Piątek, 14.08.2020 21:24 , Dziś imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy Odwiedziło nas 24097021 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy
Dr inż. Renata Rasińska dyrektorem Centrum Usług Wspólnych

Dr inż. Renata Rasińska od 1 stycznia jest dyrektorem Centrum Usług Wspólnych. CUW jest nową jednostką budżetową powiatu gnieźnieńskiego, której głównym zadaniem ma być optymalizacja wydatków przeznaczonych na obsługę jednostek edukacyjnych w pionie administracyjnym. CUW zostało powołane uchwałą Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, przyjętą 28 listopada 2019 roku. Powołanie CUW zostało również zapisane w Programie Postępowania Ostrożnościowego, przyjętym w dniu 20 grudnia ub.r. przez Radę Powiatu Gnieźnieńskiego.

Dr inż. Renata Rasińska posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w szkolnictwie - zarówno średnim, jak i wyższym, w tym ponad 16 lat piastowała stanowiska związane z zarządzaniem uczelniami wyższymi, m.in. jako prorektor ds. studiów niestacjonarnych w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, kierownik Działu Nauczania i Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Zawodowej "Kadry dla Europy" oraz jako kierownik Działu Nauczania i Planowania w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu. Ostatnie dwa lata to praca w jednostce samorządu terytorialnego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, w Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu.

źródło: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie (materiał nadesłany)

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych