Wtorek, 14.07.2020 11:34 , Dziś imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego Odwiedziło nas 23612012 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Aktualności

Placówki Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna jeszcze zamknięte

Od 4 maja zaczyna się drugi etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem; niektóre instytucje kultury, w tym biblioteki, mogą wznowić działalność. Decyzja ta nie oznacza nakazu ich otwarcia - tę podejmuje dyrektor placówki w porozumieniu z Sanepidem.

Wiecej..

Prezydent podziękował wolontariuszom

Poniedziałek, 04.05.2020 15:32 • KATEGORIA: Wiadomości

Prezydent podziękował wolontariuszom

Prezydent Tomasz Budasz podziękował wolontariuszom, którzy na początku kwietnia dostarczali do gnieźnieńskich seniorów maseczki ochronne. Dziś zorganizowano dla nich małe spotkanie w Parku im. Tadeusza Kościuszki, gdzie wręczono im drobne upominki.

Wiecej..

Święto Konstytucji 3 Maja inne niż zwykle

Poniedziałek, 04.05.2020 15:23 • KATEGORIA: Wiadomości

Święto Konstytucji 3 Maja inne niż zwykle

Tym razem nie było tłumów, ale nie mogło zabraknąć pamięci i kwiatów. Pod pomnikiem Bolesława Chrobrego w Gnieźnie w niedzielne przedpołudnie kilka delegacji oddało honory twórcom Konstytucji 3 Maja, a sama uroczystość miała charakter niezwykle symboliczny.

Wiecej..

Urząd wznawia wydawanie Karty Dużej Rodziny

Poniedziałek, 04.05.2020 12:06 • KATEGORIA: Wiadomości

Urząd wznawia wydawanie Karty Dużej Rodziny

Gnieźnianie po przerwie znów mogą składać wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny. Taki dokument, daje jego posiadaczowi różne możliwości w postaci tańszego korzystania z ofert instytucji kulturalnych i obiektów rekreacyjnych, a także obniża koszty życia codziennego.

Wiecej..

"Pomimo epidemii, miasto działa"

Piątek, 01.05.2020 11:26 • KATEGORIA: Wiadomości

 Pomimo epidemii, miasto działa

Wiecej..

Otwarcie wybranych obiektów sportowych w Gnieźnie

Czwartek, 30.04.2020 16:28 • KATEGORIA: Wiadomości

Otwarcie wybranych obiektów sportowych w Gnieźnie

W najbliższy poniedziałek udostępnione zostaną niektóre miejskie obiekty sportowe o charakterze otwartym (stadiony sportowe: piłkarski, żużlowy i hokejowy), boiska wielofunkcyjne: orliki, boiska trawiaste, boisko do piłki nożnej i rugby, tor pumptruck, skatepark, tor speedrowerowy, korty tenisowe. Urząd Miejski w Gnieźnie przedstawił szczegółowe zasady użytkowania tych obiektów.

Wiecej..
Komunikat prezydenta Gniezna dot. otwarcia żłobka i przedszkoli

Publikujemy komunikat (oświadczenie) prezydenta Gniezna - Tomasza Budasza - dotyczący otwarcia żłobka i przedszkoli.

Wiecej..

Zapraszamy na transmisję mszy świętej

Czwartek, 30.04.2020 16:07 • KATEGORIA: Wiadomości

Zapraszamy na transmisję mszy świętej

W najbliższą niedzielę zapraszamy widzów Telewizji Gniezno na transmisję mszy świętej z okazji 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Początek Eucharystii w Bazylice Prymasowskiej o godzinie 10.00. Sygnał będzie realizowany i zostanie udostępniony dzięki Archidiecezji Gnieźnieńskiej (archidiecezja.pl).

Wiecej..

Zmiany godzin pracy w Urzędzie Miejskim

Czwartek, 30.04.2020 15:44 • KATEGORIA: Wiadomości

Zmiany godzin pracy w Urzędzie Miejskim

Urząd Miejski w Gnieźnie od poniedziałku będzie czynny dłużej, a urzędnicy będą przychodzili do pracy na dwie zmiany. Zmiana spowoduje z jednej strony mniejszy przepływ petentów, którzy załatwiają w urzędzie swoje sprawy, a z drugiej zwiększy bezpieczeństwo osób zatrudnionych w magistracie.

Wiecej..
Obiekty sportowe zdezynfekowane, teraz żłobki i przedszkola

W tym tygodniu służby miejskie dokonały dezynfekcji boisk szkolnych i innych otwartych obiektów sportowych. Od poniedziałku otwarte zostaną miejsca rekreacji na świeżym powietrzu, z których nie korzystaliśmy w ostatnich tygodniach. W następnej kolejności procesowi odkażania poddawane będą także żłobki, przedszkola oraz szkoły.

Wiecej..

Dwa pożary w Gnieźnie jednego wieczora

Czwartek, 30.04.2020 13:04 • KATEGORIA: Wiadomości

Dwa pożary w Gnieźnie jednego wieczora

W środę na terenie Gniezna miały miejsce dwa pożary. Przy ulicy Budowlanych po godz. 17.00 w ogniu stanął sklepik osiedlowy, a po godz. 21.00 przy ulicy Jana Pawła II płonął samochód.

Wiecej..
W gnieźnieńskich parkach miejskich powstaną naturalne łąki

W Gnieźnie tej wiosny niektóre tereny zielone zostaną przemienione w łąki. Zakład Zieleni Miejskiej ma kosić trawę w tych miejscach dwa razy w roku. W ten sposób ma powstać bardzo potrzebna teraz naturalna bioróżnorodność tych terenów.

Wiecej..
Zmiany w zakresie funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

Jak możemy przeczytać na stronie Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, w trosce o bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników od najbliższego poniedziałku (4 maja) wprowadzone zostają następujące zmiany w zakresie funkcjonowania magistratu.

Wiecej..

Trwa zrzutka na START GNIEZNO

Środa, 29.04.2020 13:21 • KATEGORIA: Wiadomości

Trwa zrzutka na START GNIEZNO

Klub żużlowy z pierwszej stolicy Polski uruchomił zbiórkę środków pod hasłem "Wirtualny Bilet na rzecz GTM Start Gniezno". Co prawda pieniądze, które zostaną uzbierane z tego tytułu nie załatają dziury budżetowej w klubie, ale gest kibiców jest tutaj odczytywany jako bardzo istotna forma wsparcia w tym trudnym momencie.

Wiecej..
Prezydent na razie nie przekaże Poczcie Polskiej spisu wyborców

Prezydent Gniezna zabrał głos w sprawie możliwości przekazania Poczcie Polskiej spisu wyborców w celu przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego. Tomasz Budasz zapowiada, że nie przekaże tych danych do momentu, gdy parlament nie uchwali, że wybory prezydenckie będą przeprowadzane w takiej formie.

Wiecej..

Oświadczenie i apel prezydenta Gniezna

Wtorek, 28.04.2020 16:22 • KATEGORIA: Wiadomości

Oświadczenie i apel prezydenta Gniezna

Urząd Miejski w Gnieźnie opublikował dzisiaj na swojej stronie internetowej oświadczenie prezydenta Gniezna, dotyczące przekazania spisu wyborców. Ponadto załączony został, podpisany przez Tomasza Budasza, apel samorządowców w sprawie wyborów. Poniżej przedstawiamy oba dokumenty.

Wiecej..

Kiedy ruszy 1. liga ze Startem Gniezno?

Wtorek, 28.04.2020 15:29 • KATEGORIA: Sport

Kiedy ruszy 1. liga ze Startem Gniezno?

12 czerwca ma ruszyć żużlowa ekstraliga. Czy Start Gniezno też niebawem rozpocznie swoje ligowe rozgrywki? Dziś jasnej odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie znamy. Powoli jednak zaczynają się pojawiać dywagacje na ten temat. Pada nawet przybliżony termin inauguracji 1-ligowej rywalizacji.

Wiecej..

I LO drukuje przyłbice ochronne

Wtorek, 28.04.2020 13:03 • KATEGORIA: Wiadomości

I LO drukuje przyłbice ochronne

I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie dołączyło do akcji drukowania przyłbic ochronnych dla szpitali z Gniezna. Do produkcji wykorzystano szkolną drukarkę 3D, na co dzień służącą w pracach tutejszego Koła Naukowego KN-3D. Dla uczniów tej szkoły, a także jej absolwentów oraz nauczycieli, to wielki zaszczyt i przyjemność, że mogą w taki sposób pomagać lokalnej społeczności w czasie epidemii.

Wiecej..

Siedziba pogotowia ratunkowego w dwóch miejscach

Wtorek, 28.04.2020 13:00 • KATEGORIA: Wiadomości

Siedziba pogotowia ratunkowego w dwóch miejscach

Zespoły Ratownictwa Medycznego w Gnieźnie od piątku mają drugą siedzibę, a sytuację wymusiła oczywiście epidemia koronawirusa. W obu stacjonują od teraz karetki pogotowia, jak również jego pracownicy, a wszystko podyktowane jest rzecz jasna dużym ryzykiem zachorowania przedstawicieli tej grupy służby zdrowia.

Wiecej..

Sytuacja epidemiologiczna dotycząca koronawirusa

Poniedziałek, 27.04.2020 21:12 • KATEGORIA: Wiadomości

Sytuacja epidemiologiczna dotycząca koronawirusa

Wiecej..

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15460 461 następna »

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych