Poniedziałek, 15.07.2019 20:22 , Dziś imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza Odwiedziło nas 19783790 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  
Gnieźnieńska policja zaprasza panie na kurs samoobrony

Z okazji obchodów jubileuszu 100-lecia powstania Policji Państwowej policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zapraszają wszystkie panie na bezpłatne zajęcia z zakresu bezpieczeństwa osobistego. Zajęcia będą miały część teoretyczną - wprowadzającą, zajęcia fizyczne, a także zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zajęcia rozpoczną się od prelekcji na temat przestępstw, których ofiarami najczęściej padają właśnie kobiety. Będzie mowa między innymi o przemocy domowej i stalkingu. Panie dowiedzą się też, jak do samoobrony używać miotaczy gazu, parasolek czy alarmów osobistych. Następnie, w trakcie ćwiczeń fizycznych, kursantki będą uczyć się m.in. obrony z pozycji leżącej, poznają też kilka chwytów pozwalających obezwładnić napastnika. Na końcu zapoznają się z podstawowymi zasadami pierwszej pomocy. Zajęcia poprowadzi policyjny instruktor i instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej.

Rozpoczęcie kursu odbędzie się w połowie marca 2019 roku. Na zajęcia trzeba będzie zabrać strój sportowy. Zapisy na kurs pod adresem: anna.osinska@po.policja.gov.pl lub telefonicznie: 61 426 02 38.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych