Wtorek, 21.05.2019 12:43 , Dziś imieniny: Jana, Moniki, Wiktora Odwiedziło nas 19271321 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Zdarzenie drogowe z udziałem nietrzeźwego kierowcy

Poniedziałek, 03.12.2018 15:50 • grupa: Wiadomości

Zdarzenie drogowe z udziałem nietrzeźwego kierowcy

W niedzielę, 2 grudnia 2018 roku, 30 minut po północy na ulicy Gdańskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia piaskarki z samochodem osobowym. Okazało się, że kierowca audi nie posiadał prawa jazdy, a dodatkowo był nietrzeźwy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem ciężarowym marki Scania (piaskarka), 56-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno, jadąc prawym pasem ruchu, podczas zawracania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w tym samym kierunku samochodowi marki Audi A4, którym kierował osiemnastoletni mieszkaniec Gniezna. Poszkodowany wraz z dwiema pasażerkami oddalił się z miejsca zdarzenia i udał do szpitala w Gnieźnie. Tam zastali ich policjanci. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 18-latka wykazało jeden promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Po zaopatrzeniu przez lekarza cała trójka została zwolniona do domu.

Kierowca piaskarki odpowie teraz za spowodowanie kolizji drogowej, kierowca audi za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez stosownych uprawnień.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych