Środa, 24.10.2018 06:28 , Dziś imieniny: Arety, Marty, Marcina Odwiedziło nas 17639381 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Podziękowania Starosty Gnieźnieńskiego

Poniedziałek, 28.08.2017 16:01 • grupa: Wiadomości

Podziękowania Starosty Gnieźnieńskiego

Publikujemy treść podziękowań Starosty Gnieźnieńskiego - Beaty Tarczyńskiej, skierowanych do służb i mieszkańców naszego powiatu za ich pracę i zaangażowanie, jakie zostały włożone w celu usunięcia skutków niedawnej nawałnicy, która dotknęła nasz region.

PODZIĘKOWANIA
STAROSTY GNIEŹNIEŃSKIEGO

W następstwie tragicznej w skutkach nawałnicy, która nawiedziła nasz region w dniach 11-12 sierpnia br., w imieniu Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego pragnę serdecznie podziękować wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom powiatowych służb i straży. Wyrazy szczególnego uznania przekazuję funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie oraz druhom jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej za niestrudzoną służbę oraz wzorowe realizowanie powierzonych zadań.

Państwa zaangażowanie w działania ratownicze oraz chęć niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, a nade wszystko odwaga i poświęcenie, zasługują na najwyższą wdzięczność. Po raz kolejny potwierdziło się, że w trudnych momentach oraz zagrażających zdrowiu i życiu warunkach społeczność powiatu może zawsze liczyć na obecność doskonale wyszkolonych służb.

Pragnę również podziękować wszystkim mieszkańcom za wspaniałą i szlachetną postawę, a także niezwykle cenne wzajemne wsparcie. Dzisiaj możemy być dumni, iż w sytuacji kryzysowej wspólnie stanęliśmy do walki ze skutkami żywiołu.

Łącząc wyrazy głębokiego szacunku,
Beata Tarczyńska
Starosta Gnieźnieński

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych