Poniedziałek, 18.02.2019 17:11 , Dziś imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany Odwiedziło nas 18503475 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

AutoSanok Power Duck Plaża Witkowa już niedługo!

Czwartek, 12.07.2018 12:41 • grupa: Sport

AutoSanok Power Duck Plaża Witkowa już niedługo!

Plaża Witkowa to ogólnopolski turniej siatkówki plażowej, którego trzecia edycja odbędzie się 12 sierpnia 2018 roku w Skorzęcinie.

Organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom sportowy, ale również o piękne otoczenie i wspaniałe warunki dla zawodników. Zawody odbędą się w Skorzęcinie - letniej stolicy Wielkopolski. Na 41 ha, w sąsiedztwie lasów i jezior, usytuowany jest jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce. Co roku miejsce to odwiedzają setki tysięcy turystów, którzy będą mieli wspaniałą okazję na podziwianie i oklaskiwanie zawodników z czołówki polskiej plażówki.

W tym roku zapisy skończyły się rekordowo szybko - trwały niecały kwadrans. Dwadzieścia cztery miejsca zniknęły błyskawicznie, gdyż zawodnicy znają już turniej i wiedzą, że przyciąga on bardzo dobre pary, gwarantujące wysoki poziom. W rozgrywkach wystartują duety m. in. z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Rzeszowa, Szczecina, Torunia czy Wrześni. Swój udział w turnieju potwierdzili zawodnicy stojący na drugim i trzecim miejscu w roku 2017. Pary: Tomasz Kotecki/Tomasz Jaroszczak oraz Michał Muszyński/Tomasz Robak przyjadą bronić pozycji wywalczonych w ubiegłorocznych zmaganiach. Na pewno nie będą mieć łatwo, gdyż zadanie będą chcieli utrudnić im m.in. pary: Roman Andrys/Adam Andrys, Sebastian Kaczmarek/Paweł Lewandowski, Dariusz Tkaczuk/Tomasz Wierzbicki, Bartłomiej Kiernoz/Konrad Felisiak czy Jakub Zdybek/Adrian Sdebel. Warto zauważyć, że w przeszłości Sebastian Kaczmarek był srebrnym medalistą mistrzostw świata juniorów w siatkówce plażowej oraz mistrzem Europy. Wysoki poziom i piękne pojedynki są więc gwarantowane.

Zapraszamy również kibiców na trybuny, dla nich również atrakcje i konkursy z ciekawymi nagrodami. Wszelkie informacje na Facebooku: www.facebook.com/Plaza.Witkowa.

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych