Środa, 19.06.2019 04:51 , Dziś imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii Odwiedziło nas 19535788 gości
Obraz reklamowy
Menu
Gniezno
Września
Szukaj
  

Pijany kierowca wjechał w radiowóz

Poniedziałek, 15.04.2019 16:03 • grupa: Wiadomości

Pijany kierowca wjechał w radiowóz

Na ulicy Chudoby w Gnieźnie 44-letni kierowca škody octavii wjechał w policyjny radiowóz. Jak się okazało, mężczyzna zignorował sygnał do zatrzymania, był nietrzeźwy - miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci codziennie narażają swoje życie i zdrowie po to, by nieść pomoc. Czasami mają też do czynienia z osobami, które mogą narazić na niebezpieczeństwo innych użytkowników dróg. Przekonali się o tym funkcjonariusze, w których w minioną sobotę wjechał pijany kierowca. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 19:00. Dyżurny gnieźnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ulicami miasta bordową škodą porusza się nietrzeźwy kierowca. Na ul. Chudoby auto wypatrzyli policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego. Kierowca škody nie zastosował się do wydanych przez policjantkę poleceń i uderzył w przód radiowozu. Za kierownicą znajdował się 44-letni mieszkaniec Gniezna; był nietrzeźwy. Miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący škodą stracił prawo jazdy. Auto, którym jechał, zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym, a on sam wkrótce odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Dodatkowo z własnej kieszeni będzie musiał pokryć wyrządzoną przez siebie szkodę.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Dane firmy: Telewizja Gniezno Agencja Telewizyjna Produkcja Reklamowa, ul. Roosevelta 53 62-200 Gniezno, NIP 784-160-15-46, www.tv.gniezno.pl
   Copyright 2012 © TV Gniezno | W górę
Projekt i wykonanie: Freelance Design - Projektowanie stron internetowych