Niedziela, 22.10.2017 19:13 , Dziś imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa Odwiedziło nas 14537699 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Aktualności

Ulica Pod Trzema Mostami wkrótce zamknięta!

Piątek, 18.08.2017 17:05 • KATEGORIA: Wiadomości

Ulica Pod Trzema Mostami wkrótce zamknięta!

Jak informuje Urząd Miejski w Gnieźnie, między 21 a 31 sierpnia 2017 roku nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu samochodowego, pieszego i rowerowego ulicy Pod Trzema Mostami.

Wiecej..

Mieszko pokonał Unię 3:0

Piątek, 18.08.2017 15:31 • KATEGORIA: Sport

Mieszko pokonał Unię 3:0

Piłkarze Mieszka Gniezno wygrali trzeci mecz z rzędu w rozgrywkach czwartej ligi (grupa Północna). Było to jednak pierwsze spotkanie przed własną publicznością, czyli na obiekcie przy Strumykowej.

Wiecej..

Wspaniała i dramatyczna inauguracja Akademii Gitary

Piątek, 18.08.2017 13:46 • KATEGORIA: Wiadomości

Wspaniała i dramatyczna inauguracja Akademii Gitary

Inauguracja jubileuszowej, dziesiątej Akademii Gitary już w założeniach miała być niepowtarzalna. Tak naprawdę organizatorzy zdecydowali się na koncert "the best of...", by podziękować publiczności i wszystkim osobom przychylnym festiwalowi.

Wiecej..
Nowoczesna pracownia endoskopii w gnieźnieńskim szpitalu

W czasie gdy gnieźnian i mieszkańców powiatu interesuje odpowiedź na pytania o rozbudowę szpitala, gnieźnieński ZOZ pracuje normalnie. Równolegle do rozbudowy wyposażane są gabinety specjalistyczne. Swoje oblicze zmieniła między innymi pracownia endoskopii.

Wiecej..

"Zaczarowany ogród"

Piątek, 18.08.2017 12:29 • KATEGORIA: Wiadomości

 Zaczarowany ogród

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej - "Zaczarowany ogród" - na którą składają się zdjęcia wykonane przez gnieźniankę, Aleksandrę Przybysławską. Choć wydać się może, że fotografia dziecięca to tak zwany "samograj", autorka stworzyła niepowtarzalny cykl.

Wiecej..

Ostrzeżenie meteorologiczne: burze z gradem

Piątek, 18.08.2017 12:20 • KATEGORIA: Wiadomości

Ostrzeżenie meteorologiczne: burze z gradem

W ramach działań z zakresu monitoringu Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gnieźnie przekazuje treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 53, wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych - oddział w Poznaniu, dnia 18.08.2017 r.

Wiecej..

Straty na osiedlach

Czwartek, 17.08.2017 17:29 • KATEGORIA: Wiadomości

Straty na osiedlach

Piątkowa nawałnica poczyniła wiele szkód także w zasobach Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Oprócz powalonych i uszkodzonych drzew dwa bloki mają uszkodzone dachy.

Wiecej..

Minister o zniszczeniach po nawałnicy w Gnieźnie

Czwartek, 17.08.2017 15:35 • KATEGORIA: Wiadomości

Minister o zniszczeniach po nawałnicy w Gnieźnie

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Mariusz Błaszczak - odwiedził Gniezno. Przedstawiciel rządu zapoznał się ze stratami wynikłymi z nawałnicy, jaka przeszła przez Pierwszą Stolicę. Spotkał się z mieszkańcami, oglądał zniszczenia katedry i dziękował strażakom za ich pracę w usuwaniu szkód. Oglądał także zniszczenia nowo wybudowanej hali sportowej przy ulicy Sobieskiego.

Wiecej..

Komunikat Starosty Gnieźnieńskiego

Czwartek, 17.08.2017 15:20 • KATEGORIA: Wiadomości

Komunikat Starosty Gnieźnieńskiego

W związku z nawałnicą, która miała miejsce w dniu 11 sierpnia 2017 r., Starostwo Powiatowe w Gnieźnie informuje mieszkańców, właścicieli lasów prywatnych i gminy powiatu gnieźnieńskiego.

Wiecej..

"Zdobywanie" skweru Speyer przez funkcjonariuszy

Czwartek, 17.08.2017 13:17 • KATEGORIA: Wiadomości

 Zdobywanie  skweru Speyer przez funkcjonariuszy

Gnieźnianie długo będą usuwać zniszczenia po nawałnicy. Liczy się tak naprawdę każdy skwer i każda posesja. Funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz straży miejskiej w ramach swoich urlopów rozpoczęli porządkowanie Skweru im. Miasta Partnerskiego Speyer.

Wiecej..

Zakaz wstępu do parków

Czwartek, 17.08.2017 12:50 • KATEGORIA: Wiadomości

Zakaz wstępu do parków

Po piątkowej nawałnicy w gnieźnieńskich parkach są setki uszkodzonych drzew. Decyzją prezydenta miasta obowiązuje zakaz wstępu do Parku Piastowskiego (przy jeziorze Jelonek) oraz do Parku Miejskiego im. gen. Andersa.

Wiecej..

Zasiłki celowe dla poszkodowanych w wyniku nawałnicy

Czwartek, 17.08.2017 12:15 • KATEGORIA: Wiadomości

Zasiłki celowe dla poszkodowanych w wyniku nawałnicy

Osoby, które w wyniku kataklizmu, jaki nawiedził nasze miasto w miniony piątek, poniosły straty w swoich gospodarstwach domowych i znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, mogą ubiegać się o zasiłek celowy. Wnioski można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Gnieźnie (ul. Dworcowa 7).

Wiecej..

Wizyta szefa MSWiA w Gnieźnie

Środa, 16.08.2017 20:53 • KATEGORIA: Wiadomości

Wizyta szefa MSWiA w Gnieźnie

Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - Mariusz Błaszczak - odwiedził Gniezno. Wizyta miała miejsce w związku z nawałnicą, jaka przeszła nad naszym miastem i powiatem w ubiegły piątek (11 sierpnia 2017 r.).

Wiecej..

Gniezno po nawałnicy

Środa, 16.08.2017 20:21 • KATEGORIA: Wiadomości

Gniezno po nawałnicy

Powalone drzewa oraz uszkodzone budynki, linie energetyczne, obiekty sportowe czy drogi - to tylko część zniszczeń po przejściu nawałnicy przez nasze miasto. Służby miejskie od piątkowego wieczoru pracują bez przerwy. Uruchomiono także Miejski Sztab Kryzysowy.

Wiecej..
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Po piątkowej nawałnicy w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbyło się kolejne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem starosty gnieźnieńskiego, Beaty Tarczyńskiej. W spotkaniu uczestniczyli członkowie PZZK, a także Prezydent Miasta Gniezna, komendant straży miejskiej, przedstawiciele Nadleśnictwa Gniezno oraz spółki Enea.

Wiecej..

Strażacy w akcji

Środa, 16.08.2017 19:15 • KATEGORIA: Wiadomości

Strażacy w akcji

Trwa usuwanie szkód w naszym mieście i całym powiecie gnieźnieńskim po nawałnicy, jaka przeszła nad naszym miastem, siejąc ogromne spustoszenie. Prawie 500 strażaków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej brało udział w akcji usuwania poczynionych przez żywioł szkód.

Wiecej..

Święto Wojska Polskiego

Środa, 16.08.2017 19:08 • KATEGORIA: Wiadomości

Święto Wojska Polskiego

Uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego w Gnieźnie rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele garnizonowym. Potem spotkano się na cmentarzu przy ulicy Witkowskiej przy kwaterach żołnierzy wojny polsko-bolszewickiej.

Wiecej..

Zakaz wstępu do parków nadal obowiązuje!

Środa, 16.08.2017 14:36 • KATEGORIA: Wiadomości

Zakaz wstępu do parków nadal obowiązuje!

Decyzją Prezydenta Miasta Gniezna obowiązuje zakaz wstępu do Parku Piastowskiego i Parku Miejskiego im. gen. Wł. Andersa w Gnieźnie. Prezydent Miasta Gniezna zezwala mieszkańcom miasta Gniezna na uporządkowanie we własnym zakresie zalegających konarów i gałęzi oraz nieodpłatne pozyskiwanie drewna na cele opałowe wyłącznie z dróg gminnych, których wykaz jest dostępny na www.gniezno.eu.

Wiecej..

Pilny komunikat nadleśniczego Nadleśnictwa Gniezno

Środa, 16.08.2017 12:37 • KATEGORIA: Wiadomości

Pilny komunikat nadleśniczego Nadleśnictwa Gniezno

Z uwagi na grożące niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia osób przebywających na terenie leśnym uszkodzonym przez huragan nadleśnictwo przypomina przypomina o obowiązującym od dnia 12.08. 2017 r. do odwołania zakazie wstępu na teren leśnictw: Las Miejski, Brody, Nowaszyce, Kowalewko, Zakrzewo.

Wiecej..

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Wtorek, 15.08.2017 15:52 • KATEGORIA: Wiadomości

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Prymas Polski - abp Wojciech Polak - w trakcie mszy świętej w gnieźnieńskiej katedrze, która miała miejsce w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, nawiązał do piątkowej nawałnicy. Dotknęła ona część naszej archidiecezji, szczególnie okolice Gniezna i Wrześni. W najbliższą niedzielę (20 sierpnia 2017 r.) pieniądze zebrane w kościołach zostaną przeznaczone na pomoc poszkodowanym.

Wiecej..

Konferencja prasowa Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

Poniedziałek, 14.08.2017 20:44 • KATEGORIA: Wiadomości

Konferencja prasowa Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

Konferencja prasowa w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie, dotycząca nawałnicy, która przeszła nad miastem i powiatem 11 sierpnia 2017 roku.

Wiecej..

Porządkowanie cmentarza

Poniedziałek, 14.08.2017 14:13 • KATEGORIA: Wiadomości

Porządkowanie cmentarza

W całym mieście trwa usuwanie skutków piątkowej nawałnicy. Z inicjatywy senatora Roberta Gawła odbywają się prace porządkowe na cmentarzu przy ulicy Witkowskiej.

Wiecej..

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Poniedziałek, 14.08.2017 11:44 • KATEGORIA: Wiadomości

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Jak informuje Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gnieźnie, w związku z nawałnicą, która miała miejsce 11 sierpnia 2017 r., istnieje możliwość uzyskania zasiłku celowego dla osób lub rodzin najbardziej poszkodowanych. Wszelkich informacji udzielają Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie i urzędy gmin (w zależności od miejsca zamieszkania osoby poszkodowanej).

Wiecej..

Zakaz wstępu do lasów!

Poniedziałek, 14.08.2017 11:22 • KATEGORIA: Wiadomości

Zakaz wstępu do lasów!

Jak informuje Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gnieźnie, nadleśniczy Nadleśnictwa Gniezno wprowadził - na podstawie art. 29 pkt. 3 Ustawy o lasach z dnia 28 września 1991 r. - z dniem 12.08.2017 r. do odwołania zakaz wstępu do lasu na terenie leśnictw: Brody, Kowalewko, Nowaszyce, Las Miejski, Zakrzewo. Zakaz został wprowadzony w związku ze zniszczeniami drzewostanów spowodowanymi huraganem.

Wiecej..

Nawałnica w Gnieźnie

Niedziela, 13.08.2017 20:10 • KATEGORIA: Wiadomości

Nawałnica w Gnieźnie

Prezentujemy materiał dotyczący nawałnicy, jaka w piątkowy wieczór (11 sierpnia 2017 roku) przeszła nad Gnieznem. Powalone drzewa, uszkodzony dach katedry - to tylko niektóre skutki żywiołu.

Wiecej..

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15316 317 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych