Piątek, 15.12.2017 01:54 , Dziś imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny Odwiedziło nas 15026386 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Aktualności

 Rigoletto  - konkurs Teatru Wielkiego w Poznaniu rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu Teatru Wielkiego w Poznaniu, przygotowanego z okazji tamtejszej premiery opery "Rigoletto" Giuseppe Verdiego (reż. Marcin Bortkiewicz), został pan Marek Z. Serdecznie gratulujemy!

Wiecej..
Dzień Profilaktyki Raka Piersi w powiecie wrzesińskim

W Dniu Profilaktyki Raka Piersi we Wrześni w Galerii Karuzela stanęły stoiska klubów amazonek, Starostwa Powiatowego i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Panie mogły dowiedzieć się wszystkiego o profilaktyce raka piersi.

Wiecej..

Wspaniały koncert Anity Lipnickiej w Miłosławiu

Wtorek, 17.10.2017 15:51 • KATEGORIA: Wiadomości

Wspaniały koncert Anity Lipnickiej w Miłosławiu

Koncert Anity Lipnickiej w Miłosławiu towarzyszył wręczeniu Nagrody Kościelskich. Szczególny wymiar wydarzenia wyznaczyła między innymi zbliżająca się premiera nowej płyty artystki - "Miód i dym".

Wiecej..

Poseł Paweł Arndt komentuje budżet państwa

Wtorek, 17.10.2017 15:27 • KATEGORIA: Wiadomości

Poseł Paweł Arndt komentuje budżet państwa

Zdaniem posła Platformy Obywatelskiej - Pawła Arndta, budżet państwa nie jest tak dobrze skonstruowany, jak przedstawia to minister Morawiecki.

Wiecej..

Rekordowe ratowanie

Wtorek, 17.10.2017 15:01 • KATEGORIA: Wiadomości

Rekordowe ratowanie

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, a także przedstawiciele innych gnieźnieńskich szkół oraz służb mundurowych po raz kolejny wzięli udział w akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Popularna "Siedemnastka", w której nie tylko klasa ratownictwa medycznego uczy się reanimacji, nie bez powodu jest gospodarzem tej akcji.

Wiecej..

Zmiany na ulicy Pod Trzema Mostami

Wtorek, 17.10.2017 14:35 • KATEGORIA: Wiadomości

Zmiany na ulicy Pod Trzema Mostami

Miasto Gniezno zakończyło kolejny etap prac inwestycyjnych ulicy Pod Trzema Mostami. Po wyburzeniu dwóch wiaduktów wybudowano prosty odcinek jezdni, dzięki czemu rozdzielono ruch. Działa już tylko jedna sygnalizacja świetlna, co znacznie skraca czas przejazdu.

Wiecej..

"Rigoletto" - konkurs Teatru Wielkiego w Poznaniu!

Poniedziałek, 16.10.2017 18:06 • KATEGORIA: Wiadomości

 Rigoletto  - konkurs Teatru Wielkiego w Poznaniu!

Na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu zagościł jeden z operowych hitów wszech czasów - "Rigoletto" Giuseppe Verdiego, w reżyserii Marcina Bortkiewicza. Z tej okazji przygotowany został konkurs, w którym do wygrania jest podwójna wejściówka na spektakl!

Wiecej..
Sejm przyjął uchwałę upamiętniającą Powstanie Wielkopolskie

Poseł Paweł Arndt był wnioskodawcą uchwały sejmowej, której konsekwencją jest upamiętnienie 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Wiecej..

Premiera "Solaris" u Fredry

Poniedziałek, 16.10.2017 17:25 • KATEGORIA: Wiadomości

Premiera  Solaris  u Fredry

Wspaniale przyjętą przez publiczność premierą "Solaris" Stanisława Lema Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie rozpoczął nowy sezon. Spektakl zagrano w wyremontowanej i zmodernizowanej przestrzeni obiektu.

Wiecej..

25 lat klubu ClassiC i zakończenie sezonu

Poniedziałek, 16.10.2017 16:13 • KATEGORIA: Wiadomości

25 lat klubu ClassiC i zakończenie sezonu

Tysiące ryczących maszyn zjechało na gnieźnieński Rynek z okazji zakończenia sezonu motocyklowego w Gnieźnie. Zlot zbiegł się z 25-leciem klubu ClassiC MC Poland.

Wiecej..

Zwycięstwo gnieźnieńskich szczypiornistek

Poniedziałek, 16.10.2017 16:00 • KATEGORIA: Sport

Zwycięstwo gnieźnieńskich szczypiornistek

Gnieźnieńskie szczypiornistki podejmowały w hali sportowej GOSiR-u zespół Dwójki Łomża. Mecz był pojedynkiem w ramach rywalizacji pierwszoligowej. Zakończył się wynikiem 27:23 dla gnieźnianek.

Wiecej..

Mieszko nadal niepokonany

Poniedziałek, 16.10.2017 15:41 • KATEGORIA: Sport

Mieszko nadal niepokonany

Tylu kibiców już bardzo dawno nie oglądało meczu Mieszka na stadionie przy Strumykowej. A było co oglądać, gdyż "Mieszkowcy" podejmowali wicelidera tabeli - Tarnovię. Gnieźnianie wygrali 3:1.

Wiecej..

Urszula Zajączkowska laureatką Nagrody Kościelskich

Poniedziałek, 16.10.2017 15:31 • KATEGORIA: Wiadomości

Urszula Zajączkowska laureatką Nagrody Kościelskich

Fundacja Kościelskich przyznaje w Szwajcarii jedną z najważniejszych polskich nagród literackich. Rodzina Kościelskich przez lata była związana z Miłosławiem, gdzie znajduje się pałac, który był jej własnością.

Wiecej..

Wygrana futsalistów Mieszka

Poniedziałek, 16.10.2017 14:27 • KATEGORIA: Sport

Wygrana futsalistów Mieszka

Piłkarze halowi Mieszka Gniezno podejmowali w ramach rozgrywek ligowych Unisław Team. Oba zespoły rywalizują ze sobą, zajmując dolne miejsca w tabeli. Dlatego też trudno było wskazać faworyta. Ostatecznie to "Mieszkowcy" okazali się skuteczniejsi i pokonali rywali 3:1.

Wiecej..

Fatalny dwumecz laskarzy Stelli

Poniedziałek, 16.10.2017 14:18 • KATEGORIA: Sport

Fatalny dwumecz laskarzy Stelli

Laskarze Stelli Gniezno w ramach rywalizacji drugoligowej podejmowali w dwumeczu zespół Ósemki Tarnowskie Góry. Niestety, oba spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli goście, którzy pokonali gnieźnian po 3:2. Zdaniem trenera Rafała Grotowskiego, takie przegrane to nie pech, a fatalna gra.

Wiecej..

"Fantastyczne światy Morano"

Piątek, 13.10.2017 15:20 • KATEGORIA: Wiadomości

 Fantastyczne światy Morano

Niecodzienna wystawa, zorganizowana przez Stowarzyszenie "Fantasmagoria", uświetniła jubileusz pięciolecia stowarzyszenia. Klub Fantastyki "Fantasmagoria" swoją historią sięga dużo dalej. Ta pierwsza tak poważna wystawa "Fantasmagorii" to "Fantastyczne światy Morano" Tomasza "Morano" Jędruszka.

Wiecej..

Dzień Praw Rodziny

Piątek, 13.10.2017 12:32 • KATEGORIA: Wiadomości

Dzień Praw Rodziny

Ustanowiony w 2016 roku przez Sejm Dzień Praw Rodziny przypada 22 października. W przededniu tego święta - 21 października 2017 r. - powiat gnieźnieński będzie obchodził Dzień Praw Rodziny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kłecku.

Wiecej..

"Wrzesiński rower - bezpieczny rower"

Piątek, 13.10.2017 11:25 • KATEGORIA: Wiadomości

 Wrzesiński rower - bezpieczny rower

Na wrzesińskim Rynku rozpoczęto akcję "Wrzesiński rower - bezpieczny rower". Znakowanie tych pojazdów nie może obyć się bez udziału policji.

Wiecej..

Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego oddaje krew

Piątek, 13.10.2017 10:58 • KATEGORIA: Wiadomości

Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego oddaje krew

Młodzież z popularnej gnieźnieńskiej "Szesnastki" po raz kolejny oddawała krew. Honorowe krwiodawstwo jest tu popularne dzięki połączeniu dwóch akcji.

Wiecej..

Otwarcie nowego przedszkola w Fałkowie

Czwartek, 12.10.2017 17:16 • KATEGORIA: Wiadomości

Otwarcie nowego przedszkola w Fałkowie

Gmina Łubowo doczekała się nowej placówki oświatowej. W Fałkowie dokonano uroczystego otwarcia nowo wybudowanego przedszkola.

Wiecej..

Niezwykły konkurs promujący powiat gnieźnieński

Czwartek, 12.10.2017 15:49 • KATEGORIA: Wiadomości

Niezwykły konkurs promujący powiat gnieźnieński

"Tu powstała Polska" to ogólnopolski konkurs promujący powiat gnieźnieński jako kolebkę polskości. Tegoroczna edycja podporządkowana była 600-leciu prymasostwa polskiego w Gnieźnie. W konkursie wzięły udział dzieci z całego kraju, a zwycięzcy odwiedzili Pierwszą Stolicę.

Wiecej..

Sprzątanie Świata

Czwartek, 12.10.2017 14:54 • KATEGORIA: Wiadomości

Sprzątanie Świata

Lasy powiatu gnieźnieńskiego dotknięte zostały poważnymi stratami podczas sierpniowej nawałnicy. Straty będziemy odrabiać blisko 30 lat - tym bardziej istotna jest dbałość o las. W ramach Sprzątania Świata młodzież z powiatu zbierała śmieci w lasach w okolicy Witkowa.

Wiecej..

Dzień Nauczyciela we Wrześni

Czwartek, 12.10.2017 14:31 • KATEGORIA: Wiadomości

Dzień Nauczyciela we Wrześni

Tradycyjnie już z inicjatywy Starostwa Powiatowego we Wrześni nauczyciele spotkali się w przededniu ich święta. Uroczystość była okazją nie tylko do wyróżnień i życzeń, ale też rozmów i wymiany doświadczeń przez nauczycieli z powiatu wrzesińskiego.

Wiecej..
Wiadomości z Parlamentu Europejskiego poseł Krystyny Łybackiej

O bieżących wydarzeniach w Parlamencie Europejskim opowiada poseł Krystyna Łybacka. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia nagrania.

Wiecej..

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Środa, 11.10.2017 15:52 • KATEGORIA: Wiadomości

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Prezydent Miasta Gniezna - Tomasz Budasz, oraz przewodniczący Rady Miasta Gniezna - Michał Glejzer, z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej przesyłają życzenia nauczycielom i pracownikom oświaty.

Wiecej..

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15324 325 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych