Piątek, 16.11.2018 12:19 , Dziś imieniny: Edmunda, Marii, Marka Odwiedziło nas 17805191 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  
Gniezno: szesnastoletni chłopak terroryzował rodzinę

Policjanci przy współpracy z kuratorem sądowym zatrzymali 16-letniego chłopaka, który znęcał się nad swoją rodziną. Sąd wydał decyzję o umieszczeniu go w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.

Nastolatek był już objęty kuratelą. Znęcał się nad swoimi rodzicami, wyłudzał od nich pieniądze, używał przemocy fizycznej i psychicznej, nie chodził do szkoły, demoralizował młodsze rodzeństwo, w domu zaczął ustanawiać własne zasady, nic go nie interesowało.

Doprowadził nawet do tego, że jego matka bała się spać w nocy. Groził wówczas zdemolowaniem domu. Rodzice byli tak zastraszeni, że gdy żądał pieniędzy na papierosy, a nie mieli ich, to pożyczali od sąsiadów.

Niestety, rozmowy profilaktyczno-wychowawcze, jakie prowadzili policjanci przy współpracy z kuratorem, nie dały pozytywnych efektów.

Policja apeluje do rodziców, aby ci - widząc negatywne zachowania u swoich dzieci, takie jak np.: ustalanie własnych zasad, odurzanie się narkotykami czy agresja - odpowiednio reagowali i nie bali się zgłaszać problemów.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

zdjęcie: Tv Gniezno

Tagi

policjakontakt
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych