Piątek, 29.03.2024 05:47 , Dziś imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Września Szukaj

Obraz reklamowy

Porażka koszykarzy MKK

Poniedziałek, 02.12.2019 14:39 • grupa: Sport

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno udali się do Pelplina na mecz z miejscową Decką. Pomimo ambitnej gry gnieźnianom nie udało się pokonać gospodarzy. Mecz był niezwykle wyrównany, a końcowa różnica punktowa nie odzwierciedla przebiegu meczu. Do połowy czwartej kwarty koszykarze MKK grali skutecznie, konstruując udane ataki. Niestety, w końcówce meczu podopiecznym trenera Arkadiusza Konowalskiego zabrakło determinacji. Rzuty często oddawane były z nieczystych pozycji. Przegrali wysoko ostatnią kwartę - 12:21 - a cały mecz 69:80. Najwięcej punktów dla gnieźnian, aż 32, zdobył Emil Rau.

Wstaw film na stronę
Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl