Poniedziałek, 20.05.2019 11:42 , Dziś imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny Odwiedziło nas 19258255 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Będą utrudnienia w ruchu

Czwartek, 05.04.2018 15:35 • grupa: Wiadomości

Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższy weekend (7-8 kwietnia 2018 r.) w Gnieźnie odbędzie się kilka imprez sportowych. Wystartuje XVI Bieg Europejski, motocykliści zainaugurują sezon, a żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno zmierzą się na własnym torze z Lokomotivem Daugavpils. Mieszkańcy Pierwszej Stolicy powinni przygotować się na związane z nimi ograniczenia w ruchu.

W sobotę, 7 kwietnia, o godz. 17.00 na gnieźnieńskim Rynku wystartuje XVI edycja Biegu Europejskiego. Będzie on przebiegał ulicami: Chrobrego, Konikowo, Reymonta, Mieszka I, Dąbrówki i Rynek, które będą zamknięte w godz. 16.45-18.15. Nieprzejezdne będą też ulice krzyżujące się z trasą biegu. Odpowiednie służby są przygotowane, by kierować ruchem w sytuacjach szczególnych. Trasę biegu będzie zabezpieczać straż miejska, policja, ochotnicy ze straży pożarnej i ochroniarze.

W niedzielę, 8 kwietnia, o godz. 11.30 na Rynku ruszy impreza związana z rozpoczęciem sezonu motocyklowego. Motocykliści ruszą o tej porze z Rynku ulicami: Farną, Warszawską, Mieszka I, Roosevelta, Leśną i Wolności, by dotrzeć na teren Muzeum Zabytków Kultury Technicznej, gdzie odbędzie się piknik. Straż miejska i policja będzie zabezpieczać trasę przejazdu.

Także w niedzielę od godz. 12.30 w związku z odbywającym się meczem żużlowym nastąpi czasowe ograniczenie ruchu. Przewidziane jest ono na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu do czasu rozejścia się kibiców. Dozwolony będzie przejazd autobusów MPK, a także mieszkańców ulicy (za okazaniem dowodu osobistego).

źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie (www.gniezno.eu)

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych