Sobota, 06.06.2020 18:18 , Dziś imieniny: Laury, Laurentego, Nory Odwiedziło nas 22976561 gości
Menu
Gniezno
Września Szukaj
  
Obraz reklamowy
Obraz reklamowy

Dwa areszty za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Środa, 15.05.2019 14:47 • grupa: Wiadomości

Dwa areszty za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym swojego 49-letniego znajomego. Do tragicznego zdarzenia doszło kilka dni temu w trakcie trwania imprezy w jednym z mieszkań w centrum Gniezna. Mężczyźni w wieku 33 i 45 lat usłyszeli w prokuraturze zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt.

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend w jednym z mieszkań w centrum Gniezna. W niedzielę rano policjanci otrzymali informację o znalezieniu na klatce schodowej kamienicy zwłok 49-letniego mężczyzny. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres i potwierdzili, że mężczyzna już nie żyje. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zaczęli ustalać świadków i okoliczności, w jakich doszło do pobicia. Grupa dochodzeniowa zabezpieczała ślady. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy znali ofiarę. W trakcie rozpytania okazało się, że zatrzymani mają związek z przestępstwem.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez śledczych mieszkańcy Gniezna w wieku 33 i 45 lat zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W dniu 14 maja sąd zdecydował o ich trzymiesięcznym areszcie. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych