Środa, 23.01.2019 17:09 , Dziś imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy Odwiedziło nas 18283944 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Przed nami kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy!

Piątek, 23.11.2018 15:15 • grupa: Wiadomości

Przed nami kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy!

Nie szóstego, a tym razem piątego grudnia w Gnieźnie rozpocznie się V Jarmark Bożonarodzeniowy. Zainaugurowana w 2014 roku tradycja co roku zyskuje na popularności, a w programie pojawiają się kolejne atrakcje. Nie inaczej będzie w 2018 roku. Oprócz cieszących się popularnością food trucków na płycie Rynku tym razem pojawi się m.in. namiot gastronomiczny oraz stoiska z grzanym winem i piwem.

Oprócz wspomnianej wyżej strefy gastronomicznej, 25 straganów ze świątecznymi ozdobami i smakołykami na gnieźnieńskiej starówce ponownie pojawi się scena, z której popłyną świąteczne piosenki i pastorałki. Podczas symbolicznego zapalenia iluminacji na miejskiej choince (5 grudnia) odpalenie sztucznych ogni zastąpi tym razem pokaz laserów. Szóstego grudnia Rynek tradycyjnie już opanuje zmotoryzowana parada MOKołajów, a 8 grudnia od 13:00 trwać będzie pokaz rzeźbienia w lodzie.

Program jarmarku, organizowanego przez Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury, w poszczególne dni urozmaicą także atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy, którymi są między innymi: Królewskie Morsy Gniezno, klub motocyklowy ClassiC, instruktorzy zumby oraz Biblioteka Pedagogiczna.

źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie

Tagi

mok
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych