Środa, 19.06.2019 05:29 , Dziś imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii Odwiedziło nas 19535964 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Samochód zapalił się po uderzeniu w drzewo

Środa, 14.11.2018 14:23 • grupa: Wiadomości

Samochód zapalił się po uderzeniu w drzewo

Gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego proszą kierujących o zdjęcie pedału z gazu. W piątek, 9 listopada 2018 roku, na prostym odcinku drogi w miejscowości Obora doszło do poważnego zdarzenia drogowego, w którym obrażeń ciała doznała jedna osoba.

Piękna jesienna, słoneczna pogoda i sprzyjające warunki atmosferyczne powodują, że kierujący czują się pewniej, jeżdżą szybciej i - niestety - czasami tracą czujność. Sucha nawierzchnia, dobra widoczność i sprzyjająca pogoda sprawiają, że kierujący wciskają mocnej pedał gazu. Niestety, szybsza jazda wydłuża drogę hamowania i w razie konieczności trudniej jest zatrzymać pojazd. Przekonał się o tym młody, dziewiętnastoletni kierowca opla astry.

W piątek, 9 listopada 2018 roku, o godz. 19:30 prowadzone przez mieszkańca gminy Gniezno auto na trasie Gniezno – Kłecko na prostym odcinku drogi zjechało na prawe, nieutwardzone pobocze drogi, przejechało rów i uderzyło w drzewo. Po odbiciu auto zostało wyrzucone na pobocze drogi. Pojazd po pewnym czasie stanął w płomieniach. Został ugaszony przez przybyłą na miejsce straż pożarną. Zakleszczonego kierującego z auta wyjęli inni uczestnicy drogi i przybyli na miejsce strażacy.

Dziewiętnastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Był trzeźwy.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych