił lokal urzędowania. Zmieniają się także przepisy regulujące prawa konsumenta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów, wraz z Waldemarem Serockim - członkiem Prezydium Rady Krajowej Federacji Konsumentów - będziemy starali się cyklicznie przybliżać zagadnienia związane z prawami kupujących.

Wiecej..

Problemy z nowym systemem segregacji śmieci

Czwartek, 01.03.2018 14:52 • KATEGORIA: Wiadomości

Problemy z nowym systemem segregacji śmieci

Gnieźnianie powoli przyzwyczaili się do poprzedniego systemu segregacji śmieci. Niestety, obowiązujący od 2018 roku podział strumieni segregacji śmieci, narzucony samorządom przez rozporządzenie rządowe, rodzi szereg problemów.

Wiecej..
Maraton Chemiczny w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej

Już po raz siódmy w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie odbył się Maraton Chemiczny. Był on adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem.

Wiecej..

Głosy nadziei w Witkowie

Środa, 28.02.2018 15:39 • KATEGORIA: Wiadomości

Głosy nadziei w Witkowie

To już po raz drugi muzycy projektu "The Voices of Hope" zagościli w Witkowie. Podobnie jak w 2017 roku, koncert miał charakter charytatywny. Sala witkowskiego Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka wypełniła się do ostatniego miejsca.

Wiecej..
Trwają prace remontowe domu zniszczonego przez nawałnicę

Podczas sierpniowej nawałnicy państwo Budzyńscy z Gniezna stracili cały dorobek swojego życia. Wiatr zerwał dach, a padający deszcz lał się na głowę, zalewając pomieszczenia. Od tego czasu sukcesywnie prowadzone są prace remontowe domu.

Wiecej..

Samochód ruszył promować Bieg Europejski

Środa, 28.02.2018 14:44 • KATEGORIA: Sport

Samochód ruszył promować Bieg Europejski

Szesnasty Bieg Europejski coraz bliżej. Choć promocja wydarzenia już trwa, dyrektor biegu - Andrzej Krzyścin - pragnie, by bieg był coraz bardziej rozpoznawalny. Temu między innymi będzie służyło auto biegowe.

Wiecej..
Raport w sprawie modernizacji edukacji w Unii Europejskiej

W tym tygodniu w Brukseli, podczas posiedzenia komisji Kultury i Edukacji (CULT), pani poseł Krystyna Łybacka zaprezentowała przygotowywany przez siebie raport w sprawie modernizacji edukacji w Unii Europejskiej. Podczas prezentacji dokumentu europosłanka zauważyła, że nie należy mówić tylko i wyłącznie o szkole jako o miejscu edukacji, ale o całej przestrzeni edukacyjnej.

Wiecej..

Młoda Prawica broni Brygady Świętokrzyskiej

Wtorek, 27.02.2018 15:29 • KATEGORIA: Wiadomości

Młoda Prawica broni Brygady Świętokrzyskiej

Zapowiadany przez Młodą Prawicę protest pod biurem posłanki Pauliny Hennig-Kloski ograniczył się raczej do obrony Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych przez trzech młodych ludzi. Członkowie młodzieżówki Jarosława Gowina nie zgadzają się ze słowami parlamentarzystki z Gniezna na temat żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej, wypowiedzianymi w jednym z programów telewizyjnych.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10343 344 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych