Poniedziałek, 18.02.2019 17:10 , Dziś imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany Odwiedziło nas 18503461 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Bartosz Zmarzlik w Gnieźnie

Piątek, 24.11.2017 13:55 • grupa: Sport

Bartosz Zmarzlik w Gnieźnie

Czym tak naprawdę jest sport żużlowy i jak rodzą się mistrzowie ligi żużlowej? O tym już 5 grudnia br. będą opowiadali prelegenci zaproszeni na seminarium naukowo-szkoleniowe, które organizuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie, zapowiadające cykl tzw. "wykładów otwartych", które w najbliższym czasie PWSZ w Gnieźnie planuje zorganizować. Grudniowe seminarium w całości poświęcone jest możliwościom wykorzystania ćwiczeń propriocepcji w profilaktyce zapobiegającej urazom u zawodników żużla i adresowane jest do: fizjoterapeutów, trenerów personalnych, trenerów sportowych, zawodników oraz wszystkich sympatyków sportu żużlowego.

Adam Pogorzała - prorektor ds. rozwoju i nauki w PWSZ Gnieźnie, oraz Jerzy Buczak - fizjoterapeuta Żużlowej Reprezentacji Polski, przedstawią medyczne i fizjoterapeutyczne aspekty pracy z zawodnikami sportu żużlowego. Stanisław Chomski - trener Klubu Sportowego "Stal" Gorzów Wlkp. - opowie o tym, jak się rodzą legendy mistrzów ligi żużlowej, a Bartosz Zmarzlik - zawodnik Klubu Sportowego "Stal" Gorzów Wlkp. oraz II wicemistrz świata z 2016 roku, zdradzi tajemnice, o czym marzy żużlowiec tuż przed stanięciem na podium.

Wydarzenie ma charakter otwarty, a honorowy patronat nad nim objął Prezydent Miasta Gniezna - Tomasz Budasz.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie uczelni: www.pwsz-gniezno.edu.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy są obowiązkowe - pod adresem e-mail: promocja@pwsz-gniezno.edu.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko oraz tytuł: "Bartosz Zmarzlik w PWSZ w Gnieźnie". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się we wtorek (5 grudnia) o godz. 15.00 w kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie (ul. Wrzesińska 43-55, budynek nr 5, sala 112).

Szczegółowych informacji na temat tego wydarzenia udziela:
Marcin Kuźlak
tel.: 61 424 29 42, wew. 333
e-mail: m.kuzlak@pwsz-gniezno.edu.pl

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych