Piątek, 15.12.2017 01:54 , Dziś imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny Odwiedziło nas 15026388 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Aktualności

Wzlotowisko dla Oliwiera

Wtorek, 31.10.2017 15:00 • KATEGORIA: Wiadomości

Wzlotowisko dla Oliwiera

W sobotę, 4 listopada 2017 roku, w Gnieźnie odbędzie się Wzlotowisko. Od godziny czternastej na Stadionie Miejskim przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie rozpoczną się poszczególne atrakcje. Impreza ma charakter charytatywny - dochód zostanie przeznaczony na leczenie Oliwiera Kowalczyka.

Wiecej..

Stypendia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Wtorek, 31.10.2017 14:47 • KATEGORIA: Wiadomości

Stypendia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Kolejne stypendia przyznało Starostwo Powiatowe w Gnieźnie uczniom tutejszego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Papieża Jana Pawła II. Stypendyści otrzymali wyróżnienia z rąk wicestarosty Jerzego Berlika oraz dyrektor szkoły.

Wiecej..

Święto Przyjaciół w eSTeDe

Wtorek, 31.10.2017 14:36 • KATEGORIA: Wiadomości

Święto Przyjaciół w eSTeDe

Święto Przyjaciół to najstarsza cykliczna impreza Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie. Przesłaniem tego dorocznego spotkania jest pamięć o ludziach kultury, którzy już nie żyją.

Wiecej..

Uczniowie szkoły mundurowej złożyli ślubowanie

Wtorek, 31.10.2017 14:19 • KATEGORIA: Wiadomości

Uczniowie szkoły mundurowej złożyli ślubowanie

Na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie odbyło się ślubowanie uczniów pierwszego rocznika Szkoły Technicznej "Mundurowej". Uroczystość miała charakter zbliżony do wojskowej przysięgi.

Wiecej..

Specjalne linie MPK w związku z dniem Wszystkich Świętych

Poniedziałek, 30.10.2017 16:00 • KATEGORIA: Wiadomości

Specjalne linie MPK w związku z dniem Wszystkich Świętych

Tradycyjnie już Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Gnieźnie uruchamia specjalne linie autobusowe w przededniu Wszystkich Świętych. Szczegółowy przebieg tras można znaleźć na przystankach, stronie internetowej MPK oraz poniżej.

Wiecej..

Stypendia dla najlepszych uczniów z powiatu gnieźnieńskiego

Poniedziałek, 30.10.2017 15:37 • KATEGORIA: Wiadomości

Stypendia dla najlepszych uczniów z powiatu gnieźnieńskiego

Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gnieźnieńskiego otrzymali stypendia starosty. To docenienie dotychczasowych osiągnięć jest dla wielu z nich motywacją do dalszej pracy.

Wiecej..

Przed nami 11. Festiwal Filmowy "Offeliada"

Poniedziałek, 30.10.2017 15:15 • KATEGORIA: Wiadomości

Przed nami 11. Festiwal Filmowy  Offeliada

Pokazy filmowe, koncerty, warsztaty, spektakle, wystawy i spotkania - to wszystko czeka na uczestników "Offeliady". Stowarzyszenie "Ośla Ławka", we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie i Urzędem Miejskim w Gnieźnie, zaprasza na kolejną już edycję jednego z najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce.

Wiecej..

Mieszko niepokonany

Poniedziałek, 30.10.2017 14:41 • KATEGORIA: Sport

Mieszko niepokonany

Kolejny mecz ligowy Mieszka Gniezno, tym razem ze Spartą Oborniki, nie przyciągnął na trybuny tylu widzów ile poprzedni. Powodem zapewne był panujący chłód i siąpiący deszcz. Był to ostatni pojedynek "Mieszkowców" w rundzie jesiennej, rozgrywany przed własną publicznością. Gnieźnianie pokonali oborniczan 4:0.

Wiecej..

Porażka Startu po karnych

Poniedziałek, 30.10.2017 14:27 • KATEGORIA: Sport

Porażka Startu po karnych

Laskarze Startu Gniezno podejmowali na Stadionie im. Alfonsa Flinika zespół AZS-u AWF Poznań. Mecz odbył się przy sztucznym oświetleniu. Gnieźnianie przegrali ten pojedynek po zagrywkach karnych.

Wiecej..

Szczypiorniak żegna się z Pucharem Polski

Poniedziałek, 30.10.2017 14:17 • KATEGORIA: Sport

Szczypiorniak żegna się z Pucharem Polski

Szczypiorniak Gniezno rozegrał mecz w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski. Przeciwnikiem był zespół Polonii Środa Wielkopolska. Po emocjonującym spotkaniu lepsi okazali się goście. Wygrali 23:21.

Wiecej..

Czerwie i "Mania"

Poniedziałek, 30.10.2017 14:06 • KATEGORIA: Wiadomości

Czerwie i  Mania

Upamiętnieniem Poli Negri - polskiej gwiazdy Hollywoodu - był seans filmowy połączony z muzyką zespołu Czerwie. Grupa od lat specjalizuje się w występach do filmów kina niemego.

Wiecej..

Nowe autobusy w gnieźnieńskim MPK

Piątek, 27.10.2017 15:57 • KATEGORIA: Wiadomości

Nowe autobusy w gnieźnieńskim MPK

Modernizacja Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Gnieźnie trwa. W tutejszym Urzędzie Miejskim podpisano umowę z producentem Solarisów, które wzmocnią nasz tabor. Umowa dotyczy dwunastu autobusów.

Wiecej..

"Nowowiejski na propsie!"

Piątek, 27.10.2017 15:27 • KATEGORIA: Wiadomości

 Nowowiejski na propsie!

Kolejny koncert w ramach projektu promującego muzykę Feliksa Nowowiejskiego za nami. Tym razem w auli popularnego "Medyka" usłyszeliśmy nieco inny repertuar.

Wiecej..

Koncert Jesienny w Witkowie

Piątek, 27.10.2017 15:07 • KATEGORIA: Wiadomości

Koncert Jesienny w Witkowie

Gnieźnieńskie Centrum Kultury "Scena to dziwna" przygotowuje się do olbrzymiej inwestycji, co nie znaczy, że nie zaprasza na wydarzenia artystyczne. Tym razem będzie to Koncert Jesienny w Witkowie.

Wiecej..

Przedszkolaki i ich bajkowy teatr

Piątek, 27.10.2017 14:54 • KATEGORIA: Wiadomości

Przedszkolaki i ich bajkowy teatr

Już po raz czwarty z inicjatywy Wiktorii Wiesner, dyrektor przedszkola "Bajkowy Świat", odbył się w Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie przegląd teatrów przedszkolnych.

Wiecej..

Kwesta na budowę nagrobka Tomasza Rzepy

Piątek, 27.10.2017 14:42 • KATEGORIA: Wiadomości

Kwesta na budowę nagrobka Tomasza Rzepy

Doroczna kwesta na cmentarzach w okresie Wszystkich Świętych przeznaczona zostanie na budowę nagrobka poety Tomasza Wincentego Rzepy. To wydaje się być bardzo trafna decyzja. Odosobniony w swej samotni przy ulicy Sienkiewicza, odchodził, tworząc swoje ostatnie wiersze.

Wiecej..

Konkurs w sprawie chirurgów powrócił na sesję

Piątek, 27.10.2017 14:26 • KATEGORIA: Wiadomości

Konkurs w sprawie chirurgów powrócił na sesję

Po raz kolejny emocje na sesji Rady Powiatu Gnieźnieńskiego wzbudziła sprawa konkursu na usługi chirurgiczne w gnieźnieńskim szpitalu. Temat powraca jak bumerang.

Wiecej..

Unia bez Brexitu?

Czwartek, 26.10.2017 16:25 • KATEGORIA: Wiadomości

Unia bez Brexitu?

Już po raz drugi w październiku w Strasburgu odbyła się sesja plenarna, w której uczestniczyła pani poseł do Parlamentu Europejskiego - Krystyna Łybacka. Kluczową debatą, zdaniem europosłanki, była dyskusja nad sprawozdaniem po szczycie przywódców państw Unii Europejskiej, który odbył się w dniach 19-20 października 2017 r.

Wiecej..

Pilecki czy Chudoba? Spór w Radzie Miasta Gniezna

Czwartek, 26.10.2017 16:04 • KATEGORIA: Wiadomości

Pilecki czy Chudoba? Spór w Radzie Miasta Gniezna

Rotmistrz Witold Pilecki to bohater - co do tego nie miał wątpliwości żaden z radnych Rady Miasta Gniezna. Mimo to projekt uchwały, przygotowany przez radnego Jerzego Lubbego z klubu Samorządni, mający na celu przemianowanie ulicy Chudoby na ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego, upadł przy burzliwej dyskusji.

Wiecej..
Sukces projektu eSTeDe - Centrum Kultury na miarę czasów

Projekt inwestycyjny Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie otrzyma dofinansowanie, które pozwoli stworzyć ośrodek wzorcowy. Będzie to Centrum Kultury, którego wizja towarzyszyła twórcom placówki od początku.

Wiecej..

Młodzież z Ukrainy i Włoch gościła w Gnieźnie

Czwartek, 26.10.2017 15:32 • KATEGORIA: Wiadomości

Młodzież z Ukrainy i Włoch gościła w Gnieźnie

Gnieźnieńska Szkoła Podstawowa nr 3 w ramach projektu wymiany młodzieży gościła uczniów z partnerskiego Humania na Ukrainie oraz włoskiego Anagni.

Wiecej..

"Naukobus" w gnieźnieńskiej "Ósemce"

Czwartek, 26.10.2017 14:54 • KATEGORIA: Wiadomości

 Naukobus  w gnieźnieńskiej  Ósemce

W ramach projektu "Naukobus", realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Centrum Nauki "Kopernik", piętnaście mobilnych stacji badawczych razem z animatorami dociera do miejsc, w których rzadko poznaje się prawa nauki poprzez samodzielne eksperymentowanie. Taką możliwość mieli uczniowie gnieźnieńskiej Szkoły Podstawowej nr 8.

Wiecej..

Koncert charytatywny "Dla Bartka"

Środa, 25.10.2017 16:12 • KATEGORIA: Wiadomości

Koncert charytatywny  Dla Bartka

W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbył się koncert charytatywny "Dla Bartka". Podczas imprezy zbierane były pieniądze na leczenie trzynastoletniego gnieźnianina. Każdy, kto przyszedł do MOK-u, mógł wysłuchać i obejrzeć występy zaproszonych gości, a przy okazji wrzucić do puszki jakąś kwotę lub wziąć udział w licytacjach.

Wiecej..

31 października kolejna edycja "Nocy Świętych"

Środa, 25.10.2017 15:11 • KATEGORIA: Wiadomości

31 października kolejna edycja  Nocy Świętych

Przed nami kolejna edycja "Nocy Świętych". Inicjatywa, która w naszym kraju została zapoczątkowana właśnie w Gnieźnie, odbywać się będzie już po raz trzynasty.

Wiecej..

"Skazany na bluesa" w eSTeDe

Środa, 25.10.2017 14:51 • KATEGORIA: Wiadomości

 Skazany na bluesa  w eSTeDe

W Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie odbył się koncert, podczas którego zaprezentowane zostały utwory ze spektaklu "Skazany na bluesa". Spektakl Teatru Śląskiego z Katowic to pierwsza w Polsce teatralna adaptacja filmu Przemysława Angermana i Jana Kidawy-Błońskiego, w reżyserii Arkadiusza Jakubika.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10324 325 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych