Środa, 19.02.2020 20:47 , Dziś imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława Odwiedziło nas 21527519 gości
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Wkrótce ruszają prace na ulicy Roosevelta

Poniedziałek, 06.05.2019 14:32 • grupa: Wiadomości

Wkrótce ruszają prace na ulicy Roosevelta

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. zakończyło postępowanie przetargowe i podpisało z wykonawcą robót umowę na zadanie inwestycyjne "Budowa kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci wodociągowej na ulicy Roosevelta w Gnieźnie". Inwestycja realizowana będzie wspólnie przez PWiK i miasto Gniezno na odcinku ulicy Roosevelta od ul. Trzemeszeńskiej do granicy miasta.

Oprócz budowy sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci wodociągowej remont obejmuje również całkowitą przebudowę nawierzchni jezdni, wykonanie chodnika i wymianę oświetlenia ulicznego oraz oznakowanie poziome i pionowe.

Całkowity koszt zadania wynosi 6.584.006,41 zł. Wykonanie całości robót planowane jest do 30 września br. Rozpoczęcie robót i zamknięcie ulicy na odcinku od Trzemeszeńskiej do Inowrocławskiej planowane jest na 13 maja.

Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. Pierwszy etap obejmuje odcinek ulicy Roosevelta od ul. Trzemeszeńskiej do ul. Inowrocławskiej, drugi - od ul. Inowrocławskiej do granicy miasta. W czasie budowy pierwszego etapu objazd ulicy Roosevelta odbywać się będzie ulicą Kasztelańską, Wierzbiczany i Inowrocławską, natomiast w czasie budowy drugiego etapu ulicą Inowrocławską i Wierzbiczany oraz przez drogi należące do gminy Gniezno.

źródło: Urząd Miejski w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: FD-System - Projektowanie stron internetowych