Poniedziałek, 18.02.2019 19:19 , Dziś imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany Odwiedziło nas 18504352 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  
Policjanci podczas kontroli pojazdu znaleźli marihuanę

Policjanci z Trzemeszna podczas kontroli pojazdu znaleźli marihuanę. Zatrzymali też trzech młodych mężczyzn przebywających w tym samochodzie. Mieszkańcy gminy Rogowo usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Do zdarzenia doszło 7 lipca 2018 roku w godzinach wieczornych. Policjanci z Trzemeszna podczas służby w miejscowości Gołąbki zatrzymali do kontroli drogowej BMW. W środku znajdowali się trzej mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat. Podczas kontroli zachowywali się oni nerwowo, a ich wypowiedzi były niespójne. W wyniku przeprowadzonego przeszukania mundurowi znaleźli przy nich trzy opakowania, w których znajdował się zielony susz. Wstępne badanie narkotesterem przez technika kryminalistyki potwierdziło, że jest to marihuana.

W związku z tym zarzuty posiadania środków odurzających policjanci z Trzemeszna przedstawili 20-letniemu mieszkańcowi Rogowa, kierującemu BMW, oraz dwóm mieszkańcom gminy Rogowo w wieku 21 i 25 lat. Dodatkowo, w związku z podejrzeniem kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających, 20-latkowi pobrano krew do badań.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych