Czwartek, 18.07.2019 17:06 , Dziś imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Odwiedziło nas 19805264 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Aktualności

Koncert z sopranem i pianinem we Wrześni

Poniedziałek, 27.05.2019 14:02 • KATEGORIA: Wiadomości

Koncert z sopranem i pianinem we Wrześni

To kolejna odsłona artystycznej działalności prowadzonej przez Starostwo Powiatowe we Wrześni. Na scenie w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza miał miejsce koncert pt. "Muzyczna Podróż po Europie".

Wiecej..

Kolejna porażka Mieszka

Poniedziałek, 27.05.2019 12:33 • KATEGORIA: Sport

Kolejna porażka Mieszka

Piłkarze Mieszka Gniezno w Gdyni, w ramach 30. kolejki rozgrywek ligowych, podejmowani byli przez zespół miejscowego Bałtyku.

Wiecej..

Start wygrywa na Łotwie

Poniedziałek, 27.05.2019 12:22 • KATEGORIA: Sport

Start wygrywa na Łotwie

Car Gwarant Start Gniezno tym razem na pojedynek ligowy udał się do Daugavpils. Tam podejmowany był przez miejscowy Lokomotiv. Po ciekawym meczu gnieźnianie pokonali Łotyszy 48:42.

Wiecej..

Niechanowska Dyszka po raz pierwszy

Poniedziałek, 27.05.2019 12:13 • KATEGORIA: Sport

Niechanowska Dyszka po raz pierwszy

To był ważny moment dla całej sportowej społeczności w Niechanowie. W sobotnie przedpołudnie zorganizowano tam pierwszy bieg długodystansowy na 10 kilometrów. Na jego starcie stanęli zawodnicy o różnych predyspozycjach, od słynnego maratończyka - Andrzeja Krzyścina, po takich, którzy pobiegli po raz pierwszy.

Wiecej..

Start w ekstratowarzystwie, Stella drugi front

Poniedziałek, 27.05.2019 11:42 • KATEGORIA: Sport

Start w ekstratowarzystwie, Stella drugi front

Start i Stella w przyszłym sezonie bez zmian w rozgrywkach ligowych. Start wywalczył w barażach pozostanie w gronie najlepszych zespołów w kraju. Stella nie potrafiła wywalczyć awansu i pozostaje na drugim froncie. Zadecydował o tym miniony weekend.

Wiecej..

VIII Ogólnopolski Memoriał im. Jarosława Maćkowiaka

Poniedziałek, 27.05.2019 11:17 • KATEGORIA: Sport

VIII Ogólnopolski Memoriał im. Jarosława Maćkowiaka

VIII Ogólnopolski Memoriał im. Jarosława Maćkowiaka w Tenisie Stołowym oraz Otwarte Mistrzostwa Gniezna o Puchar Prezydenta przeszły już do historii. Impreza organizowana była po raz pierwszy w nowej hali widowiskowo-sportowej GOSiR. Ponad 80 zawodników z terenu całego kraju - miłośników tenisa stołowego - rywalizowało między sobą.

Wiecej..

Nowa wystawa w MOK-u

Poniedziałek, 27.05.2019 11:02 • KATEGORIA: Wiadomości

Nowa wystawa w MOK-u

Są na niej maski, rzeźby, obrazy, rysunki, zdjęcia, a nawet teledyski. Wszystko jest dziełem jednego człowieka - Mateusza Skrzydlewskiego. To nowa wystawa w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie - pt. "Od strony maski".

Wiecej..

Gnieźnieński SOR już otwarty po remoncie

Piątek, 24.05.2019 19:11 • KATEGORIA: Wiadomości

Gnieźnieński SOR już otwarty po remoncie

Szpitalny Oddział Ratunkowy przy ulicy 3 Maja w Gnieźnie w nowej odsłonie. Od kilku dni pacjenci korzystający z pomocy medycznej w tym szpitalu są przyjmowani w odremontowanych wnętrzach. SOR jest teraz miejscem nowoczesnym, gdzie chociażby jest więcej miejsca do monitorowania i diagnozowania zgłaszających się tam pacjentów.

Wiecej..

Znaleziono ciało 46-letniego mieszkańca Wrześni

Piątek, 24.05.2019 14:59 • KATEGORIA: Wiadomości

Znaleziono ciało 46-letniego mieszkańca Wrześni

Policjanci z Czerniejewa ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w lesie w miejscowości Graby koło Czerniejewa. Okazało się, że to 46-letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego, który zaginął 18 maja tego roku. Czynności wykonane na miejscu zdarzenia nie wskazują na udział osób trzecich. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok.

Wiecej..

Policjanci odzyskali 250 tysięcy złotych

Piątek, 24.05.2019 14:52 • KATEGORIA: Wiadomości

Policjanci odzyskali 250 tysięcy złotych

Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się przestępstwami gospodarczymi pod nadzorem prokuratora ze Słupcy wyjaśniają sprawę oszustwa. Pod koniec kwietnia tego roku przestępcy pod pozorem zwalczania cyberprzestępczości uzyskali dostęp do kont bankowych mieszkanki powiatu gnieźnieńskiego. Łupem oszustów padło ponad 500 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali połowę wyłudzonych pieniędzy.

Wiecej..

Złote gody

Piątek, 24.05.2019 14:16 • KATEGORIA: Wiadomości

Złote gody

Kolejna grupa gnieźnian z długoletnim pożyciem małżeńskim spotkała się w Miejskim Ośrodku Kultury, by z rąk prezydenta Gniezna oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego odebrać okolicznościowe medale.

Wiecej..

Nasza aplikacja turystyczna z Nagrodą Magellana

Piątek, 24.05.2019 14:05 • KATEGORIA: Wiadomości

Nasza aplikacja turystyczna z Nagrodą Magellana

Mobilna aplikacja turystyczna "13 pomysłów na Gniezno i okolice" została nagrodzona Nagrodą Magellana. To już drugie wyróżnienie dla tego wydawnictwa, będące istotnym dowodem, że pomysł stworzenia samej aplikacji był nie tylko trafionym posunięciem, ale również został dobrze zrealizowany pod względem jakościowym.

Wiecej..

Festyn rekreacyjno-sportowy dla seniorów

Piątek, 24.05.2019 11:56 • KATEGORIA: Wiadomości

Festyn rekreacyjno-sportowy dla seniorów

Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan po raz XIII zorganizował festyn sportowo-rekreacyjny. Impreza skierowana do seniorów odbyła się pod hasłem "Sport receptą na zdrowie".

Wiecej..
Komunikat PWiK Gniezno: planowe wyłączenie dopływu wody

W czwartek (23 maja) o godzinie 22.00 - w związku z przebudową sieci wodociągowej, prowadzoną w ramach budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Kostrzewskiego i Wrzesińskiej - miało nastąpić wyłączenie dopływu wody do odbiorców przy ulicach Wolności, Artyleryjskiej i Wrzesińskiej (na odcinku od ul. Wiejskiej do Pustachowskiej). Z przyczyn technicznych zostało ono przesunięte na 27 maja (poniedziałek) od godz. 22:00 do godzin porannych dnia następnego.

Wiecej..

40-lecie Przedszkola nr 14 "Mali Piastowie"

Czwartek, 23.05.2019 13:16 • KATEGORIA: Wiadomości

40-lecie Przedszkola nr 14  Mali Piastowie

Przedszkole nr 14 "Mali Piastowie" obchodziło 40-lecie swojego istnienia. Podczas uroczystości jubileuszowej na gości czekało kilka atrakcji, w tym występ znanego piosenkarza. Gala jubileuszowa została zorganizowana w środowe przedpołudnie w restauracji Leo-Libra "Dziki Dwór pod Kaczką".

Wiecej..

Jan Dziedziczak z wizytą w Gnieźnie

Czwartek, 23.05.2019 12:27 • KATEGORIA: Wiadomości

Jan Dziedziczak z wizytą w Gnieźnie

Jan Dziedziczak był rzecznikiem rządu Jarosława Kaczyńskiego oraz wiceministrem spraw zagranicznych w latach 2015-2018. Obecnie jest zastępcą przewodniczącego Komisji ds. Unii Europejskiej w Sejmie. Parlamentarzysta startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Podczas wizyty w Gnieźnie podsumował kampanię wyborczą, która jest już na ostatniej prostej.

Wiecej..

Premiera książki o Wojciechu Trąmpczyńskim

Czwartek, 23.05.2019 11:04 • KATEGORIA: Wiadomości

Premiera książki o Wojciechu Trąmpczyńskim

To jest niezwykle ważna książka. W środowe popołudnie do Czytelni na Piętrze I Liceum Ogólnokształcącego ze swoją nową publikacja przybył Tadeusz Panowicz. Ten znany dobrze regionalista i eksplorator jest autorem biografii pt. "Wojciech Trąmpczyński - Syn Ziemi Gnieźnieńskiej", w której przybliża postać marszałka Sejmu Ustawodawczego z lat 1919-1922.

Wiecej..

Ostrzeżenie: burze z gradem

Środa, 22.05.2019 14:57 • KATEGORIA: Wiadomości

Ostrzeżenie: burze z gradem

Przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 32, wydanego przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 22.05.2019 roku.

Wiecej..

Zmiana siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7

Środa, 22.05.2019 14:49 • KATEGORIA: Wiadomości

Zmiana siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7

Nastąpiła zmiana siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7. Dotychczasowa siedziba - LOK, ul. Cierpięgi - zostaje zmieniona na ul. Kościuszki 21 (Żłobek Miejski), czyli lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych. Głosowanie w wyborach do Paramentu Europejskiego już 26.05.2019 roku, w godzinach od 7.00 do 21.00.

Wiecej..
Propozycje mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego 2020

Znane są już projekty mieszkańców, które przeszły weryfikację w Urzędzie Miejskim i zostaną poddane pod głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim Miasta Gniezna. To w sumie 12 projektów. Głosowanie rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 17 czerwca 2019 roku.

Wiecej..

W Gnieźnie o skutecznym marketingu turystycznym

Środa, 22.05.2019 12:09 • KATEGORIA: Wiadomości

W Gnieźnie o skutecznym marketingu turystycznym

W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie zorganizowano we wtorek szkolenia dla pracowników branży turystycznej. Rozmawiano o skutecznym marketingu turystycznym i o tym, jak należy promować dane atrakcje, by dotrzeć do ich przyszłych odbiorców.

Wiecej..

"Biesiada na Ludowo" z przedszkolakami

Środa, 22.05.2019 12:00 • KATEGORIA: Wiadomości

 Biesiada na Ludowo  z przedszkolakami

Przedszkolaki wzięły udział w kolejnym konkursie pt. "Biesiada na Ludowo". W środowe przedpołudnie miały okazję wystąpić na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. Tam zaprezentowały swoje wokalne i taneczne zdolności, co - oczywiście - było poprzedzone długimi przygotowaniami.

Wiecej..

Ewa Kopacz z wizytą we Wrześni

Środa, 22.05.2019 10:51 • KATEGORIA: Wiadomości

Ewa Kopacz z wizytą we Wrześni

Wrześnię odwiedziła we wtorek była premier - Ewa Kopacz. To kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego z listy wielkopolskiej. W czasie wizyty odwiedziła m.in. szpital powiatowy, a także odbyła krótki spacer, by spotkać mieszkańców tego miasta. Na koniec spotkała się także na kawie w jednej z cukierni z lokalnymi działaczami Platformy Obywatelskiej oraz starostą wrzesińskim i burmistrzem Wrześni.

Wiecej..
Wypadek drogowy z udziałem nietrzeźwego motorowerzysty

W sobotę, 18 maja, o godzinie 20.20 na ul. Pawła Cymsa w Czerniejewie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Motorowerzysta, który w chwili zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Wiecej..

Ulica Kochanowskiego tymczasowo jednokierunkowa

Wtorek, 21.05.2019 14:44 • KATEGORIA: Wiadomości

Ulica Kochanowskiego tymczasowo jednokierunkowa

W celu poprawy bezpieczeństwa ruchu na czas realizacji inwestycji w obrębie przebudowywanego obecnie skrzyżowania ulicy Pod Trzema Mostami z Alejami Reymonta ulicą Kochanowskiego możliwy będzie wyłącznie ruch jednokierunkowy - od Al. Reymonta do ul. Słowackiego. Powyższa tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała już od najbliższego piątku (24 maja).

Wiecej..

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15408 409 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych