Poniedziałek, 06.07.2020 06:31 , Dziś imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji Odwiedziło nas 23468761 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Artyleryjskiej

Piątek, 04.10.2019 14:58 • grupa: Wiadomości

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Artyleryjskiej

W związku z przebudową skrzyżowania ul. Wrzesińskiej i Kostrzewskiego Urząd Miejski w Gnieźnie informuje, że od 7 października (poniedziałek) ulica Artyleryjska zostanie zamknięta dla ruchu od ul. Wrzesińskiej.

Wjazd i wyjazd na tę ulicę możliwy będzie jedynie ul. Wolności i dalej ul. Pułkową. Ponadto na ul. Artyleryjskiej wprowadzony zostanie obustronny zakaz zatrzymywania się pojazdów. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała tymczasowo. O terminie kolejnych zmian mieszkańcy zostaną poinformowani. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do obowiązujących znaków drogowych.

Ponadto gnieźnieński magistrat informuje, że - zgodnie z zatwierdzonym projektem - ul. Artyleryjska docelowo stanie się ulicą jednokierunkową. Ruch pojazdów odbywać się będzie od ul. Pułkowej w kierunku ul. Wrzesińskiej. Dodatkowo na ul. Artyleryjskiej wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się po lewej stronie, zgodnie z kierunkiem jazdy.

źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych