Wtorek, 07.04.2020 23:54 , Dziś imieniny: Donata, Herminy, Rufina Odwiedziło nas 22050727 gości
Obraz reklamowy
Menu Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy

Aktualności

Czytaj online z Biblioteką Pedagogiczną

Czwartek, 19.03.2020 13:34 • KATEGORIA: Wiadomości

Czytaj online z Biblioteką Pedagogiczną

Jak wypożyczyć sobie książkę z biblioteki w czasie pandemii, bez wychodzenia z domu? Odpowiedź na to pytanie dostaliśmy od Biblioteki Pedagogicznej w Gnieźnie. Placówka podpowiada, by czytać e-booki, które można wypożyczać za jej pośrednictwem.

Wiecej..

Policja pracuje normalnie

Czwartek, 19.03.2020 12:57 • KATEGORIA: Wiadomości

Policja pracuje normalnie

Policja pracuje normalnie, choć służba w czasie pandemii nie jest łatwa i od funkcjonariuszy naszej komendy też wymaga ostrożności. O jej skuteczności najlepiej świadczy m. in. odzyskanie skradzionych w ten weekend dwóch samochodów.

Wiecej..

Zrzutka na szpital bije rekordy

Czwartek, 19.03.2020 12:53 • KATEGORIA: Wiadomości

Zrzutka na szpital bije rekordy

Wzrasta aktywność mieszkańców wobec potrzeb szpitala "Pomnik Chrztu Polski" w Gnieźnie. W zawiązku z możliwością wystąpienia dużej zachorowalności na koronawirusa i braku wystarczającej ilości respiratorów szpital zaapelował w poniedziałek do mieszkańców o pomoc finansową. Swoją zbiórkę zaproponowała od razu jedna z mieszkanek, która utworzyła kwestę internetową na portalu zrzutka.pl pt. "Dziś pomóżmy MU, jutro on pomoże NAM".

Wiecej..
Szpital ze wsparciem finansowym od władz miejskich i powiatowych

Prezydent Gniezna - Tomasz Budasz, przekazał z rezerw budżetu miejskiego pomoc finansową dla szpitala "Pomnik Chrztu Polski". Na jego konto przelano 150 tysięcy złotych.

Wiecej..

Jedna osoba nie przestrzegała kwarantanny

Środa, 18.03.2020 15:19 • KATEGORIA: Wiadomości

Jedna osoba nie przestrzegała kwarantanny

Od około dwóch tygodni to na nich spoczywa obowiązek kontrolowania tych osób, które objęte zostały kwarantanną. Dzielnicowi, co tutaj istotne, w żaden sposób nie narażają swojego zdrowia, bo kontakt z takimi osobami nie jest bezpośredni. W powiecie gnieźnieńskim w tym tygodniu odnotowano też przypadek niesubordynacji, gdy jedna z mieszkanek, mająca przebywać w domu, podczas czynności kontrolnej była poza miejscem zamieszkania.

Wiecej..

Koronawirus - zmiany w doręczaniu korespondencji

Środa, 18.03.2020 15:04 • KATEGORIA: Wiadomości

Koronawirus - zmiany w doręczaniu korespondencji

W związku z zagrożeniem epidemicznym Urząd Miejski w Gnieźnie wprowadza zmiany dotyczące korespondencji. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Wiecej..

Zderzenie na DK15

Środa, 18.03.2020 14:56 • KATEGORIA: Wiadomości

Zderzenie na DK15

Dzisiaj w godzinach rannych do służb wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych na drodze krajowej numer 15 w miejscowości Gulczewko. Samochodami podróżowały 3 osoby - jedna została przetransportowana do szpitala.

Wiecej..

Miasto tworzy rezerwy żywnościowe

Wtorek, 17.03.2020 14:32 • KATEGORIA: Wiadomości

Miasto tworzy rezerwy żywnościowe

Gniezno jest gotowe na pomoc dla swoich mieszkańców. W związku z pandemią koronawirusa władze miasta organizują pomoc żywnościową dla osób potrzebujących. Produkty te są w tej chwili składowane w hali przy ulicy Sportowej, ale obecnie nie wiadomo, od kiedy dokładnie i jak będą one dystrybuowane.

Wiecej..
Prymas Polski dziękuje wszystkim za odpowiedzialność i solidarność

Prymas Polski abp Wojciech Polak dziękuje wszystkim za odpowiedzialność i solidarność, a pracownikom służb medycznych i wszystkim pracującym i pomagającym społeczeństwu przetrwać ten trudny czas, za serce i odwagę. Prosi też kapłanów, by byli oparciem dla swoich parafian i wszystkich wiernych.

Wiecej..

MOK zaprasza gnieźnian do sieci

Wtorek, 17.03.2020 12:38 • KATEGORIA: Wiadomości

MOK zaprasza gnieźnian do sieci

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie przenosi swoją działalność do sieci. W tym celu, na czas kwarantanny przygotowano serię działań dla gnieźnian, dla tych małych w szczególności, ale nie tylko.

Wiecej..

Biuro Poselskie Pauliny Hennig-Kloski ogranicza funkcjonowanie

Poniedziałek, 16.03.2020 16:04 • KATEGORIA: Wiadomości

Biuro Poselskie Pauliny Hennig-Kloski ogranicza funkcjonowanie

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego od 16 marca 2020 r. Biuro Poselskie Pauliny Hennig-Kloski do odwołania będzie funkcjonować w ograniczonym zakresie. Zarówno w sprawach bieżących, jak i pilnych interwencjach petenci proszeni są o kontakt telefoniczny (61 424 44 37) - w godz. od 10.00 do 15.00, oraz mailowy: Paulina.Hennig-Kloska@sejm.pl lub malgorzata.urbaniak@nowoczesna.org.

Wiecej..

Rusza zbiórka na szpital

Poniedziałek, 16.03.2020 15:52 • KATEGORIA: Wiadomości

Rusza zbiórka na szpital

Potrzeby szpitala "Pomnik Chrztu Polski" w Gnieźnie wciąż rosną w związku z pandemią koronawirusa. Dziś starosta gnieźnieński i dyrekcja placówki rozpoczynają wielką zbiórkę na rzecz szpitala.

Wiecej..

Pomoc sąsiedzka od Oślej Ławki

Poniedziałek, 16.03.2020 15:37 • KATEGORIA: Wiadomości

Pomoc sąsiedzka od Oślej Ławki

Stowarzyszenie "Ośla Ławka" i inni społecznicy zorganizowali akcję pomocy sąsiedzkiej dla osób chorych i starszych w związku z koronawirusem. Cel jest prosty - trzeba pomóc takim osobom w robieniu zakupów i w innych pilnych sprawach.

Wiecej..

Do urzędów od dziś tylko w pilnej sprawie

Poniedziałek, 16.03.2020 13:31 • KATEGORIA: Wiadomości

Do urzędów od dziś tylko w pilnej sprawie

Urzędy wprowadziły od dziś nowe obostrzenia. Mają ograniczyć one ilość petentów, którzy załatwiają w nich swoje sprawy. W wejściu do magistratu przy ulicy Lecha wystawione zostało specjalne biuro podawcze. Podobne rozwiązanie zastosowano w Starostwie Powiatowym przy ulicy Jana Pawła II w Gnieźnie. Stamtąd przekazano dziś także ważną informację dla kierowców rejestrujących swoje pojazdy.

Wiecej..

Spółdzielnia zamknęła place zabaw

Poniedziałek, 16.03.2020 12:55 • KATEGORIA: Wiadomości

Spółdzielnia zamknęła place zabaw

W obawie przed koronawirusem zostały zamknięte także place zabaw, którymi zarządza Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Przed wejściami do tych miejsc zamontowano taśmy ostrzegawcze ze stosownymi komunikatami. Nikt chyba nie powinien mieć wątpliwości, że plac zabaw nie jest miejscem odpowiednim do spędzania kwarantanny.

Wiecej..

Sytuacja epidemiologiczna dotycząca koronawirusa

Poniedziałek, 16.03.2020 11:29 • KATEGORIA: Wiadomości

Sytuacja epidemiologiczna dotycząca koronawirusa

Wiecej..

Komunikaty GOSiR-u i restauracji hotelu Lech

Niedziela, 15.03.2020 12:25 • KATEGORIA: Wiadomości

Komunikaty GOSiR-u i restauracji hotelu Lech

GOSiR informuje, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym od 16 marca br. do odwołania biuro i administracja (ul. bł. Jolenty 5) będą czynne w ograniczonym zakresie. Niezmienne pozostają godziny pracy. Dyrekcja GOSiR-u o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum, a w sprawach administracyjnych przed złożeniem wizyty kontakt telefoniczny (61 424 86 00) lub mailowy (biuro@gosir.gniezno.pl).

Wiecej..

Komunikat Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

Niedziela, 15.03.2020 12:17 • KATEGORIA: Wiadomości

Komunikat Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem Urząd Miejski w Gnieźnie zmienia sposób obsługi mieszkańców.

Wiecej..

Uwaga, pacjenci!

Niedziela, 15.03.2020 11:46 • KATEGORIA: Wiadomości

Uwaga, pacjenci!

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa (SARS-CoV-2) i COVID-19 zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej.

Wiecej..

Ruszają prace na ulicy Rzeźnickiej

Piątek, 13.03.2020 18:53 • KATEGORIA: Wiadomości

Ruszają prace na ulicy  Rzeźnickiej

Referat Dróg Gminnych informuje, że od 16 marca br. rozpoczynają się prace związane z przebudową ul. Rzeźnickiej w Gnieźnie. Od tego dnia będzie obowiązywał zakaz parkowania na tej ulicy. Wjazd na posesję będzie możliwy wyłącznie po uzgodnieniu z kierownikiem budowy.

Wiecej..

Urząd Miejski wydał komunikat w sprawie koronawirusa

Piątek, 13.03.2020 17:36 • KATEGORIA: Wiadomości

Urząd Miejski wydał komunikat w sprawie koronawirusa

Urząd Miejski w Gnieźnie wydał specjalny komunikat w sprawie koronawirusa. Choć korytarze magistratu z dnia na dzień właściwie opustoszały, to wciąż wprowadzane są tu nowe rozwiązania na czas pandemii.

Wiecej..

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10447 448 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych